Daphne
01.02.08,12:13
Dobry den vsetkym,

do akej miery a ako detailne specifikujete pri zverejneni v Obchodnom vestniku ucel na ktory boli 2% podielu zaplatenej dane pouzite ? Podla projektov, podla druhu vydavkov ( cestovne a pod )?

Dik za info
victoria
01.02.08,12:44
Prikladam vzory listu a specifikacie pouzitia. Ked sa budete drzat tabulky tak vam to dost napovie, staci ciastka, v skratke ucel pouzitia (najom, cestovne, služby....).
Daphne
01.02.08,19:06
Dakujem, uvedene dokumenty mam k dispozici. Je mi jasne, ze dokumentty musia odijst najneskor niekedy okolo 15-20 maja, aby sa stihli uverejnit.

Ide mi o Vase skusenosti. Clenienie a specifikacia nakladov typu cestovne, najom, sluzby totiz vobec nevypoveda o tom, ze pouzitie bolo v sulade s podmienkami, ktore pre pouzitie 2% stanovuje ZDZP v §50 ods5. napr. o tom, ze som pouzila peniaze na projetky ochrana zdravia, podpora sportu a ostatne. Na co je potom taketo nic nehovoriace vykazovanie nakladov.

V tej suvislosti otazka. Ak je tu niekto z enviromentalnych zdruzeni , ako vykazete prijate 2% dane roku 2006 pouzite a prijate v roku 2007, ked v zneni pre rok 2007 zo ZDZP vypadlo ochrana atvorba ziv. prostrenia a zachovanie prirodnych hodnot?
martina 11
15.04.08,05:45
Aké máte skúsenosti s použitím 2%. Hlavne čo sa týka toho, do akej výšky vám idú réžijné náklady - teda náklady iného charakteru ako grantového. Tohto roku mi to totižto vyšlo okolo 30% z celkovej prijatej sumy.
victoria
23.04.08,11:59
alička
11.03.13,13:45
Tá tabuľka je nejaká zvláštna čo vypísať ako účel a spôsob použitia? Predmetom našej činnosti je ochrana a podpora zdravia, podpora vzdelávania a podpora telesnej kultúry.
Uvedte mi nejaký príklad. Ď.