Iveta Matlovičová
05.02.08,11:13
Prosím, nemáte niekto najnovšie tlačivo - Zápočet odpracovaných rokov ("šefťácke, nie upravené podľa seba"). Ďakujem.:rolleyes:
Iveta Matlovičová
06.02.08,20:56
posúvam ...pokus č.2
jamis
06.02.08,21:11
A nestačilo by Ti toto...
Iveta Matlovičová
06.02.08,21:26
dakujem jamis, je jednoduchý a šikovný, ide o to, že jedna mzdárka ma presviedčala, že v zápočte musí byť vyplnená časť - "Ukazovatele JEP", ktorú ti pripájam v prílohe, že vraj to je aj v originálnom šefťáckom tlačive, ale i ty ju v tvojom zápočtovom liste nemáš :o takže neviem, aké máš ty skúsenosti ?
jamis
06.02.08,21:29
Viem ako vyzerá tlačivo zo Ševt-u, ale ja už dlho používam takéto a nikto k nim nikdy nemal pripomienku.
Možno niekto k tomu niečo pridá.
STRELEC
06.02.08,21:32
dakujem jamis, je jednoduchý a šikovný, ide o to, že jedna mzdárka ma presviedčala, že v zápočte musí byť vyplnená časť - "Ukazovatele JEP", ktorú ti pripájam v prílohe, že vraj to je aj v originálnom šefťáckom tlačive, ale i ty ju v tvojom zápočtovom liste nemáš :o takže neviem, aké máš ty skúsenosti ?
Oslovil si sice jamis, ale dovolím si sa pridať :).
Nikdy som nevypĺňal túto pasáž v starších tlačivách zápočtových listov. JEP hádam fungovala za soc., neskôr už asi nie. Donedávna boli v starších typoch tlačív rôzne veci - sporenia a kde-čo. Malo to slúžiť snáď ako podklad pre mzdárku u nového zamestnávateľa. Skôr to ale prežívalo ako určitá relikvia.
Tá Tvoja mzdárka už asi tiež niečo pamätá a nie a nie prejsť na nové veci?

Určite by som použil tlačivo , ktoré priložila jamis.
Andyke
06.02.08,22:00
Mne v tom tlačive od Jamis chýba jedna vec:
Zrážky zo mzdy podľa § 131,
ale asi za to ma napadlo, že ja vykonávam exek.zrážky . Možno pre ostatných to nemá opodstatnenie (kto nepotrebuje vyplniť aj túto časť v záp.liste)
jamis
06.02.08,22:03
Mne v tom tlačive od Jamis chýba jedna vec:
Zrážky zo mzdy podľa § 131,
ale asi za to ma napadlo, že ja vykonávam exek.zrážky . Možno pre ostatných to nemá opodstatnenie (kto nepotrebuje vyplniť aj túto časť v záp.liste)

Toto možno napísať do kolonky: Ďaľšie oznámenie zamestnavateľa a je to vyriešené.
Iveta Matlovičová
07.02.08,15:47
Oslovil si sice jamis, ale dovolím si sa pridať :).
Nikdy som nevypĺňal túto pasáž v starších tlačivách zápočtových listov. JEP hádam fungovala za soc., neskôr už asi nie. Donedávna boli v starších typoch tlačív rôzne veci - sporenia a kde-čo. Malo to slúžiť snáď ako podklad pre mzdárku u nového zamestnávateľa. Skôr to ale prežívalo ako určitá relikvia.
Tá Tvoja mzdárka už asi tiež niečo pamätá a nie a nie prejsť na nové veci?

Určite by som použil tlačivo , ktoré priložila jamis.


mimotemy k tej TETE - mzdárke, hej ozaj už niečo zažila :-)) a môžem povedať strelec, že i trafil klinec po hlavičke (asi si preto aj strelcom) - nebol si ďaleko od pravdy - jedná sa o organizáciu vo verejnej správe ... ale ďakujem za názory
olgica26
25.08.08,06:50
dakujem, že som tu našla tlačivo zápočet rokov, veľmi mi pomohol:)
Marína
25.08.08,10:34
------------
humana
04.09.08,17:32
namate nahodou tabuľku na účely určenia započítanej praxe som
začiatočník a vy ste v personalistike už doma
zatial veľmi pekne ďakujem soňa
humana
04.09.08,17:35
nemate nahodou tabuľku na účely určenia započítanej praxe som
začiatočník a vy ste v personalistike už doma
zatial veľmi pekne ďakujem soňa:rolleyes:
HUPKA64
11.09.08,19:44
Urobila som si pomocné tlačivo v exceli. Mám ho v práci, tak snáď zajtra, ak bude čas.
HUPKA64
12.09.08,05:34
Pridávam tlačivo, ktoré som si vymyslela sama a používam ho pri výpočte nároku na dovolenku. Niektoré údaje je nutné doplniť, hlavne tabuľku. Výpočet je nastavený vzorcami. Ďalšie čísla potom doplniť ručne. A je to. :)