Krížik
15.03.05,08:31
Prosim poradte mi, ako si mam v pohode zauctovat vydaje zo skladu. Neviem kde je tlacova zostava vydaj zasob, ale potrebujem to v nakupnych cenach a vsade mam zostavy s predajnymi???
S.K.
15.03.05,09:04
Ak účtuješ spôsobom A, musíš si objednať aj modul - skladyA. Potom účtuješ výdaj cez sklady, výdajky (ak máš pri zásobe vytvorený anal.účet na 112) automaticky ti zaúčtuje výdaj k tomutu účtu. Neviem, prečo máš len pred.ceny, pohoda používa váž.nák.cenu . Skontroluj si, akú cenu si použil pri príjemke.
Krížik
15.03.05,11:31
My predavame cez fiskalny modul. V predajkach idem do skladu, vyberieme tovar a predam ho. Nepouzivam agendu vydajky.Hmm???
jess
13.04.05,16:26
My predavame cez fiskalny modul. V predajkach idem do skladu, vyberieme tovar a predam ho. Nepouzivam agendu vydajky.Hmm???ja účtujem v OMEGe a tam sa na fiškál len chystajú, ale ja by som už aj potrebovala predávať cez fiškál..... tiež mi odporúčal predajca POHODy, že mi stačí len predávať len cez predajky, ale dá sa to v maloobchode - športovo-bicyklovej predajni???Je to dostatočne pružné a rýchle? V akom odvetví predávaš ty cez predajky ? Napíš mi, prosím ťa nejaké tvoje poznatky a skúsenosti, či si spokojný. A ešte by ma zaujímalo, aký je postup pri spustení predaja cez fiškál, či najprv príde technik s fiškálom alebo najprv treba ísť na DÚ .....
Krížik
21.04.05,10:35
My používame fiškál v maloobchodnej predajni ELEKTRO.
Najprv príde technik z pohody nainštalovať fiškál, ty si musíš kúpiť novú pokladničnú knihu, vypíšeš základné údaje,technik vypíše údaje a dátum inštalácie, nahodí a ju hneď potom odnesieš zaregistrovať na príslušný daňový úrad.
jess
21.04.05,10:47
a nie je to zdĺhavé predávať cez predajky ? Má to pružnosť ? Lebo niekedy máme dosť nával, tak, či to bude stíhať počítač?