lubo.f
01.02.08,13:26
Je možné v súčasnosti vypĺňať daňové priznanie cez internet? Vypĺňam ho každý rok, ale teraz na webe daňového úradu je online formulár len za rok 2006.
mysimis
01.02.08,12:27
Ak myslíš na stránke www.drsr.sk, tak tam sú ešte len vzory DP. Editovateľné budú až začiatkom marca.
STRELEC
01.02.08,12:37
Pokiaľ neužívaš softvér typu PDF CREATOR "na vytlačenie" do archívu, ani by som moc neodporúčal to užívať. Zdá sa mi vhodnejšie a výhodnejšie tlačiť priznania a výkazy buď rovno z účtovného softu alebo prípadne prepísané vo FormEdiku. A rovno ich archivovať v pdf-formáte pre neskoršie pozeranie alebo vytlačenie. Napríklad, pre leasing a podobne.
l-servis
17.02.08,14:41
Je možné ju nielen vypľnať ale aj posielať online na konkrétny daňový úrad ale treba sa registrovať na portáli DRSR a potom sa registrovať na príslušnom Dú.
mysimis
17.02.08,14:48
Je možné ju nielen vypľnať ale aj posielať online na konkrétny daňový úrad ale treba sa registrovať na portáli DRSR a potom sa registrovať na príslušnom Dú.

Zarmútim Ťa, ale na stránke DRSR nie je možné vyplniť daňové priznanie za rok 2007. Táto služba bude prístupná až začiatkom marca /podľa vyjadrení DR/.Vieš si tlačivo vytlačiť a ručne vypísať.
l-servis
18.02.08,09:19
To vyplňanie tlačív cez internet som mal na mysli aj ja na prelome mesiacov február -marec
jamis
02.03.08,07:16
Zarmútim Ťa, ale na stránke DRSR nie je možné vyplniť daňové priznanie za rok 2007. Táto služba bude prístupná až začiatkom marca /podľa vyjadrení DR/.Vieš si tlačivo vytlačiť a ručne vypísať.


Oznamujem všetkým, že už je táto služba / vzpĺňanie DP cez internet/ prípustná aj na stránke www.drsr.sk.
Rozalka
13.03.08,13:32
Oznamujem všetkým, že už je táto služba / vzpĺňanie DP cez internet/ prípustná aj na stránke www.drsr.sk (http://www.drsr.sk).
Ak ste si plánovali cez víkend vypĺňať DP, tak to urobte radšej dnes, prípadne zajtra. Na stránke drsr.sk "visí" takýto oznam:

Aktuality
[13.03.2008]
Oznámenie o prerušení dostupnosti služieb
Z dôvodu technologickej údržby a nevyhnutných technických úprav pre obdobie záveru zdaňovacieho obdobia bude od piatku 14. marca 2008 od 20:00 hod. nedostupný Portál daňovej správy a jeho elektronické služby.
Obnova prevádzky portálu sa predpokladá v nedeľu 16.3.2008.
Ospravedlňujeme sa Vám za prerušenie nami dodávaných služieb.


Ktovie, čo za novinky nám zase pripravujú? :D
Batovka
13.03.08,17:34
Ak ste si plánovali cez víkend vypĺňať DP, tak to urobte radšej dnes, prípadne zajtra.

Ktovie, čo za novinky nám zase pripravujú? :D
to je radosť!
bea
27.03.08,11:51
Všetky DP som doteraz urobila online. Teraz robím jedno DP B, kde je aj zápočet dane z príjmov zo zahraničia. Všetky kontroly mi prebehli správne a napriek tomu mi len toto DP nejde vytlačiť. Neviem si už predstaviť, kde je chyba. Už som ho vypísala ručne, ale napriek tomu by ma zaujímalo, či náhodou niekto nemá podobnú skúsenosť. Rada by som prišla na to, kde je "pes zakopaný".