Bastian
06.02.08,14:05
Mňa prekvapila ženička lístkami na Gipsy. Budú v Blave 25.4.2008 o 19:00 hod. na Pasienkoch.
kitky
06.02.08,13:08
Mňa prekvapila ženička lístkami na Gipsy. Budú v Blave 25.4.2008 o 19:00 hod. na Pasienkoch.

Ako host vystupia Ciganski diabli. Gipsy King su fenomenalni.:)
Bastian
06.02.08,13:26
Ako host vystupia Ciganski diabli. Gipsy King su fenomenalni.:)
Súhlasím. Čo ideš aj Ty?
Richard
06.02.08,13:44
Mňa prekvapila ženička lístkami na Gipsy. Budú v Blave 25.4.2008 o 19:00 hod. na Pasienkoch.
Čo tak to dať ako novú tému? :)
Bastian
06.02.08,13:50
Čo tak to dať ako novú tému? :)
Prehodíš to tam Ty?
kitky
06.02.08,14:16
Súhlasím. Čo ideš aj Ty?


Jasne. Ja som tento koncert cakala roky.:) Myslim si , ze kazdy kto pojde neobanuje.
Budeme z tej energie co pojde z podia nabiti este dlho predlho.:);)
kitky
07.02.08,12:23
Ja len doplnim informaciu o vyske vstupneho, prevzateho z portalu ticketportal.:)


25. 4. 2008 o 19:00 hod., ŠH Pasienky, BratislavaVstupné: státie: 890,- Skk; sedenie 1090,- Skk; VIP MT 1990,- Skk; VIP ČT 2990,- Skk

26.4.2008 o 19:00 hod., ŠH Cassosport, Košice Vstupné státie: 690,- Skk, sedenie 790,- Skk
Richard
07.02.08,14:22
keby niekto nevedel kto to je tak nech si stlačí play :)

http://youtube.com/watch?v=EpZH7b4-oLM
brm
07.02.08,14:49
uáááá aj ja idéééém..ak ovšem dožijem dovtedy
ajobs
09.02.08,11:51
Ja som si už včera kúpil aj lístky cez Ticketportal....Sú k dispozícii na sedenie (790 SKK) a na státie (690 SKK).
....treba kúpiť včas.
DanielaSL
14.02.08,11:19
Ja som si už včera kúpil aj lístky cez Ticketportal....Sú k dispozícii na sedenie (790 SKK) a na státie (690 SKK).
....treba kúpiť včas.

Tono aj ja... ale dnes....obsadiíš mi flek...lebo ja to mám kúštik ďalej.:);)
brčko
16.02.08,18:24
Ste ma navnadili. Videla som v Ba bilbordy, aj som si to zaznačila do kalendára.
No ale to video od Richarda ... (aj ked kvôli nízkej rýchlosti internetu mi to po 5sekundách sekalo) ... to je rytmus...
Tak si asi dodatočne kúpim darček k meninám. :)
eviketa
16.04.08,19:02
ostal mi volny jedn listok na sedenie na koncert v BA , ak ma niekto zaujem skuste cez ss
eviketa
23.04.08,19:41
tak posuvam či nema ktosi záujem o listok na GK
brm
26.04.08,16:55
kto nebol na koncerte, nech ľutuje...naposledy som sa tak vyhulákala na hokeji na slovane...najprv neskutočne "kultúrny" zážitok v rade čakajúcej na otvorenie ...ale potom priebeh koncertu vynahradil všetky organizačné lapsusy...a keby nebodaj bola lepšia akustika a vyladenejšia aparatúra, tak by to bola priam neznesiteľná polahoda....áááj to bola papináááá...aj eviketa dupkala pár metrov odo mňa...
zuhl
26.04.08,17:25
Bolo fakt super, môžem potvrdiť, ale nakoniec ma zarazila tá malá Vanessa. Oni už nevedia, kde by ju pichli, bolo to trápne. Dokonca aj ten spevák sa decentne stiahol do úzadia a pritom to bolo celé o Gipsy Kings a nie o Cigánskych diabloch.
DanielaSL
27.04.08,06:32
kto nebol na koncerte, nech ľutuje...naposledy som sa tak vyhulákala na hokeji na slovane...najprv neskutočne "kultúrny" zážitok v rade čakajúcej na otvorenie ...ale potom priebeh koncertu vynahradil všetky organizačné lapsusy...a keby nebodaj bola lepšia akustika a vyladenejšia aparatúra, tak by to bola priam neznesiteľná polahoda....áááj to bola papináááá...aj eviketa dupkala pár metrov odo mňa...

