spiel
15.03.05,10:17
Ahojte, neviete nahodou ako sa zadava do systemu nastup na matersku a potom po pol roku nastup na rodicovsku dovolenku? Ako evidujete takeho zamestnanca? Vystavite mu kazdy mesiac vyplatnu pasku alebo je v evidencii pasivny ? A co s rocnym zuctovanim dane? Mam z toho hokej. Mam zamestnankynu, ktora nastupila na MD 2.2.2004 a byvaly mzdar ju vobec nikde neviedol v evidencii. Nemam ani ziadne podklady aky mala VZ pred materskou. To si vyziadam na soc. poistovni, ale neviem ako to mam spatne nahadzat do systemu. Dik za pomoc.
Sany
02.05.05,12:45
Haló, nikto nezadával do MRP mzdy nástup na materskú....príp.na neplatené voľno a tak...? Tiež netuším, ako to tam nahodiť. Dík.
lenkak
02.05.05,14:18
Neplatené voľno - dni si vieš zadať pri výpočte mzdy, a program Ti vypočíta mzdu s nepl. voľnom.
Pri MD som vystavovala nulovú mzdu, nezadala som nástup na MD/RD, nenašla som to v programe.
brm
02.05.05,15:00
Neplatené voľno - dni si vieš zadať pri výpočte mzdy, a program Ti vypočíta mzdu s nepl. voľnom.
Pri MD som vystavovala nulovú mzdu, nezadala som nástup na MD/RD, nenašla som to v programe.ja som svojho času v zúfalstve volala na hotline, a po trištvrte hodine prehadzovania horúceho zemiaku mi nejaký dobrák povedal, že mám zadať pn-ku...ostala som v takom šoku, že som zabudla aj zahrešiť...a tak zadávam rodičák ako pn-ku a snažím sa všetko čo a dá nulovať...a prudko sa mi nedarí...takže treba bombardovať mrp-ku nech to konečne začnú riešiť...necce sa mi veriť, že pri takom kvante klientov to doteraz nikomu nevadilo...
Lucy
02.05.05,15:22
Karkulka, napr.v Olympe sa to v personalistike nastaví buď ako MD alebo RD- vyňatie z PP a ono je to tak šikovné, že sa stará potom o to ostatné samo http://www.porada.sk/images/icons/icon12.gif
brm
03.05.05,04:21
no fajn, a to si mám zakadým kupovať nový program keď narazím na nejakú pakáreň?