Eva11
16.03.05,08:08
Prosím Vás má niekto skúsenosti s vypracovaním vnútropodnikovými smernicami.

dáte mi rady ako na to
Anonymka
27.06.05,06:05
Ja by som Vás chcela poprosiť, či by niekto nemohol spísať vo WORD-e zoznam VP smerníc, ktoré musia byť vo firme (účtovné,...) Veľmi by ste tým pomohli podľa mňa mnohím. Ďakujem. :)
babetka
27.06.05,06:12
kočky, pozrite si ponúknuté témy dole pod touto témou, tam je to už popísané.
Anonymka
27.06.05,06:17
Áno, tieto príspevky som už videla, ale tam som nenašla to, čo hľadám. Ja by som potrebovala zoznam úplne všetkých smerníc, ktoré treba mať. :o
Jana Acsová
27.06.05,06:38
Áno, tieto príspevky som už videla, ale tam som nenašla to, čo hľadám. Ja by som potrebovala zoznam úplne všetkých smerníc, ktoré treba mať. :oSkús tému SMERNICE (príspevok 4, téma zadaná 11.6.2005 posledná úprava 20.6.2005). V mojom príspevku je príloha Wordu, dobrá ako východisko. Rieši oblasti, ktoré musia (alebo by mali) byť riešené "ekonomickými smernicami". Názvy smerníc si musíš upraviť, podľa toho, čo budeš riešiť. Niektoré oblasti sa dajú spojiť, niektoré je potrebné spracovať samostatne.
Budem si spracovávať aktualizáciu zoznamu. Dám potom vedieť a priložím to k príspevku. Ale chce to čas.
Anonymka
27.06.05,06:39
Díky. ;) :D :)
Fair Jobs
30.06.05,08:13
Ahoj vsetci

Publikacia obsahujuce vsetky info a potrebne veci tykajuca sa internych smernic sa do objednat na www.epi.sk (http://www.epi.sk). Ja som si akurat prad chvilo objednala danu publikaciu - normalne v cene okolo 2 500 Sk, ale da sa zapozicat na 14 dni bez poplatku. Vlastne zaplatite len za postovne a poistenie pri zasielani naspat.
Skuste to.
Prijemny den
Petra
Janka6685
30.06.05,11:07
Ahojte.

Chcela by som sa opýtať: vnútropodnikové smernice sú povinné? Jedná sa o SZČO, JÚ, neplatca, zamestnávateľa.
Fair Jobs
30.06.05,14:34
Ahoj Janka

Bohuzial podla mojich informacii je potreba internych smernic aj v Tvojom pripade, teda i v mojom. Pozri sa na hore mnou uvedenu web stranku, mozno Ti to pomoze.

Petra
Kočtúchová
08.08.05,11:22
Prosím vás, mohol by mi niekto poskytnúť vzor: naša firma poskytuje ubytovacie služby, chcem vypracovať niečo ako ubytovací poriadok (smernicu alebo niečo podobné) pre hostí, čo by tam nemalo chýbať (viem že ako firma sa máme držať vyhlášky 419/2001 - takže ak niekto, kto má skúsenosť s ubytovacími službami môže pomôcť ...:) ... poteší.
ďakujem.
Kočtúchová
08.08.05,12:03
Halo? Ešte pre upresnenie (ten poriadok chcem vylepiť do hosťovských izieb, takže by mal obsahovať niečo ako fajčenie zakázané, ked odchádzate z izby skontrolujte elektrospotrebiče, večer zamykajte budovu ... a pod:) )
Ď.
Janka6685
09.08.05,09:28
Halo? Ešte pre upresnenie (ten poriadok chcem vylepiť do hosťovských izieb, takže by mal obsahovať niečo ako fajčenie zakázané, ked odchádzate z izby skontrolujte elektrospotrebiče, večer zamykajte budovu ... a pod:) )
Ď.
Prosím, ber s rezervou, čo teraz napíšem, ale napadlo ma, či si toto leto nebola alebo nepôjdeš na dovolenku do nejakého hotela, ak áno, odtiaľ si to opíš. To čo potrebuješ je zrejme len na nejakú A4, takže by to nemal byť problém. Ale ak to potrebuješ rýchlo, tak potom ti budú musieť poradiť poraďáci. Určite niekto pomôže.:) :D
Kočtúchová
09.08.05,10:19
Janka, dakujem za pomoc.

Už som našla, len som si na inete zadala vo vyhľadávači ubytovací poriadok - a toooľko sa mi tam toho objavilo - hlavne internáty na VŠ, hotely, aj taký manuál pre ubytovanie na súkromí - na čo netreba zabudnúť a tak. Takže spokojnosť - už na tom "dotuha" pracujem.

PS: na dovolenku jaaa veľmi nepomýšlam, sa mi skončila len pred časom skúsobná doba tak zatiaľ nechcem velmi vymýšlať (ale ak raz pôjdem, už budem iba odkukávať, čo budem mať hotové - hihi).
Janka6685
09.08.05,10:44
Janka, dakujem za pomoc.

Už som našla, len som si na inete zadala vo vyhľadávači ubytovací poriadok - a toooľko sa mi tam toho objavilo - hlavne internáty na VŠ, hotely, aj taký manuál pre ubytovanie na súkromí - na čo netreba zabudnúť a tak. Takže spokojnosť - už na tom "dotuha" pracujem.

PS: na dovolenku jaaa veľmi nepomýšlam, sa mi skončila len pred časom skúsobná doba tak zatiaľ nechcem velmi vymýšlať (ale ak raz pôjdem, už budem iba odkukávať, čo budem mať hotové - hihi).
A buď budeš dopĺňať svoje podľa okukaného, alebo lepší prípad bude, ak sa im len budeš smiať, že ty máš lepšie.:D
Heni
10.08.05,18:21
Janka, dakujem za pomoc.

Už som našla, len som si na inete zadala vo vyhľadávači ubytovací poriadok - a toooľko sa mi tam toho objavilo - hlavne internáty na VŠ, hotely, aj taký manuál pre ubytovanie na súkromí - na čo netreba zabudnúť a tak. Takže spokojnosť - už na tom "dotuha"ja som to "vypracovala" odpísaním z poradcu podnikateľa :D , v nejakom staršom to bolo dosť podrobné... ak máš CD s ich archívom, určite to tam nájdeš.
Laura 9999
11.11.08,14:54
Ahojte

Aj ja potrebujem prevadzkovy poriadok na ubytovanie. Nenajde sa niekto, kto pracuje v nejakom hoteli alebo penzione, co by ponukol ten svoj ako pomocku? Vopred dik!
ludmilla
11.11.08,15:16
Ahojte

Aj ja potrebujem prevadzkovy poriadok na ubytovanie. Nenajde sa niekto, kto pracuje v nejakom hoteli alebo penzione, co by ponukol ten svoj ako pomocku? Vopred dik!


neviem, či ti to pomôže, zaguglila som a našla som tento link, kde sa dá stiahnuť

http://www.troika.sk/index.php?page=2&menu=test2&lvl=2
Laura 9999
13.11.08,11:23
Ahoj. ďakujem za info pomohlo mi to, no ak by sa ešte niečo našlo budem vďačná. Je to tam dosť stručné, ale lepšie ako nič :-)
Laura 9999
13.11.08,11:36
Este sa chcem opytať či niekto nemá prevádzkový poriadok pre relaxačné centrum respek. zariadenie pre starostlivosť o ľudské telo /konkrétne vírivá vaňa a sauna/.
mipet01
24.11.08,08:14
Ja by som Vás chcela poprosiť, či by niekto nemohol spísať vo WORD-e zoznam VP smerníc, ktoré musia byť vo firme (účtovné,...) Veľmi by ste tým pomohli podľa mňa mnohím. Ďakujem. :)

prikladám zoznam smerníc, použiteľný pre UJ, nie všetky sú povinné zo zákona, dúfam že pomôže:)