UTA
04.02.08,22:29
ahojte poradaci,

poradi mi niekto, ci pri pracovnom jubileu zamestnanca, ktory bude v 9/08 - 10 rokov vo firme vyplatit odmenu za pracovne jubileum dopredu uz v mzde za 1/08 (ak mi prehlasi ze do 9/08 neda vypoved v zamestnani?)

troska krkolomne, nuz kazdy sa snazime znizovat odvody... ako vieme... :rolleyes:

a este jedna otazocka, pojem jubileum musi byt len okruhle teda 5, 10 , 15... co takto pri pracovnom pomere trvajucom 4. roky.. dalo by sa povazovat za jubileum?.. :cool:

dakujem velice prevelice..
Fairy
05.02.08,04:01
Môj osobný názor je, že v dnešnej dobe nie je isté nič. Môže sa ti písomne zaviazať, ale ako ti zaručí, že sa aj toho dňa dožije ? Radšej by som neriskovala. Nik nevie, čo bude o týždeň, nieto ešte o deväť mesiacov.
A čo sa týka tých štyroch rokov jubilea :) . To by sme mohli mať jubileum každý rok.... to by sa mi páčilo. :)
JanoL
05.02.08,05:12
..............
a este jedna otazocka, pojem jubileum musi byt len okruhle teda 5, 10 , 15... co takto pri pracovnom pomere trvajucom 4. roky.. dalo by sa povazovat za jubileum?.. :cool:

dakujem velice prevelice..

čo napr. takto: " Už 10 týždňov nemal absenciu. Dalo by sa to považovať za jubileum? "

Ospravedlňujem sa všetkým slušným poraďákom.....

Jano
UTA
05.02.08,10:23
oki-doki.. presvedcili ste ma...
prajem krasny slnecny den..
Petra29
05.02.08,10:47
Zákon nestanovuje, čo je to jubileum, ak zamestnávateľ stanoví podmienky, že bude vyplácať každý rok odmeny za pracovné jubileum alebo životné jubileum, tak to bude v súlade so zákonom. odporučujem ošetriť v person.smernici.