lienka26
08.02.08,10:58
Zdravím Vás, mám jednu otázočku:
Má zamestnanec v RZ nárok na daňovy bonus za celý rok, keď splnil podmienku 6-násobku min. mzdy a dieťa sa mu narodilo v 12/2007?

Ďakujem
Zoltán Kovács
08.02.08,10:59
Zdravím Vás, mám jednu otázočku:
Má zamestnanec v RZ nárok na daňovy bonus za celý rok, keď splnil podmienku 6-násobku min. mzdy a dieťa sa mu narodilo v 12/2007?

Ďakujem

NIe iba za 12/2007.
Petra29
08.02.08,10:59
len za december
Tweety
08.02.08,11:03
NIe iba za 12/2007.
Je to tak, nárok na DB za predchádzajúce mesiace (1.-11.) nemá- nemal vyživované dieťa. Podmienky nároku na DB podľa §33 Zákona o dani z príjmu boli splnené až v decembri.:)
lienka26
08.02.08,12:09
Ďakujem:)