katkapekly
08.02.08,13:39
Ahojte všetci, pred chvíľou som na internete natrafila na krásne slnečnice, ale predloha sa dá len objednať, tak skúšam šťastie. Nemáte niekto takéto alebo podobné vyšité slnečnice, ktorých predlohu by ste mohli poslať mailom? To by bolo úžasné! Ďakujem! Milujem slnečnice, ale nie všetky predlohy sa mi tak páčia.
katkapekly
08.02.08,19:23
Posúvam, nemáte niekto niečo? Googlujem tu ostošesť a hľadám nejaké pekné krížikové výšivky slnečníc zadarmo ale všade je aj cena a obrázoček taký, že nemám šancu aby som si to prekreslila alebo čo.
adi11
08.02.08,19:46
Posúvam, nemáte niekto niečo? Googlujem tu ostošesť a hľadám nejaké pekné krížikové výšivky slnečníc zadarmo ale všade je aj cena a obrázoček taký, že nemám šancu aby som si to prekreslila alebo čo.
Tiež sa mi veľmi páčia slnečnice, v mladosti som dosť toho povyšívala na panamu a rôzny materiál a možno ešte začnem na dôchodku, ale musel by sa mi zlepšiť zrak.
Mohol by niekto ponúknuť, v burdách toho bívalo a ešte v Dorke, možno aj nájdem, len treba hľadať.
JaDo
09.02.08,23:37
Myslím, že tieto slnečnice boli predtľačené na štramíne ako gobelín. Samozrejme po vyšití už ako predloha nie sú k dispozícii.
Existujú predlohy vytľačené na papieri (napr. z časopisov alebo z predajných súprav-podklad, priadza, návod, ihla a pod.) Ten i po vyšítí obrázku na "čistú" vyšívaciu látku (aida, kanava, panama, perlička, štramín a pod.) zostáva ako predloha k ďalšiemu použitiu.
Mám viacero variant (zaoberám sa tým profesionálne) len ešte neviem, ako preniesť napr.moje obrázky gobelínov v jpg sem do porady.
katkapekly
14.02.08,13:16
Práve som našla toto - Van Goghove slnečnice a tie idem vyšívať! Keď som ich zbadala, vedela som, že už nechcem žiadne iné...
http://photo.163.com/photos/merosmero/140180125/
Robota asi na niekoľko rokov, ale stojí to za to!