edep
16.03.05,10:14
ocitla som sa v zapeklitej situácii, klient?! prekročil obrat na prihlásenie sa za plátcu DPH až o 1.500 000,-, v piatok ráno mám odovzdať na DÚ doklady, a ešte nemám skoro nič zaúčtované, pretože mi nedodal nejaké faktúry, už nespávam, nemáte s niečim podobným niekto nejaké skúsenosti, čo môžem očakávať ?????? na čo sa pripraviť?? už som z toho hotová, stres, nervy nič iné tento týždeň nepoznám, loba by som rada, keby sa niekto podelil som mnou ....
Braňo
16.03.05,09:16
Ak to je Tvoj klient problémy bude mať on, nie Ty.
anka1
16.03.05,09:24
ocitla som sa v zapeklitej situácii, klient?! prekročil obrat na prihlásenie sa za plátcu DPH až o 1.500 000,-, v piatok ráno mám odovzdať na DÚ doklady, a ešte nemám skoro nič zaúčtované, pretože mi nedodal nejaké faktúry, už nespávam, nemáte s niečim podobným niekto nejaké skúsenosti, čo môžem očakávať ?????? na čo sa pripraviť?? už som z toho hotová, stres, nervy nič iné tento týždeň nepoznám, loba by som rada, keby sa niekto podelil som mnou ....
Pod ktorý Daňový úrad patríš? My sme mali podobný prípad, taktiež sme sa neskoro prihlásili ako platcovia DPH ale našťastie nebol žiaden problém ani pokuta. Patríme pod BA I. Potom asi o mesiac sme mali kontrolu. Odniesli sme im doklady pripravené v jednom šanóne, pekne zoradené podľa agendy. Všetko prebehlo v priebehu pol hodiny a dopadlo to dobre. Verím že aj u teba to bude OK :) Držím ti palce
edep
16.03.05,10:50
patríme pod Zvolen, obišlo sa to bez pokuty???
vo ZV mu povedali, že to bude pekná pokuta.....
ďakujemm, trochu som sa upokojila, ešte že je porada, inak ma trafííí, budem dúfať, že to dopadne nejako ?!!
inge57
16.03.05,11:26
Ja som mala kontrolu a chceli - Hlavnú účtovnú knihu,všetky výpisy z účtu aj zo SF aj z RF + nasledujúci výpis z účtu, zoznam DPH dokladov, všetky doklady týkajúce sa kontrolovaného mesiaca.Držím prsty!