alexis
04.02.08,19:33
Danove priznanie a strata
chcem sa spytat ako zapisat do DP FO typ B danovu stratu z r. 2005. strata bola 151.655,- v r. 2006 sme si uplatnili 1/5... 30331,- Sk, ale teraz nejako neviem do akych koloniek tento rok to napisat a tak uplatnit stratu v oddieli IX.
Ak niekto viete, prosim poradte. Dakujem.
Zoltán Kovács
04.02.08,19:31
Marína
04.02.08,19:44
alexis, ty si ma inšpiroval/a/ k založeniu témy http://www.porada.sk/t71698-danova-strata_linky.html#post633675
Tu http://www.porada.sk/633682-post11.html som ti to aj uviedla.
Neposlala som ťa hľadať si v spúste tém o daňovej strate ale našla som ti ich. Prepáč, prosím, ale ty si si ani jednu z nich nepozrel ale radšej založil ďalšiu tému?
alexis
05.02.08,06:15
Ahoj Marína, k
dakujem za Tvoju snahu a ochotu,
ale to co potrebujem som tam ja nenasla, takze asi to tam nie je.
Ja som len chcela presne uviest riadky kde mam napisat tento rok stratu z roku 2005. A to co tam je popisane v tych clankoch, nie je teda nic moc. Motaju to tam, myslim ze par veci tam ani nie je spravne mozno. Ale o.k., nejako sa zariadim.
Este raz dakujem za ochotu.
Anja111
05.02.08,06:32
Ahoj Marína, k
dakujem za Tvoju snahu a ochotu,
ale to co potrebujem som tam ja nenasla, takze asi to tam nie je.
Ja som len chcela presne uviest riadky kde mam napisat tento rok stratu z roku 2005. A to co tam je popisane v tych clankoch, nie je teda nic moc. Motaju to tam, myslim ze par veci tam ani nie je spravne mozno. Ale o.k., nejako sa zariadim.
Este raz dakujem za ochotu.
Výšku uplatňovanej straty z roku 2005 uvedieš v DP typu B v riadku 52.
Johanka
05.02.08,07:52
Ahoj Marína, k
dakujem za Tvoju snahu a ochotu,
ale to co potrebujem som tam ja nenasla, takze asi to tam nie je.
Ja som len chcela presne uviest riadky kde mam napisat tento rok stratu z roku 2005. A to co tam je popisane v tych clankoch, nie je teda nic moc. Motaju to tam, myslim ze par veci tam ani nie je spravne mozno. Ale o.k., nejako sa zariadim.
Este raz dakujem za ochotu.
:eek: a čo tak priložiť roku k dielu ? Poukázať na chyby, uviesť správne riešenia s prípadnými odvolávkami na paragrafy ....