gepard
06.02.08,19:02
Prosím poraďte.
už niekoľko týždňov sa liečim u kožného lekára no nepomáha. Mám po tele vyrážky vo forme malých vriedikov, ktoré svrbia a taktiež aj vo vlasoch, po ich rozškrabaní mokvajú. Lekár povedal že je to Psoriáza-lupienka no ako som čítal v literatúre takéto vyrážky by nemali svrbieť.
Poraďťe ako sa to dá vyliečiť lebo masťami ktoré som dostal to nejde resp. lepší sa to len minimálne....
- môžem poskytnúť aj foto vyrážok na nohe a hlave vo vlasovej časti.
- taktiež mám už niekoľko mesiacov zapálený konečník, niekedy až do krvi a maste taktiež nezaberajú.
Ďakujem za skorú odpoveď.
daria29
06.02.08,19:30
ja sa len cudujem, pises ze niekolko tyzdnou mas aj problem s konecnikom ,atd, kto ta cez internet vylieci, chod k druhemu lekarovi , nedaj pokoj obvodacke, vsetko si ziadaj vysetrit!!!ved to nieje sranda,konecnik si zatial macaj alebo pretieraj kamilkami , aloe gel natret..alebo sa ziedaj na kozne do nemocnice!
Ludula
06.02.08,19:42
Prosím poraďte.
už niekoľko týždňov sa liečim u kožného lekára no nepomáha. Mám po tele vyrážky vo forme malých vriedikov, ktoré svrbia a taktiež aj vo vlasoch, po ich rozškrabaní mokvajú. Lekár povedal že je to Psoriáza-lupienka no ako som čítal v literatúre takéto vyrážky by nemali svrbieť.
Poraďťe ako sa to dá vyliečiť lebo masťami ktoré som dostal to nejde resp. lepší sa to len minimálne....
- môžem poskytnúť aj foto vyrážok na nohe a hlave vo vlasovej časti.
- taktiež mám už niekoľko mesiacov zapálený konečník, niekedy až do krvi a maste taktiež nezaberajú.
Ďakujem za skorú odpoveď.
Podľa mňa to môže byť lupienka. Píšeš, že by nemala svrbieť. V našej rodine je lupienka dedičná a ti poviem ako to niekedy svrbí. Moja dcéra sa niekedy
doškriabala do krvi. Vyliečiť sa to nedá, len su obdobia keď je pokožka kľudná a obdobia ako jar, jeseň keď sa stav zhorší. Prajem veľa trpezlivosti.
gepard
07.02.08,09:35
Dakujem za radu, už som si dal vyšetriť aj krv a moč, čakám na výsledky ale všetko sa to dialo na môj popud, a zháňam si normálneho kožného, ešte raz díky...