revue
06.02.08,20:45
Má niekto skúsenosti s firmou BECK financ s r.o. ktorá organizuje 3-dňové zájazdy do Budapešti, Krakowa, Prahy a pod. za 1 599,- Sk. Dá sa im veriť a stojí to za to?
hiker
07.02.08,13:02
Urcite by som na to nesiel. BECK organizuje aj tzv. nakupne vylety po Slovensku ( autobus dochodcov nazenu do kulturneho domu a tam im predavaju predrazene blbosti), takze toto tiez nebude len tak. Mal som tie letaky na Prahu aj dom, ale vyhodil som to.

Urcite od toho ruky prec a vybrat si nieco seriozne. Myslim, ze tu je hlavnym cielom prezentacia a predaj.
hiker
07.02.08,13:08
hiker
07.02.08,20:51
Tak zhodou okolnosti nam dnes prisiel letak od tejto spolocnosti, v ktorom nas pozyva za 1500 Sk do Budapesti. Samozrejme, na druhy den je na programe "Informacna show (dobrovolna)".

Ucelom tychto "zajazdov" nie je cestovanie alebo spoznavanie, ale tvrdy brainwashing, prezentacie a tlacenie do "vyhodnych" zmluv. Na cestovanie urcite s niekym inym, cestoviek do Budapesti urcite bude dost.
revue
11.02.08,12:29
Má niekto osobné skúsenosti so zahraničnými zájazdami tejto firmy? Letáky máme v schránkach asi všetci.
Jarunka
11.02.08,14:53
Zájazdom s firmou BECK by som už neverila. Mám jedinú, a to veľmi-veľmi zlú skúsenosť. Firma i v minulosti poriadala aj kratšie "výlety", výsledkom ktorých malo byť uzatvorenie čo najviac zmlúv na predaj nie veľmi lacných výrobkov, ktoré boli účastníkom rôznymi dílerskými trikmi vnucované. Nakoľko som pri prvom a jedinom zájazde o serióznosti firmy nepochybovala,kúpila som "akože" veľmi výhodne indukčný varič, teplovzdušnú rúru a multifunkčnú panvicu v celkovej sume 14.990,- Sk. Indukčný varič po vybalení, ešte pred prvým použitím bol poškodený, nasledovala reklamácia a výmena. Vnútorný povrch teplovzdušnej rúry sa po prvom použití zmenil - výpadok materiálu, ktorý sa mohol stať pri tepelnom spracovaní i zdravotne závadným. Tieto zistenia a strata dôvery vo výrobky boli dôvodom, že som výrobky kompletne v originál balení osobne vrátila v sídle firmy so žiadosťou o odstúpenie od
zmluvy i napriek finančnej sankcie, ktorú si môže firma Beck podľa Občianskeho zákonníka uplatniť. Tá však ani po pol roku nereagovala,
a ja som bola nútená obrátiť sa na obchodnú inšpekciu.
Takže záverom....... :confused: BECK :confused: NIE, NIKDY VIAC !!! :mee:
ma.svi
18.03.09,12:35
Neodporúčam Vám nič spoločné s firmou BECK Financ, s.r.o. Organizujú zájazdy za účelom predaja tovaru, ktorý Vám nanútia - akože je to výhra v tombole a na záver , keď už má toho človek dosť, tak Vám pichnú podpísať akýsi preberací protokol, ktorý Vám nedovolia ani poriadne prečítať, ale strčia rovno do tašky. A keď chcete tovar vrátiť, tak to musíte urobiť na vlastné náklady. Hlavne nepúšťajte svojich rodičov na dôchodku na podobné akcie, lebo väčšina z nich sa im nevie ubrániť. Takéto mám skúsenosti s mojou mamou - a ja to musím potom riešiť.
Myslím si, že na ich praktiky by si mal niekto posvietiť.
Zlatka
velvet
18.03.09,14:29
Je rozdiel či ide o zájazd s reklamačnou šou, alebo len o poznávací zájazd. Na tie reklamačné trojdňové nechodíme, ale počula som že bolo fajn, na poznávacom v Turecku bola moja mamka, a tá si chválila. Perfektný hotel, strava, tie obchôdzky po pamiatkach ona nemusí, ale na trhoch bola v siedmom nebi. Za úplne super považovala biele skaly po ktorých tiekla voda, a tkanie kobercov. Celkové zhrnutie - páčilo sa jej tam, a zrejme pôjde aj tento rok.
Podľa mňa záleží len na ľuďoch a ich povahách a správaní, takže by sme nemali odcudzovať celú firmu. Je určite veľa ľudí ktorí sú s nimi spokojní. Aj keď bohužiaľ sa nájdu aj sklamaný a oklamaný.
jdominak
02.06.09,11:43
Súhlasím s ma.svi, presne tak dopadla aj moja mama, nakoniec sme vracali nechcený tovar priamo v Bratislave vo firme BECK. Do 7 dní je podľa zákona možné tovar vrátiť a vrátia Vám zálohu. Podvodným spôsobom ich vylákali na výlet do Ledníc, sľubujúc plavbu po Dyji a neviem čo všetko. Loďky ani nevideli, vraj lodivod nemá čas. Moja mama naletela, na výhru aj na takzvaný preberací protokol, ktorý im nedovolili prečítať, vraj až doma, a tam zistili že podpísali nájomnú zmluvu s následnou kúpou. A nie že vyhrali 1000 €, ale majú ešte zaplatiť vyše tisíc €. Takto sa snažia zbohatnúť na dôchodcoch. Myslím, že sklamaných a oklamaných ľudí sa nájde nespočetnekrát viac ako tých spokojných.
učtovníčka
13.08.09,04:42
Podarilo sda Ti od nich tie peniaze dostať?
Moji rodičia sa dali tiež presne takto oklamať. Boli celí "Hepy" čo všetko vyhrali v tombole. Tušila som že je to nejaká habaďúra, ale to som netušila že oni mali doma papiere ktoré nám neukázali, až keď prišiel zástupca firmy pre zálohu tak ten im povedal že to budú splácať. Odvtedy je otec ktorý to podpísal na kolaps a mama hotová z toho že ona ho na ten výlet nahovorila. Keď mi to poslali tak je to nečitateľne vypísaná nájomná zmluva na 20 splátok s celkovou sumou brakového tovaru za 1714,60 eur.
Myslím že po reakciách ktoré som našla na nete je to skupina agresívnych obchodníkov, ktorí si vybrali najcitlivejšiu vzorku obyvateľov a ryžujú.
Keď Vás niekto okradne a chytia ho tak ho aspoň zavrú. Na Rožňavskej je celá skupina organizovaného zločinu a nikto na nich nemá, lebo majú tie nečitateľné zmluvy vymakané a nájdu vždy dosť bezcharakterných spolupracovníkov ktorým je jedno za čo im zaplatia a z akých peňazí.
Rodičom pomáhame ako sa dá a doplácame na ich neskúsenosť žiť v tomto období finančných vlkov tváriacich sa ako ovečky.