halali
04.02.08,16:20
Ahojte poraďáci
neviem, či som tému dobre zaradila ak zle, tak sa vopred ospravedlňujem, prosila by som Vás o pomoc mám ísť na pohovor na Obvodný úrad, odbor financií. Pohovor má mať dve časti, kde sa vyžadujú znalosti z nejakých zákonov. Vedeli by ste mi v tomto pomôcť aké zákony tam mám ovládať, poprípade ak už niekto absolvoval takýto pohovor ako to prebieha a približne čo sa asi tak pýtajú?
halali
05.02.08,08:03
halóóó, nikto by mi nevedel poradiť?
adi11
05.02.08,09:52
Ahojte poraďáci
neviem, či som tému dobre zaradila ak zle, tak sa vopred ospravedlňujem, prosila by som Vás o pomoc mám ísť na pohovor na Obvodný úrad, odbor financií. Pohovor má mať dve časti, kde sa vyžadujú znalosti z nejakých zákonov. Vedeli by ste mi v tomto pomôcť aké zákony tam mám ovládať, poprípade ak už niekto absolvoval takýto pohovor ako to prebieha a približne čo sa asi tak pýtajú?
keď odbor financií, tak zákon o rozpočtových pravidlách, o účtovníctve a veľa ďaľších...financie to je široký pojem..ešte z.o Štátnej pokladnici atď.
Rubrika
05.02.08,11:05
Keď som šla na výberové konanie na Úrad práce, soc. vecí a rodiny, tiež som nevedela aké zákony si treba naštudovať. Tak som tam zavolala a oni mi nadiktovali čísla zákonov, poprípade ak len nejaké paragrafy zo zákona, aj tie povedali. Tak skús zavolať na ten úrad nech ti povedia z čoho sa máš pripraviť. Mali by ti poradiť.