jakub-25
06.02.08,19:33
Podal som v BA navrh na vklad do katastra. Su tam ale zavaleni, a tak by som to rad dodatocne urychlil. Je mozne dodatocne zaplatit ten expresny priplatok ?
vieroslava
07.02.08,06:05
Nie, nie je to možné.
ROMBOR
07.02.08,09:19
musis podat novy navrh na vklad - zrychleny ...
vieroslava
07.02.08,10:42
Ale pôvodný musí stiahnuť a neviem, či sa mu to časovo oplatí.
RenatkaS
07.02.08,14:55
ja som bola na katastri v Senci tento tyzden a podala som si urychleny vklad. ale mali tam napisane ze si na to musim napisat aj ziadost (ja som to mala napisane v ramci navhrnu na vklad). Inak mali vypisane ze ked si nepodas za zvyseny poplatok, tak trva vybavenie 5 mesiacov (ale mas ulavu 2000 Sk nemusis zaplatit.)
jakub-25
07.02.08,15:56
Dakujem za odpovede.

Fakt sa to neda - potvrdili mi to aj na katastri. Pride mi to tragi-komicke :).
vieroslava
07.02.08,16:03
http://www.porada.sk/images/smilies/mimotemy.gif
mimotemy A moju odpoveď na Tvoju otázku cez ss si dostal? Ak áno, riaď sa podľa toho, čo som Ti napísala.
ROMBOR
08.02.08,06:48
ja som bola na katastri v Senci tento tyzden a podala som si urychleny vklad. ale mali tam napisane ze si na to musim napisat aj ziadost (ja som to mala napisane v ramci navhrnu na vklad). Inak mali vypisane ze ked si nepodas za zvyseny poplatok, tak trva vybavenie 5 mesiacov (ale mas ulavu 2000 Sk nemusis zaplatit.)
kataster v SC je podla mojich informacii a skusenosti absolutna katastrofa :o)) .. mam tam jeden zrychleny vklad (ked som ho podaval, nemal som uvedene ani v navrhu na vklad, ze ziadam o zruchleny vklad, zaplatil som 8 litrov a bolo to zavkladovane zrychlene) od 21.12.2007 a dodnes cakam na potvrdenie (malo by to byt konecne zavkladovane bud. tyzden)... hlavne, ze na dverach maju taktne napisane, ze kataster MOZE (nie ze MUSI) rozhodnut na zaklade zruchleneho vkladu do 14 dni :o)) ... ale vsetko, co sa tyka vybavovania v SC katastry vyzaduje pevne nervy, uz som si zvykol :D
jakub-25
08.02.08,14:11
Rombor, co rozumies pod pojmom potvrdenie ? Ved ked ti to zavkladuju do 14 dni, tak si papiere (zmluvy a LV) vyzdvihnes na katastri osobne a nemusis cakat kym to poslu.