monciatko
04.02.08,18:47
moj syn (5rokov) utrpel ako 2-rocny popaleninu 2. a 3. stupna na hrudniku.Vsetko sa zahojilo ale po case sa na popalenom mieste zacala vytvarat jazva, ktora naviera, zmenila sa na cerveno a vyzera akokeby sa tam nahromadila krv.Jazva zhrubla a je tvrda a posledny polrok sa tam moj syn zacal skrabat. neboli ho to len niekedy stipe a svrby.Lekarka mi odporucila a predpisala gel - CONTRACTUBEX, ktorym mu jazvu natieram.Ale nepomaha to, jazva trosku zmäkne ale po niekolkych dnoch je zase tvrda.
Aky krem alebo gel by som mala pouzivat? Kozna lekarka by mu tu zhrubnutu-navretu cast chcela odstranit ale radi pockat,
Vravi ze na podrobnejsie zakroky a vysetrenia je este prilis maly a aj zakrok na odstranenie si vyzaduje minimalne 3dni v nemocnici ak nenastanu komplikacie.
ma niekto skusenost?ako by som mala postupovat? mozno by som mala zmenit gely, lekarov som vyskusala uz niekolko a vsetci odporucaju cakat.mozno by pomohlo nieco z homeopatie ale ja sa jej nevenujem, neviem co by som mala zaobstarat a ako podavat.
vsetkym za rady dakujem
BXLmiami
04.02.08,19:22
môžeš dať Traumeel ung a tbl a čakať,kým bude dosť veľký na laserové zákroky.
lenocka92
05.02.08,11:52
Na jazvy je dobrý Sun Aktiv krém, ale liečenie jazvy je dlhodobý proces.
dalida
05.02.08,14:57
Vyskúšali ste už Dermatix SiGel?