anka_p
07.02.08,09:02
Prosím poraďte mi....
píšem ročníkovú prácu, ktorá má byť číslovaná až po prvej strane Úvodu, čo v mojom prípade znamená od strany 7. Potrebujem aby všetky predchádzajúce strany neboli očíslované, ale číslovanie začalo stranou 7 s číslom 7. Skúšala som už všeličo, ale neprišla som na to kde si to takto nastaviť. V ponuke číslovanie je len možnosť nečíslovať prvú stranu. Alebo mám prácu rozdeliť do dvoch súborov, aby som to potom mala podľa mojich predstáv? To je posladná možnosť čo ma napadla.
Ďakujem....
zanetth
07.02.08,08:05
Záleží akú verziu MS Word máš, skús karta Vložiť- čísla strán- formátovať - je tam možnosť začať číslovanie od. Aspoň u mňa je to takto.
anka_p
07.02.08,08:15
to som skúšala a keď si dám že číslovanie od 7 tak mi to začne číslovať tak, že to ráta stranu 1 ako stranu 7, stranu 2 ako 8 atd.. Nezačne to číslovať tak akoby som si to predstavovala od strany 7.
Chobot
07.02.08,08:20
Prosím poraďte mi....
píšem ročníkovú prácu, ktorá má byť číslovaná až po prvej strane Úvodu, čo v mojom prípade znamená od strany 7. Potrebujem aby všetky predchádzajúce strany neboli očíslované, ale číslovanie začalo stranou 7 s číslom 7. Skúšala som už všeličo, ale neprišla som na to kde si to takto nastaviť. V ponuke číslovanie je len možnosť nečíslovať prvú stranu. Alebo mám prácu rozdeliť do dvoch súborov, aby som to potom mala podľa mojich predstáv? To je posladná možnosť čo ma napadla.
Ďakujem....

Neboj, dá sa to a veľmi elegantne. Pozri si túto diskusiu, tam som to podrobne popisoval:

http://www.porada.sk/t41570-cislovanie-sprav.html
anka_p
07.02.08,08:24
Neboj, dá sa to a veľmi elegantne. Pozri si túto diskusiu, tam som to podrobne popisoval:

http://www.porada.sk/t41570-cislovanie-sprav.html

Ďakujem ;)
chcela som ti pridať body, ale v tejto sekcii neodborných tém to nejde :mee:
avozarm
12.02.08,10:41
Treba vložiť - prerušenie - prerušiť sekciu - pokračovať na ďalšej strane. (na tej strane kde potrebujete začať číslovanie).
Sekcie umožňujú zmenu hlavičky, číslovania strán.
zdraví
Avozarm