atanerka
31.01.08,22:54
Dobry den,
v roku 2007 som prenajimala byt. Chcem teraz z toho odviest dan, ale VRAJ som bola povinna nahlasit tuto skutocnost ZE PRENAJIMAM BYT na danovom urade v termine do konca roka 2007. Je to pravda? Caka ma nejaky postih ked som to nenahlasila, a teraz zrazu podam danove priznanie???
Dakujem. ata
namornicka
01.02.08,00:34
ja som mala presne ten isty problem, zistila som len pred par tyzdnami, ze som sa mala registrovat do konca roka, ale nakoniec sme to vyriesili.
Podnajomnici mi podpisali zmluvu (uz len kvoli tomu, ze som zmenila priezvisko) a nasledne do 30 dni sa zaregistrujes na DU
kpdal
06.02.08,12:20
ahojte, chcem sa spytat, ako nepodnikatel FO prenajimam od 1.2 prenajimat bytm idem sa registrovat, ale netusim, ci je nutne vyplnat aj prilohy - napr. ohladom uctu. Prijem z prenajmu mi totiz bude chodit na jeden ucet a platit inkaso budem z ineho uctu. Chceli by sme uplatnovat realne vydavky. TO este netusim, ci staci vies len evidenciu o prijmoch a vydavkoch (niekde som nasla, ze netreba uctovat). Budem Vam vdacna za odpoved na otazku, ci vypknat ja cislo uctu v prilohe 1.DAKUJEM