Deni
15.03.05,11:46
Dobrý deň!
Potrebovala by som vysvetliť čo s pracovným časom zamestancov, ak
pracujú napríklad 3 dni do týždňa, z toho jeden deň pripadá vždy na sobotu
a pracovný čas v týchto dňoch je rôzny a nedá sa vopred určiť, pretože pracujú s materiálom, s ktorým keď začnú pracovať, musia ho spracovať celý, nie je možné nechať prácu nedokončenú, napríklad, preto že ich pracovný čas skončil.
Tak niekedy môžu pracovať 10 hod + 8 hod + 12 hod = 30 hod. /týž.
Inokedy je to zasa viacej. V zmluve však majú prac.čas 40 hod. týždenne.
Ako mám spracovať nejaký harmonogram, ak neviem dopredu určiť, ako dlho bude práca trvať? Koľko hodín môžu pracovať najviac v jeden deň? Nevadí ak neodpracujú toľko hodín koľko majú určené v zmluve, či už viac alebo menej, čo potom s tým?
Skúste mi to nejako vysvetliť polopatisticky, nemám žiadne skúsenosti a keď čítam zákony, najskôr sa mi zdá všetko jasné, no keď dočítam, zistím, že som z toho tak zamotaná, že už neviem ani ako sa volám. Tak prosím len žiadne citáty zo zákona, ale radšej múdra rada. Ďakujem
Luba2
15.03.05,12:03
Celé plánovanie smien je dosť komplikované. Mnohí zamestnávatelia to radšej obchádzajú a robia akože každý deň osmičky, aby sa vyhli ostatným veciam, súvisiacim so smenami (napr. dovolenky, nadčasy a pod).

Vo všeobecnosti, ak robí niekto na smeny, musia byť dopredu naplánované. Čiže, keď ide do roboty, má vedieť, aká dlhá jeho smena bude.

Napríklad ide na 06.00 hod. ráno a má robiť osem hodín. (keď pripočítame polhodinovú obednú prestávku, tak do 14.30.) Ale on má robotu hotovú skôr a už nemá dnes čo robiť - zamestnávateľ by mu mal platiť vlastne prestoje, lebo zavinením zamestnávateľa - že nezabezpečil ďalšiu prácu, on nemôže robiť.

Ak nastane opačný prípad, že musí robiť o dve hodiny dlhšie, než je naplánované, by mal dostať písomný príkaz (alebo dohodu) na nadčasovú prácu a zaplatiť mu + 25% za nadčas.
Deni
15.03.05,12:39
Takže z toho pre mňa vyplýva, že im mám robiť akože osmičky a pracovať budú ďalej svojim tempom? Lebo z toho čo som sa dočítala sa mi to naozaj javí ako strašne komplikované. Ešte mám jednu otázočku, ako je potrebné viesť dochádzkovú evidenciu? Stačí keď ju vediem na počítači? Alebo sú potrebné aj podpisy zamestnancov?
Ďakujem
Luba2
15.03.05,14:37
No ja som Ťa na to nenahovárala, aby robili akože osmičky, len som povedala, že aj tak sa to robí. Ale to závisí aj od dohody. Čo sa týka evidencie dochádzky, nie je stanovené, že musia byť podpísaní, len by mala byť nespochybniteľná. Niekto používa program v počítači, niekto cvikačky, niekto sa zapisuje do knihy.
Deni
15.03.05,19:11
No ja som Ťa na to nenahovárala
Samozrejme že nie, to som si len tak sama pre seba vydedukovala, čo by bolo pre mňa výhodnejšie. A ešte raz ďakujem za radu.