LuckyStar
03.02.08,19:54
mam problem pri nacitani avi suborov na dvd prehravaci. napalil som filmy v avi formate na dvd a pri prehravani na dvd prehravaci ich nenacita vsetky. ale len tie, ktore som na dane dvd napalil prvy krat. kazde dvd som napaloval na viackrat. napr. najskor 2 filmy a potom som dopalil dalsie 3 alebo 4. a prave tie dalsie dopalene prehravac nenacita, ako keby tam vobec neboli. skusal som to na viacerych prehravacoch,vzdy s rovnakym vysledkom. ale na notebooku, na ktorom som napaloval s tym problem nemam.
pouzil som dvd+r od sony a napalovacka pioneer dvd-rw dvr-k16rs.
vie mi niekto poradit v com moze byt problem?
Chobot
03.02.08,21:38
mam problem pri nacitani avi suborov na dvd prehravaci. napalil som filmy v avi formate na dvd a pri prehravani na dvd prehravaci ich nenacita vsetky. ale len tie, ktore som na dane dvd napalil prvy krat. kazde dvd som napaloval na viackrat. napr. najskor 2 filmy a potom som dopalil dalsie 3 alebo 4. a prave tie dalsie dopalene prehravac nenacita, ako keby tam vobec neboli. skusal som to na viacerych prehravacoch,vzdy s rovnakym vysledkom. ale na notebooku, na ktorom som napaloval s tym problem nemam.
pouzil som dvd+r od sony a napalovacka pioneer dvd-rw dvr-k16rs.
vie mi niekto poradit v com moze byt problem?

Je to jasné. Problém je práve v tom, že si to napaľoval na viac krát. DVD mechanika v PC dokáže takéto disky v pohode prečítať, aj všetky napaľované sekvencie. Stolový prehrávač má s tým problémy, vidí len tú prvú napálenú sekvenciu.

Najlepšie je napáliť disk pre stol. prehrávač na jeden krát a následne disk uzavrieť. Ak ho neuzavrieš, prehrávaš ho možno vôbec nerozpozná.

Takže jedine ešte raz prepáliť všetky disky nanovo a na jeden krát.