vasulka
03.02.08,11:24
Zdravím Vás všetkých.Som rada,že som medzi vami.Je tu veľa zaujímavého aj poučného.Teším sa.Pekný deň!
mysimis
03.02.08,10:25
Vitaj medzi nami a cíť sa tu dobre....
Meggi 1
03.02.08,20:12
Vasulka, najskôr vitaj vo veľkej poraďáckej rodine.
Ako píšeš, Porada je naozaj super a keď budeš pri pc, určite ju neobídeš ani jeden deň :D
katamama
04.02.08,04:39
Dobrý den'. Volám sa katamama a som nováčikom v Porade. Som už na do'chodku a bývam v Košiciach.Vlastne iba objavujem škálu netušených možností,ktoré internet poskytuje.Na porade ma zaujali odborné diskusie a verím,že tu nájdem riešenia aj pre svoje prípadné problémy.
vasulka
04.02.08,11:18
Ďakujem pekne za milé privítanie v poraďáckej rodine. Je to milé od teba Meggi 1 a od Mišky. Možno nekde v gramatice urobím chybu,tak mi prosím všichni prepáčte. Na Slovensku žijem 17 rokov a nechodila som tu do školy.Vasulka.
Meggi 1
04.02.08,18:45
Ďakujem pekne za milé privítanie v poraďáckej rodine. Je to milé od teba Meggi 1 a od Mišky. Možno nekde v gramatice urobím chybu,tak mi prosím všichni prepáčte. Na Slovensku žijem 17 rokov a nechodila som tu do školy.Vasulka.
Vasulka, z tých chýb si nerob ťažkú hlavu. Vieš koľko "roduverných Slovákov" robí gramatické chyby? A netrápi ich to, hoci to niekedy kole zrak, keď človek po nich číta. A ty si na Slovensku, ako spomínaš, 17 rokov - predpokladám, že z Čiech. U teba sa to prepáči :D
A napokon: aj človek, čo robí chyby v pravopise, môže byť dobrý odborník vo svojom odbore :)