saglucka
15.03.05,12:41
Prosím Vás neviete mi niekto povedať aké sú penále, ak by som teraz zaplatila cestnú daň za minulý rok??? Aspoň približne, či sa mi to oplatí zaplatiť.

Ďakujem veľmi pekne.
Sefcikova
16.03.05,10:53
oplatí, neoplatí - pokiaľ ste v roku 2004 používali vlastné auto na podnikanie, príp. ste mali auto v majetku firmy, cestú daň ste mali zaplatiť, ak ste ju nezaplatili, ja Vám radím podať teraz daňové priznanie na Cestnú daň za rok 2004 ešte na starom tlačive, ktoré sa dá stiahnuť z www.drsr.sk a to či Vám daňový úrad vyrubí penále uvidíte.
hanulla
17.03.05,08:42
Prosím Vás neviete mi niekto povedať aké sú penále, ak by som teraz zaplatila cestnú daň za minulý rok??? Aspoň približne, či sa mi to oplatí zaplatiť.

Ďakujem veľmi pekne.
Minulí rok kamoška podala cestnu dan 3. februára a aj ju vtedi zaplatila no dostala pokutu 2000.- Ale určite to urob.
Zita5
17.03.05,09:01
Prosím Vás neviete mi niekto povedať aké sú penále, ak by som teraz zaplatila cestnú daň za minulý rok??? Aspoň približne, či sa mi to oplatí zaplatiť.

Ďakujem veľmi pekne.

Hlavne Ty musíš vedieť podľa nákladov , aké ste vykazovali na prevádzku automobilu ako sa máte zariadiť . Já osobne pokiaľ som účtovala - náklady na firemné vozidlo tak by som zaplatila cestnú daň a aj pokutu . Všetko má svoja za aj proti . Treba zvážiť .