idaret
03.02.08,12:26
Dobrý deň,
chcela by som Vás poprosiť, či mi vie niekto poradiť, kde sa dajú urobiť fotografie väčších rozmerov? Chcela by som si z fotografie detí dať urobiť obraz. Ak niekto vie poradiť, budem rada. Ďakujem vopred. Pekný deň :-)
chlap
03.02.08,11:33
Na začiatok doplňujúca otázka:
- tá fotografia detí je digitálna ? - t.j. fotografia urobená digitálnym foťákom ?
- ak áno, v akom rozlíšení bola urobená ? - t.j. aký je rozmer fotky v pixeloch ? ....... zistíš tak, že v prieskumníkovi klikneš na obrázok pravým tlačítkom a dáš "vlastnosti" a pohľadáš info o rozlíšení
Marian11
03.02.08,14:44
staci urobit co najvacsiu fotku vo fotolabe a tu potom farebne oxeroxovat ide aj A3 a to do skleneneho ramu ak by vysela iba tak sam tak ju dajte zafoliovat :)
idaret
03.02.08,19:07
fotografia je urobena v digitalnom fotoaparate a je 6 megapixelova..
idaret
03.02.08,19:09
Na začiatok doplňujúca otázka:
- tá fotografia detí je digitálna ? - t.j. fotografia urobená digitálnym foťákom ?
- ak áno, v akom rozlíšení bola urobená ? - t.j. aký je rozmer fotky v pixeloch ? ....... zistíš tak, že v prieskumníkovi klikneš na obrázok pravým tlačítkom a dáš "vlastnosti" a pohľadáš info o rozlíšení
ma teda 6 pixelov.... dufam,ze som to dobre napisala...
Rozalka
03.02.08,19:22
Určite nájdeš v mieste tvojho bydliska nejakú firmu, čo sa tým zaoberá (napr. výrobou plagátov). Ja som si v PC upravila moju fotku Dubrovníka v štýle impresionizmu, zväčšili mi ju na cca 65x100 cm a podlepili mi to.
kitky
03.02.08,19:31
ma teda 6 pixelov.... dufam,ze som to dobre napisala...

:D Pocuj, vykasli sa na pixely, pozri si tuto stranku a urob si obraz o moznostiach.

http://www.mojobraz.sk/cennik.php

Ked si zadas do vyhladavaca digitalna tlac, najde ti to kopec firiem, ktore robia zvacsovanie fotografii.Keby som vedela z akeho mesta si, nieco ti najdem.:)
chlap
03.02.08,20:03
fotografia je urobena v digitalnom fotoaparate a je 6 megapixelova..

Fajn, takže tlačiť sa dá :).

Vytlačia ti ju všade, kde robia plotrovanie, veľkoformátovú tlač alebo digitálnu tlač. Zadaj si jeden z týchto výrazov do googla a pohľadaj si firmu vo svojom okolí. Ak si z BA, potom ti to určite vytlačia vo firme COPEX na CUkrovej 14 .... tam chodievam tlačiť a skenovať veľké formáty aj ja.
kovi4
04.02.08,18:12
Ja som si dal u nich urobit 4ks obrazov mojho syna a som bol velmi spokojny. Mne osobne sa viac paci tlac na platno, vyzera to viac ako obraz a nie ako plagat. Pozeral som, ze aj ine firmy tlacia na platno ale tu sa to da vyklikat online a hlavne je, ze ti to napnu na ram.
Ja som tu stranku poznal pod adresou - artprint dot sk
zitkova
05.02.08,06:57
Dobre a veľmi pekne robí jedna firma v BA, ale dá sa objednať cez internet. Tlačia na plátno aj na fotopapier.
Sestra má od nich detské obrázky v izbe malého. A mi máme doma veľkú fotku malého. Boli sme veľmi spokojný.
Pripájam adresu www.c4u.sk (http://www.c4u.sk)