Kristína_B
02.02.08,20:07
Ahojte vsetci, majuci viac ci menej skusenosti s tymto spalovacom. Prave dnes som si ho zaobstarala a chcela by som poprosit ludi, ktori ho brali, aby mi napisali o svojich dobrych ci zlych skusenostiach s tymto pripravkom. Rada by som sa o nom dozvedela co najviac z vasich vlastnych pocitov a o jeho ucinnosti este predtym, ako ho zacnem brat, navod na papieri znesie vela. Dakujem!
Braňo
04.02.08,19:30
Jedinečný "fat burner" využívajúci optimálnu kombináciu spaľovačov tuku a stimulátorov metabolizmu. Jeden z najsilnejších spaľovačov tuku na trhu so značným stimulačným dlhotrvajúcim účinkom. Hlavnými zložkami sú Synefrín (prírodná alternatíva efedrínu), White Willow Bark (prírodná alternatíva aspirínu) a Guarana (prírodná alternatíva kofeínu). Při vyššom príjme (4 kps) zlepšuje hustotu svalstva a jeho reliéf. Prípravok funguje aj bez fyzickej námahy(aj keď samozrejme lepšie funguje pri kombinácii s fyz.výkonom). Zloženie: 2 kapsule obsahujú: extrakt z guarany 910 mg, citrus aurantium 125 mg, extrakt z vŕbovej kôry 105 mg, acetyl L-karnitín 100 mg, extrakt zo zeleného čaju 80 mg, L-tyrozín 98 mg, extrakt zo zázv. koreňa 50 mg, kyselina pantotenová 40 mg, extrakt z commiphora mukul 25 mg, guggul sterón 50 mg. Dávkovanie: Nakoľko ide o silný prípravok musíte si otestovať svoju toleranciu naň. Začnite len s 1 kapsulou pred raňajkami a ďalšiu si dajte pred obedom. Nasledujúci deň zvýšte na 3. Pokiaľ sa cítite dobre po otestovaní berte max. 4 kapsule denne (2 kps pred raňajkami, 1 kps pred obedom a 1 kps pred olovrantom). Poslednú kps však užite do 15,00 hod.. Upozornenie: V prípade nevoľnosti okamžite prestaňte s užívaním prípravku. Neprekračujte príjem 4 kps. denne! Nevhodný pre osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy, osoby trpiace alergiami na acylpirín, osoby s vysokým krvným tlakom, chudokrvnosťou alebo depresiou. Skladujte na suchom mieste, mimo dosahu detí.
duficek
04.02.08,19:51
telesoping, vyhodene peniaze, necakaj od toho zazraky, ma to slaby ucinok na spalovanie tuku.
Tanče
04.02.08,21:58
Ako to,že tu ešte neradil dusansl ???
Kristína_B
05.02.08,08:01
telesoping, vyhodene peniaze, necakaj od toho zazraky, ma to slaby ucinok na spalovanie tuku.
Braňo dakujem, toto som nasla aj ja. Skor ma zaujimalo, ci ma s tym niekto osobnu skusenost, aj ked si uvedomujem, ze to moze mat na kazdeho iny ucinok, tak isto, ako napr.na antibiotika.
Duficek Ty si to bral? Alebo z coho sudis?
Tanče kto je dusansl?
duficek
05.02.08,08:35
podla zlozenia a zo skusenosti:
synefrin/efedrin - menej ucinny/velmi ucinny a nelegalny
guarana - daj si silnejsiu kavu a ucinok rovnaky
karnitin - uplny vysmech, karnitin nefuguje
aspirin - bez komentara

ano, ucinok to moze mat na kazdeho iny, ale iba v tom zmysle, ze kazdy zareaguje trochu inak "nabudenim" na kombinaciu synefrin+guarana. to ale neznamena ze ked tu tobolku "pocitis" ze zazracne spalujes tuky.
neznamena to, ze keby si to nebrala, tak za tyzden schudnes 0,5 kg a keby si to brala tak schudnes 1,5 kg tuku....to vobec nie, aj ked vyrobca by ta o tom rad presvedcil aj tvrdenim ze ved tu tabletku citis, tak funguje....ved uvidis na sebe

zlozenie je legalne a bez vaznejsich vedlajsich ucinkov, preto to kupis aj bez recepu a je to malo ucinne.

