janka.janka
05.02.08,11:09
Mili poradaci. chcela by som sa Vas opytat, ci je mozne, aby sa najomne konatela stalo nejakym sposobom nakladom spolocnosti. Nechcem ale zriadovat prevadzku.
Napriklad ci spolocnost moze konatelovi preplacat najomne ak ten pobera konatelsku odmenu a teda sa povazuje na danove ucely za "zamestnanca".
Dakujem Vam za rady ;)
miroslav491
18.02.08,07:55
hm velmi zaujivamy napad,,, ja si myslim že hej, ak to neako zdokladujes a odvovodnis
Tweety
18.02.08,08:09
Mili poradaci. chcela by som sa Vas opytat, ci je mozne, aby sa najomne konatela stalo nejakym sposobom nakladom spolocnosti. Nechcem ale zriadovat prevadzku.
Napriklad ci spolocnost moze konatelovi preplacat najomne ak ten pobera konatelsku odmenu a teda sa povazuje na danove ucely za "zamestnanca".
Dakujem Vam za rady ;)
Nájomné konateľa? upresni.:)
Evanka
18.02.08,08:11
Mili poradaci. chcela by som sa Vas opytat, ci je mozne, aby sa najomne konatela stalo nejakym sposobom nakladom spolocnosti. Nechcem ale zriadovat prevadzku.
Napriklad ci spolocnost moze konatelovi preplacat najomne ak ten pobera konatelsku odmenu a teda sa povazuje na danove ucely za "zamestnanca".
Dakujem Vam za rady ;)
Nepíšeš nič bližšie. Bežne sa zamestnancom nájomné predsa neprepláca. Bolo by to možno v inej rovine, keby si firma prenajímala nehnuteľnosť (byt, dom) pre príležitostné ubytovanie konateľa/ov.