monciatko
31.01.08,19:44
Prosim o radu, ako vycistit resp. odstranit gulickove pero z pravej kozenej sedacky. Vyskusala som uz viacero pripravkov z drogerie ale nic nepomohlo.
Dakujem za vsetky tipy a rady.
Ninna
31.01.08,18:53
Prosim o radu, ako vycistit resp. odstranit gulickove pero z pravej kozenej sedacky. Vyskusala som uz viacero pripravkov z drogerie ale nic nepomohlo.
Dakujem za vsetky tipy a rady.
Pri kúpe sedacej súpravy od nemenovanej firmy sme zakúpili aj set na údržbu a ktorým ju čistíme. Je tam napísané že fľaky od pera sú trvalé a treba s aim vyhýbať ale možno by ich tento set aspoň zosvetlil.;)
tina1
01.02.08,14:22
Pri kúpe sedacej súpravy od nemenovanej firmy sme zakúpili aj set na údržbu a ktorým ju čistíme. Je tam napísané že fľaky od pera sú trvalé a treba s aim vyhýbať ale možno by ich tento set aspoň zosvetlil.;)
Prosim ta mozes upresnit ako sa vola ten set na udrzbu kozenej supravy? Dufam, ze to nebude reklama
oriesok
01.02.08,14:36
pero na sedačke vyčisti liehom, kupiš v drogerke, nam s tym skusenost a vyšlo to a hlavne nijako nepoškodilo.
VladoaKatka
01.02.08,14:52
Ja som práve dnes čistila po mojej milovanej vnúčke bežovú kož. sedačku, ako ju popísala guličkovým perom. Zistila som to za pár minút a použila som na to práškový vaniš na mokrej špongii. Vyšlo to, asi sa to nestíhlo ešte zažrať.
damati
12.02.08,19:38
Ja si kupujem v IKEI prípravok na čistenie kožených sedačiek a som s ním veľmi spokojná, predávajú tam len jeden typ takého prípravku.
damati
15.02.08,13:50
Už ma to napadlo, volá sa Absorb - čistí aj ošetruje kožu.
Lenkine
03.08.11,06:01
A vyčistilo by to aj farbu na vlasy čiernu na sedačke? Neviete mi poradiť?
Tweety
03.08.11,06:03
A vyčistilo by to aj farbu na vlasy čiernu na sedačke? Neviete mi poradiť?
Ak máš navlhčené utierky, tak skús s nimi.
Lenkine
05.08.11,04:30
Nešlo to s utierkami,ale aj tak dík za radu.
dalid
05.08.11,04:57
Guma na gumovanie?? (tou som uspespesne zlikvidoval stopy po modrom pere..)
Lenkine
05.08.11,07:07
Lenže ke´d ja som to už čistila kadečím,je to už teraz bledé,časom sa to vymyje si myslím.
Zuzkahela
28.02.18,14:39
Dnes ked som prisla z prace som riesila ten isty problem hladala na nete vselijake drahe pripravky a moj manzel vzal obycajnu hubku na jar frkol na nu cif a vualaaa pero je fuc takze mokrahubka na riad a cif lacne rychle