naozaj ucinne spalovace tuku su bud nelegalne, alebo iba na "recept" pod dohladom lekara.
pivko
05.02.08,08:55
Ja som to bral a je to totálna blbosť.akurat z toho budeš super narvózna.
Kristína_B
05.02.08,09:14
duficek - vidim, ze sa v tomto vsetkom vyznas. zacala som to brat, pretoze som sa nejak "zastavila", aj ked cvcim 5x tyzdenne, niekedy dve hodiny, vaha sa mi uz vobec nechce pohnut dolu. Ani o gram.. a tie nelegalne spalovace? Mozno su ucinne ale od isteho casu sa bojim riskovat to, co mi z mojho zdravia zostalo.
Kristína_B
05.02.08,09:15
Ja som to bral a je to totálna blbosť.akurat z toho budeš super narvózna.
Je nieco, co Ti pomohlo/zabralo?
duficek
05.02.08,09:22
nelegalnymi spalovacmi by som neriskoval ak sa bojis o zdravie.
neviem co cvicis 5xtyzdenne, ale ak to iste, tak to je zle, telo nema kedy regenerovat. skus zvolnit, alebo aspon striedat aktivity.
ako spalovac tuku dobre posobi obycajny kofein, silna kava hodinku pred treningom...este lepsie (menej neprijemnych vedlajsich ucinkov) su kofeinove tablety, daju sa kupit alebo "namiesat" v lekarni a tak si mnozstvo kofeinu vies nadavkovat....silna kava nemusi robit kazdemu dobre na zaludok...
Kristína_B
05.02.08,10:49
O zdravie sa bojim, lebo ho naozaj nemam 100%. Pocula som uz aj taku verziu, ze nechudnem, lebo poriadne nejem. Nieco na tej teorii, ze telo spustilo setriaci rezim moze byt. Ale vzdy som si myslela, ze rovnica prijem-vydaj nepusti. V pondelok, stredu a vo stvrtok mam spinning, a v utorok a v piatok step-aerobic. Cez vikend cvicit nechodim, skor lyzujem. Alebo oddychujem.
jess
05.02.08,11:04
V tvojom prípade by som žiadne tablety nejedla. Zbytočne zaťažuješ organizmus a môžeš si aj uškodiť....o zbytočne vyhodených peniazoch ani nehovoriac. Ako pozerám, máš dosť silný výdaj kalórií a niekde som čítala, že telesná schránka býva dedičná, takže, ak sa ti váha zastavila, tak už pravdepodobne s ňou nehneš. Sú www stránky na ktorých si vypočítaš svoju ideálnu hmotnosť. Ja mám ideálnu hmotnosť a pritom mám široké boky....čo sa mám zabiť ?????

Nešpekuluj !!! Treba väčší výdaj kalórii ako príjem. A nejesť je veľká hlúposť.
duficek
05.02.08,11:17
myslim ze mas toho vela. nohy su v zabere cely tyzden, svaly si nemaju kedy oddcyhnut a regenerovat + nedostatok stravy = problem.
to ti mohlo sposobit spomalenie metabolizmu, neviem kolko kJ denne prijimas, rozhodne by som upravil jedalnicek a doprial telu viac oddychu. viac ako vyhadzovat peniaze za take doplnky a spalovace by som doporucil "investovat" tie peniaze do kvalitnej stravy.
Kristína_B
05.02.08,11:26
V tvojom prípade by som žiadne tablety nejedla. Zbytočne zaťažuješ organizmus a môžeš si aj uškodiť....o zbytočne vyhodených peniazoch ani nehovoriac. Ako pozerám, máš dosť silný výdaj kalórií a niekde som čítala, že telesná schránka býva dedičná, takže, ak sa ti váha zastavila, tak už pravdepodobne s ňou nehneš. Sú www stránky na ktorých si vypočítaš svoju ideálnu hmotnosť. Ja mám ideálnu hmotnosť a pritom mám široké boky....čo sa mám zabiť ?????

