Juliette
04.02.08,18:04
Dobrý deň , potrebovala by som vedieť čo mám robiť ak zamestnávateľ neposkytuje stravu, ani ju neprepláca. Mám predsa na ňu nárok. Či nie?!? :confused: :eek:
JankaO
04.02.08,17:05
Obrátiť sa na Inšpektorát práce. Nárok je po odpracovaní 4 hod.
liba2
04.02.08,17:55
Dobrý deň , potrebovala by som vedieť čo mám robiť ak zamestnávateľ neposkytuje stravu, ani ju neprepláca. Mám predsa na ňu nárok. Či nie?!? :confused: :eek:.... ale najskôr by som sa zamestnávateľa spýtala, prečo to tak je a či sa to dá zmeniť (z jeho strany) ....:confused:
Juliette
05.02.08,21:48
no pretože to nemajú zaužívané, prepláca iba cesťáky vodičom-diety. Povedal, že mi to zaplatí, ale nič sa nedeje. Mohla by som dať, za to aj výpoveď? Je to dôvod?
liba2
05.02.08,22:39
no pretože to nemajú zaužívané, prepláca iba cesťáky vodičom-diety. Povedal, že mi to zaplatí, ale nič sa nedeje. Mohla by som dať, za to aj výpoveď? Je to dôvod?
Lenže nie je to vec zvyklosti, ale povinnosť zamestnávateľa podľa zákonníka práce - pozri §152 - je na 1. stránke porady.
Juliette
11.02.08,15:25
Ja viem, že to je povinnosťou zamestnávateľa, ale on proste len sľubuje a nič, z toho
Jarka 1
12.02.08,17:01
Lenže nie je to vec zvyklosti, ale povinnosť zamestnávateľa podľa zákonníka práce - pozri §152 - je na 1. stránke porady.

Zaujímalo by ma, čo v prípade, ak by zamestnanec ukončil PP /nemyslím len pre neplatenie príspevku na stravovanie/ . Mohol by nevyplatené príspevky na stravné vymáhať, ako záväzok zamestnávateľa voči zamestnancovi? V zákone sa píše, že je povinný, ale nie je tam, čo ak si povinnosť aj tak neplní.
liba2
12.02.08,17:23
Rada je v príspevku č. 2
Chobot
13.02.08,08:44
no pretože to nemajú zaužívané, prepláca iba cesťáky vodičom-diety. Povedal, že mi to zaplatí, ale nič sa nedeje. Mohla by som dať, za to aj výpoveď? Je to dôvod?

Nie, to nie je dôvod na okamžité skončenie PP. Ale ak tam už nechceš robiť, klasickú výpoveď môžeš dať aj bez udania dôvodu.