Tak podobne bolo v Košiciach....boli výborní, atmosféra tiež...ale odchádzala som napoly hluchá..... Myslím, že by bol určite lepší zážitok, keby to nebolo tak hlasno. A ľutovala som, že mám lístky na sedenie.:rolleyes:
Excise Duty
27.04.08,07:11
Bolo fakt super, môžem potvrdiť, ale nakoniec ma zarazila tá malá Vanessa. Oni už nevedia, kde by ju pichli, bolo to trápne. Dokonca aj ten spevák sa decentne stiahol do úzadia a pritom to bolo celé o Gypsy Kings a nie o Cigánskych diabloch.
Štó takóje Gypsy Kings? Máš na mysli sádrových kráľov alebo Gipsy Kings, teda cigánskych kráľov?:D
gyps -u m.
hovor. sadra;
gypsový príd.: gypsový obväz, gypsová socha; pren. pejor. gypsová hlava hlúpy človek
DanielaSL
27.04.08,07:12
Štó takóje Gypsy Kings? Máš na mysli sádrových kráľov alebo Gipsy Kings, teda cigánskych kráľov?:D
gyps -u m.
hovor. sadra;
gypsový príd.: gypsový obväz, gypsová socha; pren. pejor. gypsová hlava hlúpy človek

No hold...chybička se vloudila..netreba to zbytočne rozoberať.;) Každému sa to môže stať....
Excise Duty
27.04.08,07:20
No hold...chybička se vloudila..netreba to zbytočne rozoberať.;) Každému sa to môže stať....

Ale však ja nič, veď preto som tam vložil toho chechtáčika, len sa mi zažiadalo pošpásovať. Verím tomu, že všetci čo ste videli Gipsy Kings na vlastné oči, mali ste perfektný zážitok.
DanielaSL
27.04.08,07:51
Akurát sa nám sluch vrátil až keď sme prišli domov....:), ale ináč to stálo za to..aj za to státie polhodinové pred budovou.
Bastian
28.04.08,08:07
Veľmi nerád stojím v rade, ale nepredbieham sa - radšej sa im vyhýbam. No na Gypsákov som si poctivo odstál frontu. Čakali sme vonku aj vnútri... Ale stálo to za to - zábava bola výborná. Mal som taký pocit, že tak ako diváci aj gypsáci sa dostávali do nálady postupne. Nakoniec to išlo pekne do varu...

Niečo sa mi podarilo aj nafotiť. Bol som pod pódiom, takže som mal perfektný výhľad... aj na krásku Silviu Šarkoziovú ;)
balala
28.04.08,09:10
Bolo fakt super, môžem potvrdiť, ale nakoniec ma zarazila tá malá Vanessa. Oni už nevedia, kde by ju pichli, bolo to trápne. Dokonca aj ten spevák sa decentne stiahol do úzadia a pritom to bolo celé o Gipsy Kings a nie o Cigánskych diabloch.
no tak s tou vanesskou úplne súhlasím, normálne som myslela, že zle vidím. je to rozmaznané preafektované decko, ktoré pchajú všade, kde sa dá...
balala
28.04.08,09:16
ale inak bol koncert perfektný, akurát nás prekvapilo, že nedali žiadne prídavky, odohrali, zbalili sa a odišli...normálne sme zostali sedieť, že však ešte sa vrátia...a nič....neviem ako to chodí na koncertoch, ale čakali sme, že budú hrať dlhšie...
Bastian
28.04.08,09:29
no tak s tou vanesskou úplne súhlasím, normálne som myslela, že zle vidím. je to rozmaznané preafektované decko, ktoré pchajú všade, kde sa dá...
Je to ťažké... keď má niekto talent. Tá malá ho má a neskrýva ho (ani jej rodičia). Je to všestranne nadané dieťa.