Nešpekuluj !!! Treba väčší výdaj kalórii ako príjem. A nejesť je veľká hlúposť.
Tiez som podla tabuliek idealna. Podla seba vsak nie. A nemyslim si, ze mam prehnane naroky. Proste vidim a citim, ze na stehnach a zadku mam tuku privela, to je vsetko. Chcem byt konecne sama so sebou spokojna..
A urcite mam vacsi prijem ako vydaj. Za den zjem tak.. hm.. max 3000kj.
Kristína_B
05.02.08,11:29
myslim ze mas toho vela. nohy su v zabere cely tyzden, svaly si nemaju kedy oddcyhnut a regenerovat + nedostatok stravy = problem.
to ti mohlo sposobit spomalenie metabolizmu, neviem kolko kJ denne prijimas, rozhodne by som upravil jedalnicek a doprial telu viac oddychu. viac ako vyhadzovat peniaze za take doplnky a spalovace by som doporucil "investovat" tie peniaze do kvalitnej stravy.
Viem, co mi tym chces povedat. Mam toho prestudovaneho velmi vela. Teoriu mam zvladnutu na 100%, viem vsetko o sacharidoch, bielkovinach aj o tom, ze tuk je tiez potrebny. Viem o tom, ze musim jest kazde styri hodiny. Problem je v tom, ze NEVIEM jest normalne. Ale snazim sa. Uz takmer kazdy den ranajkujem, aj ked len ovocie. Na obed sa snazim dostat do seba bielkoviny. A na veceru, po treningu nejaky proteinovy napoj. No mam pocit, ze moje telo je uz take zmatene, ze nevie, kedy sa ako zachovat..
duficek
05.02.08,11:54
ano, najtazsie je dostat tu teoriu do praxe :)
daj si tyzden-dva pauzu od sportu, mierne zvys prijem stravy (nie moc aby si nemala jojo efekt), hlavne zeleninu a ovocie a kvalitne bielkoviny, rovnako sacharidy s nizkym GI....sleduj si vahu a postupne pridaj aerobku, ale nechod ju uz 5x tyzdenne, zacni najprv zvolna 1-2x do tyzdna a mozes zvysit na 3-4x tyzdenne, ale svalovu partiu nechaj oddychnut aspon den. takze po spinningu nepojde na druhy den behat, ale skocis si do posilky a zamerieas sa hornu polovicu tela...

a na tabulky a BMI sa naozaj vykasli, je to dobre iba na to urcit ci uz je niekto naozaj obezny, alebo ma nabeh....to ci mas sunky na bokoch alebo zadok uvidis v zkrkadle a to je realita.

ano, postava je geneticky dana, ale snahou a neustalou kontrolou sa da udrzovat v pozadovanom stave,alebo sa k nemu aspon priblizovat :)
Kristína_B
06.02.08,06:06
Uvazujem nad tou 90-dnovou dietou. Pripada mi to skor ako nejaky sposob stravovania. Mozem sa ta opytat na nazor na toto? Vies, stacilo by mi dat dole este takych 5kg, na tych 52. Ale je to takmer nemozne:-(
duficek
06.02.08,07:25
dieta ako kazda ina - ano schudnes, lebo zmenis styl a znisis energeticky prijem. ale co po diete? zacnes normalnejsie jest a mas to naspat + uroky.

zacni sa zdravo a kvalitne stravovat a nepotrebujes dietu ktora nic neriesi
sotar
06.02.08,21:14
Píšeš, že cvičíš a držíš diétu. A čo pitný režim? Dodržuješ ho? Lebo to je veľmi dôležité. Viem to z vlastnej skúsenosti. Myslela som si, že mi stačí denne 2-3 kávy a pár glgov vody. Keď som jej vypila viac, naťahovalo ma. Odkedy sme kúpili filter na vodu, dokázala som jej vypiť aj 1 liter za deň, ale to muselo byť veľmi teplo. No chvala bohu, dnes už je to dobré. Naučila som sa to aj vďaka čaju na zníženie hmotnosti a čaju na prečistenie organizmu, pretože tieto čajíky vytvárajú pocit smädu a dnes zvládam denne už aj 2-3 litre. To sa samozrejme prejavuje aj na úbytku váhy.
Nedržím diétu, aktívne necvičím, len som prešla na racionálnu stravu. A kilečká idú pomaly dole. 1-2 kg mesačne a je to trvalé.
Kristína_B
07.02.08,13:43
Pijem. Cistu vodu (zo zasobnika) alebo caj na travenie. A kolko? Dva litre denne urcite, a pri cviceni dalsi liter. A co sa tyka stravy, je racionalna ale je jej asi primalo a preto sa moj organizmus nechce vzdat tukovych zasob. Ja to vsetko naozaj viem. Chcela by som navod, ako mozem schudnut ak nechcem viac jest. A ja naozaj nechcem. Mnozstvo, ktore zjem mi vyhovuje a keby som mala jest viac, chcelo by to vela bojovania.