majchrova
05.02.08,11:01
:)
vasulka
06.02.08,13:07
Ahoj!Zajtra vyskúšam tvoju kysnutú pizzu .Taký recept na cesto nemám.Už sa teším,mňam....Aj ostatné recepty sú mňam ,mňam.
monciatko
07.02.08,21:49
neviem si predstavit o aku temu sa tu jedna ale myslim ze by sa tu mohlo vymenit par receptov na cestovinovy salat, ja mam jeden suprovi chuti bajecne
Salat z cestoviny a brokolice:
250g uvarenych cestovin(Kolienka, muslicky...), 1 L oleja, 1 cibula, 1 mrkva, 150g uvarenaj brokolice, 100g udeneho syra, 1 vajce na tvrdo, 2L ochutenej majonezy, 1 L bieleho jogurtu, oregano

Postup:
Vyplachnute cestoviny premiesame s olejom, pridame pokrajanu cibulu a brokolicu, postruhanu mrkvu, nahrubo postruhany syr a posekane vajce.
Zalejeme majonezou rozmiesanou s jogurtom, posypeme oreganom a premiesame.
Vsetkym co tento recept vyskusaju, prajem DOBRU CHUT.
Ako prilohu si mozte dat zapecenu bagetu plnenu cesnakovou plnkou alebo korenovou plnku.
Meggi 1
07.02.08,22:30
neviem si predstavit o aku temu sa tu jedna ale myslim ze by sa tu mohlo vymenit par receptov na cestovinovy salat, ........
monciatko, kuk na priložené súbory v prvom príspevku - recepty na cestovinové šaláty :)
monciatko
08.02.08,12:14
dakujem tu prilohu som objavila az teraz ;)
symona
08.02.08,12:21
neviem si predstavit o aku temu sa tu jedna ale myslim ze by sa tu mohlo vymenit par receptov na cestovinovy salat, ja mam jeden suprovi chuti bajecne
Salat z cestoviny a brokolice:
250g uvarenych cestovin(Kolienka, muslicky...), 1 L oleja, 1 cibula, 1 mrkva, 150g uvarenaj brokolice, 100g udeneho syra, 1 vajce na tvrdo, 2L ochutenej majonezy, 1 L bieleho jogurtu, oregano

Postup:
Vyplachnute cestoviny premiesame s olejom, pridame pokrajanu cibulu a brokolicu, postruhanu mrkvu, nahrubo postruhany syr a posekane vajce.
Zalejeme majonezou rozmiesanou s jogurtom, posypeme oreganom a premiesame.
Vsetkym co tento recept vyskusaju, prajem DOBRU CHUT.
Ako prilohu si mozte dat zapecenu bagetu plnenu cesnakovou plnkou alebo korenovou plnku.

Len pre kontrolu sa pýtam:
Určite tam patrí liter oleja, liter ochutenej majonézy a 2 litre oleja? Zdá sa mi to byť veľmi veľa. Asi tam všade vypadlo písmenko "P" a tým sa zmenila mierka polievkovej lyžice na liter.