Zuzana Boháčová
06.02.08,22:17
Dobrý večer,
idem Vás poprosiť o názor:
mám 2 zamestnancov,predavačky v obchode. Obchod je otvorený aj v sobotu 4 hodiny,predavačky sa striedajú.
v pracovnej zmluve majú zmluvne dohodnutý týžd.pracovný čas 40 hod.
Koniec koncov im to mesačne vyjde,tá predavačka,ktorá pracuje v sobotu,cez týždeň pracuje po 7 hod a naopak,na konci mesiaca im to vždy "sadne" tak,akoby pracovali 5 dní po 8 hod.
Môžem to do OLYMPu zadefinovať normálne ako pracovný čas 5 dní po 8 hodín?je to v poriadku?
ďakujem moc
Zuzana Boháčová
07.02.08,09:41
Dobrý večer,
idem Vás poprosiť o názor:
mám 2 zamestnancov,predavačky v obchode. Obchod je otvorený aj v sobotu 4 hodiny,predavačky sa striedajú.
v pracovnej zmluve majú zmluvne dohodnutý týžd.pracovný čas 40 hod.
Koniec koncov im to mesačne vyjde,tá predavačka,ktorá pracuje v sobotu,cez týždeň pracuje po 7 hod a naopak,na konci mesiaca im to vždy "sadne" tak,akoby pracovali 5 dní po 8 hod.
Môžem to do OLYMPu zadefinovať normálne ako pracovný čas 5 dní po 8 hodín?je to v poriadku?
ďakujem moc
poradíte mi prosím niekto?:mee:
Aňuška
07.02.08,12:17
poradíte mi prosím niekto?:mee:

Podľa môjho názoru: ak je vždy splnený fond pracovnej doby, tak v personalistike by som zadala úväzok ako - plný - 40 hod. - 5 dní.
Po vygenerovaní mzdy by som potom u jednotlivých dní opravovala počet odpracovaných hodín podľa dochádzky.
Zuzana Boháčová
07.02.08,18:23
Podľa môjho názoru: ak je vždy splnený fond pracovnej doby, tak v personalistike by som zadala úväzok ako - plný - 40 hod. - 5 dní.
Po vygenerovaní mzdy by som potom u jednotlivých dní opravovala počet odpracovaných hodín podľa dochádzky.

ďakujem že si mi odpovedala Aňuška
ja som si zadala plný prac.úväzok
a počet odprac.hodín,to sa mi s tým nechce babrať,:(má každý druhý týždeň iné-veď výsledok sa tým nezmení:)
len som ešte zadala príplatok za soboty, %