lubinami
06.02.08,14:11
Ahojte poradáci,
viete niekto poradit nejaký lacnejši program na jednoduché účtovníctvo, robím zatiaľ s Oberonom, mám licenciu Mini do 1000 zápisov, ale musím každý rok platiť 1.900,- Sk, viete niečo lepšie, kde nemusím toľko platiť, lebo podľa mňa je to už pridrahé. Iné programy som zatiaľ neskúšala.

Zatiaľ díky za radu.;)
Zoltán Kovács
06.02.08,13:14
Mňa ročne programy a upgrade vychádza skoro 10 tisíc.
Ale skús MRP má program verziu malý podnikateľ.
Kuzelnicka
06.02.08,14:56
nuz, neviem ci najdes nieco lacnejsie ako je Oberon....
Zoltán Kovács
06.02.08,14:57
MRP - malý podnikateľ je asi zadara
STRELEC
06.02.08,15:14
JU stojí 1.998 (multi 3.998.-) v kombinácii so skladom 2.498.- (multi = 3.998.-)
Je to v cenách bez DPH.
Aj pri predpokladanom vedení účt. jednej firme je možné odporúčať z pohodlnosti multiverziu (až 999 firiem). Pri troške šikovnosti sa dá vlastne aj z jednoužívateľskej verzie urobiť ako-keby multi. Budeš tak mať poruke vždy aj komplet starý rok.
Upgrade cez internet stojí 15% z ceny pogramu. Počet upgrade je na môj vkus až priveľký. Často sú to len drobné kozmetické úpravy bez ktorých funguješ normálne ďalej.

Ja som užívateľom JU,PU,Map z MRP a som spokojný. Už viac rokov. Predtým som mal z dôvodov cenových a aj vlastností programov ich DOS-ovské verzie. Tie sice idú vlastne aj teraz, ale rozhodne by som odporúčal vziať len Win program.

Hodne ľudí odporúča aj Pohodu či Kros. Cenovo sú už ale vyššie. Výstupy majú všetky programy veľmi dobré.
Kuzelnicka
06.02.08,15:16
Drobny podnikatele - jednoduche ucto

"Každý živnostník si môže spracovať účtovníctvo jednej firmy s počtom zápisov päťstopäťdesiat v peňažnom denníku, vystaviť a prijať po sto faktúr a rovnaký počet objednávok. V skladovom hospodárstve je možné zaevidovať dvesto skladových kariet a päťstopädesiat skladových pohybov. V programe Mzdy a personalistika balíka "Drobný podnikateľ" môžete vystaviť dvadsať miezd zamestnancom jednej firmy, vypočítať odvody a poistné, vyexportovať výkazy, vypočítať náhrady PN. V prípade, že agenda firmy alebo súkromného podnikateľa presiahne definovaný počet zápisov v účtovnom roku, resp. mzdovej agende, môže si firma alebo súkromný podnikateľ objednať plnú (komerčnú) licenciu tak MRP Podvojného účtovníctva, Jednoduchého učtovníctva, ako aj Miezd a personalistiky bez akéhokoľvek obmedzenia."
ekopo
06.02.08,16:15
www.hdsoft.sk JedUct na plnú verziu stačí zatiaľ registračný poplatok 390,-Sk
int
06.02.08,16:25
Program Alfa je zadarmo, teda verzia start, je tam sice limit nejakych zauctovanych poloziek a sum ale no zadara, tak skus pozriet na stranke Krosu a mozno sa bude hodit.
ekopo
06.02.08,16:27
Každý sw je zadarmo po určitý počet zápisov resp. obratu. :)
lubinami
06.02.08,19:00
Všetkým Vám pekne ďakujem, nejako sa rozhodnem.
Príijemný večer