Ublížila niekomu z vás tým tancom?
balala
28.04.08,09:38
nie, určite nikomu neublížila, ale ako bolo predtým napísané, ten koncert bol o gipsy kings a nie o cigánskych diabloch...
Bastian
28.04.08,09:40
nie, určite nikomu neublížila, ale ako bolo predtým napísané, ten koncert bol o gipsy kings a nie o cigánskych diabloch...
... a čo Gipsy Kings prestali hrať keď ona tancovala? :)
balala
28.04.08,09:41
a veď už nepodrypuj, nechajme vanessku vanesskou...bolo to super a hotovo
Bastian
28.04.08,09:47
a veď už nepodrypuj, nechajme vanessku vanesskou...bolo to super a hotovo
Ja nepodrypujem... len som chcel povedať, aby sme si radšej všímali skôr to, čo sa nám páči... bolo tam toho dosť ;)
balala
28.04.08,11:13
ale veď ja len srandujem ;)

inak hneď v sobotu som nabehla do obchodu a kúpila ďalšie cd a dnes nám tu celý deň hrajú (ale naživo to bolo eňu ňuňo), normálne som ľutovala, že sedíme...:mee:
Bastian
28.04.08,11:52
Inak škoda že si nepriniesli svoju aparatúru... skúste si vypočuť túto kvalitu zvuku: http://www.youtube.com/watch?v=hbiNgtW_3kM&feature=related

Ja ich najradšej počúvam v čisto gitarovom zložení, ale ten bubeník stváral parádne kúsky. O basgitaristovi ani nehovorím - ten vytvoril fantastickú atmosféru.

A ešte jedna fajnová:
Gipsy Kings & Ziggy Marley - One Love
http://www.youtube.com/watch?v=2pQEBtc8G6M&feature=related
kukurička
28.04.08,12:55
Dobre sa to počúva, určite to bol zážitok naživo. Ja tiež zbožňujem gitarky...
DanielaSL
28.04.08,14:12
Bastian si poklad...ak môžeš , tak ešte niečo od nich prilep..je to oveľa krajšie ako to bolo na koncerte...máš pravdu, že to je úplne iné. V Košiciach to bolo ešte aj strašne hlasno...úplne to tú hudbu narušilo. Ale zase tá atmosféra..všetci čo boli na státie boli roztancovaní, až ma mrzelo, že sedím.;):)
ajobs
28.04.08,20:29
Bastian si poklad...ak môžeš , tak ešte niečo od nich prilep..je to oveľa krajšie ako to bolo na koncerte...máš pravdu, že to je úplne iné. V Košiciach to bolo ešte aj strašne hlasno...úplne to tú hudbu narušilo. Ale zase tá atmosféra..všetci čo boli na státie boli roztancovaní, až ma mrzelo, že sedím.;):)

.....ono tá hudba a spev veľmi závisia od akustiky priestoru, a tá v ŠH Cassosport určite nie je najlepšia. Ale ani v Steel Aréne to nie je ono, chcelo by to úplne iné priestory. Takú Carnegie Hall - ale nebuďme neskromní, pred takými 18-19 rokmi by sme mohli o takýchto koncertoch iba snívať.
A to v máji vystúpia v Prahe John McLaughlin a Kylie Minogue, v júni v Bratislave Carlos Santana, v júli Status Quo - a to som určite na niekoho významného zabudol.....
kitky
30.04.08,13:27
Priznam sa, ze ja som bola tak zlahka sklamana.A to sa malokedy dam na koncerte niecim vyrusit.
To co predviedli organitari bola cista amatercina.
A to ja neznasam.
Dlhe cakanie v rade,nedostatok personalu,neuctive spravanie k ludom ktori si zakupili drahe vstupenky,nekvalitni zvukari,dominantni Ciganski diabli.
Arogancia chlapceka, ktory dal ludom 20 minut aby sa premiestnili a nakoniec nikto schopny uviest Gipsy Kings na podiu/ na rychlo to urobil clen Ciganskych diablov/za toto vsetko by si organizatori zasluzili nakopat do zadku.
Ludia sa spravali perfektne, disciplinovane, trpezlivo a verim ze vacsina z nich sa velmi dobre bavila.
Koncert urcite nebol jeden z najlepsich, ktore Gipsy kings predviedli, bola vidiet unava na frontmanovi a ked som sa pozrela na snuru, ktoru maju za sebou ani sa mu nedivim.
Sila spanielskych gitar je ale famozna.
Co mna najviac dvihalo zo stolicky a z coho som sa uplne uplne najviac a uplne necakane vytesila bol basak. Tak to bolo neskutocne . A vdaka aj tomuto panovi som bola nakoniec rada, ze som tam bola.:)