katka13122
01.02.08,18:16
ako by som stiahla pesnicky do mobili cez bluetooth?
Ivana Š
01.02.08,17:24
prenos cez bluetooth máš dve možnosti:

1. z mobilu do mobilu - vtedy musia oba telefóny poskytovať túto možnosť a bluetooth musí byť zapnutý

2. z počítača do mobilu - vtedy musíš mať nainštalované zariadenie bluetooth na počítači a na telefóne zapnuté
katka13122
01.02.08,17:44
no ako toje z pocitaca do mobili????bluetooth mam aj v pc aj v mobile
Chobot
01.02.08,20:58
no ako toje z pocitaca do mobili????bluetooth mam aj v pc aj v mobile

Musíš vytvoriť spojenie BT tvojho PC s mobilom a potom môžeš prenášať dáta medzi týmito dvomi zariadeniami. Ako ho vytvoriť? To už si pozri návod k PC alebo na internete si vyhľadaj návody, je ich kopec, nemá význam to tu rozpisovať.

Ak sa v tom vôbec nevyznáš, lepšie bude kúpiť si USB kábel a cez ten kopírovať údaje do mobilu.
Katabaticky
01.02.08,23:22
aky mas notebook ? alebo mas len usb bluetooth kluc?
gurru
02.02.08,19:11
kazdy Bluetooth ma ineho klienta (program). S pravidla ale kvalitny klient by mal poskytnovat aj nieco tak banalne ako je PRAVY KLIK NA MP3 v tvojom pocitaci, ktory chces odoslat a z vyberoveho menu zvol ODOSLAT a ciel BLUETOOTH. Nasledne ta vyzve aby si si vyhladala zariadenie kam to ma prostrednictvom bluetooth odoslat. po hladani ti ukaze zoznam zariadeni, ty si ho vyberies a zvolis aby ho preniesol.
Aby to nebol az tak jednoduce je treba tieto zariadeniea sparovat (nic eroticke). Staci ak natukas rovnake cislice napr 111 do mobilu aj do kompu. Znamena to nic ine len to, ze neposielas niekomu na jeho stroj nieco bez jeho suhlasu.
vela stastia
Katabaticky
02.02.08,21:27
myslim ze vo viste sa uz tieto veci do kontextoveho menu nedostavaju... skoda alebo bohudik...
katka13122
06.02.08,15:15
dakujem
Gambo
08.02.08,08:24
Ahoj,
pokiaľ máš tefalón Nokia slúži na to program Nokia PC Suite, pomocou neho si vieš všetko upraviť v tefalóne a aj jednoduché párovanie telefón-PC.
Super prográmek.