Lucia Kebísková
06.02.08,16:35
Prosim o radu.Moja mama bude mat 50 a je v tomto obdobi.Stale ma menstruaciu lekar jej dal aj lieky a dokonca bola aj na cistení v nemocnici.Viete mi niekto poradit co zastavuje alebo spomaluje krvacanie aky domaci produkt s vasich skusenosti?!
Ďakujem!
Bionda
07.02.08,09:29
tot je problém hormonálny a tu jednoznačne nejaký "babský" recept spoľahlivo nefunguje, metrorágia- krvácanie u žien v menopauze môže mať rôzne dôvody, treba si nájsť spoľahlivého gynekológa, ktorý mamičke pomôže.
Fany
07.02.08,09:44
Nechcem plašiť, ale kolegyňa si tiež myslela, že je to prejav prechodu, ale zistilo sa, že mala rakovinu maternice. Našťastie si za tým dupala a tak sa to včas zastavilo. Operácia, chemoterapie ju však neminuli, ale je tu, žije a teší sa z každého dňa. Takže radím: dať sa odborne vyšetriť aj na toto riziko.
Richard
08.02.08,20:08
nikdy nedajte na rady niekoho kto Vám ponúka svoje produkty... je veľká pravdepodobnosť že to nebude OK

a hlavne v medicíne to platí dva krát, tu nejde o peniaze ale o zdravie...
BXLmiami
11.02.08,14:07
Toto nie je na domáce produkty,toto je na gynekologa.Výrazné krvácanie v menopauze môže mať viac príčin a spoľahni sa,že žiadnymi bylinkami ani homeopatiou by som to neriešila.Treba gyn.vyšetrenie,sono a veľmi často to končí chir.zákrokom.
Bionda
12.02.08,08:38
naozaj, pri častom krvácaní- metrorágii v menopauze to často končí totálnou hysterektómiou. Vždy záleží na dôvode a pôvode krvácania, ale to je na gynekológovi, aby tú príčinu určil!!
Danetta
27.02.08,08:20
Ak užíva mamka hormonálne lieky, kde je 7 dňová pauza na menzes, tak stále bude mať menzes. Skúste vyradiť hormon.lieky a menzes prestane sám od seba. Poznám podobný prípad, mala 52 a lieky stále vyvolávali činnosť vaječníkov.
Mahena
01.03.08,22:11
Ak toto lieči jej lekár len liekmi a uspokojí sa že čistenie nepomohlo je jediná rada- urýchlene zmeniť lekára
držím jej palce