taliga
02.02.08,22:52
Tak moj prvy prispevok je hned aj otazka ;), budem rad za vsetky postrehy.:)

Sprostredkujem kurzy, školenia a semináre v oblasti vzdelávania na živnosť. Spočiatku som to robil sám, ale kedže klientov bolo veľa musel som najať lektorov. Vypracoval som "Zmluvu o lektorskej činnosti" podľa §269, ods. 2. Obchodného zákonnika, kde som uviedol o akú činnosť sa jedná, odmenu a že zmluva je uzatvorená na neurčito.

Predčasom ma lektor požiadal o zrušenie zmluvy, no neviem ako mam postupovať. V zmluve mam uvedené že zmluva môže skončiť dohodou, vypoveďou s 1. mesačnou vypovedou lehotou, alebo uplynutim doby zmluvy. Pravdepodobne stačí len napísať dohodu o ukončení zmluvy pretože sa nejedná o pracovný pomer. Za lektorov neodvádzam odvody, a mzdu dostávajú v čistom na ruku.

Je táto zmluva uzatvorená správne? Ako mám postupovať pri zrušení zmluvy? Môže fyzická osoba, živnostník uzatvárať zmluvy v rámci obchchodného zákona? Som trochu nováčik a snažím sa ušetriť na pravnikoch. Už sa teším na vaše príspevky :)
Evanka
02.02.08,22:56
Tak moj prvy prispevok je hned aj otazka ;), budem rad za vsetky postrehy.:)

Sprostredkujem kurzy, školenia a semináre v oblasti vzdelávania na živnosť. Spočiatku som to robil sám, ale kedže klientov bolo veľa musel som najať lektorov. Vypracoval som "Zmluvu o lektorskej činnosti" podľa §269, ods. 2. Obchodného zákonnika, kde som uviedol o akú činnosť sa jedná, odmenu a že zmluva je uzatvorená na neurčito.

Predčasom ma lektor požiadal o zrušenie zmluvy, no neviem ako mam postupovať. V zmluve mam uvedené že zmluva môže skončiť dohodou, vypoveďou s 1. mesačnou vypovedou lehotou, alebo uplynutim doby zmluvy. Pravdepodobne stačí len napísať dohodu o ukončení zmluvy pretože sa nejedná o pracovný pomer. Za lektorov neodvádzam odvody, a mzdu dostávajú v čistom na ruku.

Je táto zmluva uzatvorená správne? Ako mám postupovať pri zrušení zmluvy? Môže fyzická osoba, živnostník uzatvárať zmluvy v rámci obchchodného zákona? Som trochu nováčik a snažím sa ušetriť na pravnikoch. Už sa teším na vaše príspevky :)Takýmto spôsobom by si mohol mať uzavretú zmluvu so živnostníkom, ktorý má v činnosti lektorskú činnosť, ktorý by ti vystavil faktúru a ty by si ju v plnej výške uhradil. Ak sa však nejedná o živnostníkov, tak tebou spomínaná zmluva napĺňa všetky znaky pracovnej zmluvy a preto sa mi nezdá správne, že ju uzatváraš podľa obchodného zákonníka, aj keď ako nepomenovanú zmluvu. Ak sa lektorská činnosť vykonáva sporadicky riešila by som to Dohodou o vykonaní práce. V takom prípade však musíš odvádzať za pracovníkov preddavky na daň, musíš ich zaregistrovať do sociálnej poisťovne a odviesť za nich patričné odvody.
Čo sa týka tvojej otázky ohľadom Dohody, dohoda je vôľa oboch zmluvných strán, tak pokiaľ obe strany s ňou súhlasia, nie je čo riešiť.
taliga
03.02.08,10:06
Ďakujem za rýchlu odpoveď ;). Väčšinou sa jedná o semináre v trvaní max. 5 hodín týždenne, a preto rozmýšlam že vhodná by bola aj Dohoda o pracovnej činnosti, §228a Zákonníka práce na dobu neurčitú. Aké povinnosti vyplívaju mne ako živnostníkovy v tomto prípade?

Momentálne fungujem tak že na zaklade zmluvy podľa §269, ods. 2. Obchodného zákonnika, ktorú máme uzavretú s lektorom, vyplatím lektorovi odmenu v čistom a dám si to do nakladov čo mi zníži príjem a tým padom platím menšiu daň. Z príjmu odpočítam odmenu a tátu odvediem 19% daň. Robím to správne :confused:, môže sa to takto robiť? :confused: