martulienka67
08.02.08,18:11
Chcela by som kúpiť masážny prístroj na nohy /nožný kúpeľ/, neviem, ako to správne pomenovať. No neviem sa rozhodnúť, aký kúpiť. Niektoré udržujú teplotu vody, niektoré majú infra svetlo... Vie mi niekto poradiť? Ďakujem
Psycholog
10.02.08,09:51
Z vlastní zkušenosti i mnoha klientů doporučuji koupit spíš iónový detoxikační přístroj, který očistí celý imunitní systém přes orgánové receptory a póry na chodidlech. Výsledkem této očisty je, že imunitní systém lépe funguje, lépe se spí a dokáže odstranit i krevní sraženiny a odvodní lymfatický systém. Z těla odstraní těžké kovy a jiné toxíny. Kontakt mohu dodat. Podotýkám, že to není masážní přístroj. Takže vlastně neodpovídám na dotaz. Petr
JanuskaJanuska
12.09.12,06:19
Dobry den.
Dostala som masazny vankus Wllmax II http://www.darceky-eshop.sk/masazny-vankus-wellmax-ii-p-505923.html
Chcem len pridat kladne hodnotenie. Mavala som pychanie v pravom lytku. Bolest bola velmi neprijemna az neznesitelna hlavne vo vecernych hodinach. Pochodila som lekarov ale aj rozne baby bylinkarky a nikto mi nevedel pomoct. Rodina mi kupila tento pristroj wellmax 2 s jade vyhrievanim, pouzivam ho cca 3 mesiace a mam pocit ze mi to zmiernuje bolest.......takze vrelo odporucam......Syn ho pouziva na stuhnutu siju a tiez si ho pochvaluje.....:-)