Ján Rusňák
10.02.08,15:20
Ahojte. Volám sa Ján(ík, čo, nulik ...). Pracujem ako učiteľ na ZŠ. Predvčerom mi dcéra poslala adresu tejto stránky, zaregistroval som sa a odvtedy sa od nej nemôžem odtrhnúť. Je to skvela stránka a bude pravdepodobne ešte skvelejšia, ak sa v nej trocu zorientujem. Nie som nejaký extra odborníka na prácu s počítačom, ale sľubujem, že sa to vďaka tejto spoločnosti zlepší. Cmuuuuuuuuuuuuuuuuuk
DanielaSL
10.02.08,14:24
Vitaj Janko...mi sme boli na tom podobne...takže to chápeme.
mamaliga
13.02.08,10:10
Ahojte, volám sa Eva a som veľmi nový nováčik
Marína
13.02.08,11:24
Vitaj Evi a cíť sa tu dobre.:)
cactus
13.02.08,11:39
Ahojte. Volám sa Ján(ík, čo, nulik ...). Pracujem ako učiteľ na ZŠ. Predvčerom mi dcéra poslala adresu tejto stránky, zaregistroval som sa a odvtedy sa od nej nemôžem odtrhnúť. Je to skvela stránka a bude pravdepodobne ešte skvelejšia, ak sa v nej trocu zorientujem. Nie som nejaký extra odborníka na prácu s počítačom, ale sľubujem, že sa to vďaka tejto spoločnosti zlepší. Cmuuuuuuuuuuuuuuuuuk


Ahojte, volám sa Eva a som veľmi nový nováčik

vitajte, obaja;)
bafa
15.02.08,08:00
:eek: Ahoj !!!! Stránka je výbornááááá! Len mám problém ! opýtať sa ,alebo odpovedať na otázku ,či tému! Neviem nájsť pri téme miesto , kde odpovedať!

Poradíte ako sa zorientovať v zmluvách o príjmoch zo zahraničia ? To mám každú zmluvu študovať samostatne? Neexistuje "zoznam" : tieto krajiny patria pod vyňaté príjmy a tieto pod zápočet???
cactus
15.02.08,09:13
tak vitaj

:eek: Ahoj !!!! Stránka je výbornááááá! Len mám problém ! opýtať sa ,alebo odpovedať na otázku ,či tému! Neviem nájsť pri téme miesto , kde odpovedať!

Poradíte ako sa zorientovať v zmluvách o príjmoch zo zahraničia ? To mám každú zmluvu študovať samostatne? Neexistuje "zoznam" : tieto krajiny patria pod vyňaté príjmy a tieto pod zápočet???


pozri sa do témy

DAŇOVÉ PRIZNANIE - súhrn tém zaoberajúcich sa s DP

keď chceš pridať otázku, tak tam môžeš dať
Vincentka
15.02.08,20:09
Ahojte.Tiež som nováčik. Včera som sedela do polnoci na tejto stránke a nevedela som sa odtrhnúť...a tak som sa dnes rýchlo zaregistrovala. :-) Zatiaľ som na lepšiu stránku nenatrafila.Dá sa tu čítať a čítať... Super! Veľmi sa teším.
Rozalka
15.02.08,20:12
Ahojte.Tiež som nováčik. Včera som sedela do polnoci na tejto stránke a nevedela som sa odtrhnúť...a tak som sa dnes rýchlo zaregistrovala. :-) Zatiaľ som na lepšiu stránku nenatrafila.Dá sa tu čítať a čítať... Super! Veľmi sa teším.
Tak vitaj, ale upozorňujem ťa (už som tak privítala aj iných nováčikov): ak si doteraz všetko hravo stíhala, tak tie časy :):) skončili. :D:D
pepolko
15.02.08,20:40
zdravím vás, som tu od včera, a musím sa priznať, že som tu bol skoro do rána. to sa nedá odísť ... a pritom bolo včera Valentína ...
danushka
15.02.08,20:51
zdravím vás, som tu od včera, a musím sa priznať, že som tu bol skoro do rána. to sa nedá odísť ... a pritom bolo včera Valentína ...
Tak teda vitaj medzi závislákmi. Nepochybujem, že sa tu s nami budeš cítiť veľmi dobre :):):).
erika_H
16.02.08,14:53
ahojte,tiež som tu nová
je to super stránka,je tu veľa zaujímavostí a je úžasné,akí sú tu ľudia,že poradia keď môžu:)
a snažia sa pomôcť
ste tu naozaj úžastní:)
Anja111
16.02.08,15:00
ahojte,tiež som tu nová
je to super stránka,je tu veľa zaujímavostí a je úžasné,akí sú tu ľudia,že poradia keď môžu:)
a snažia sa pomôcť
ste tu naozaj úžastní:)
Vitaj a rýchlo sa tu udomácni... ;)
erika_H
16.02.08,16:02
Vitaj a rýchlo sa tu udomácni... ;)

ďakujem za privítanie;)
ja sa tu udomácnim veľmi rýchlo myslím,už dlhšie si tu čítam príspevky,ktoré sú mi veľkým prínosom, takže keď budem potrebovať, budem sa mať aspoň s kým múdrym poradiť,to je fajn:)
liliana23
05.03.08,23:49
ahojte,volam sa katka a som tu od vcera....a som tu aj dnes,oci padaju ale telo sedi a sedi a nie a nie ist do hajan....ste super,normalni ludia s beznymi problemami:---vdaka ze ste tu pre nas zatial neskusenych a mozno troska aj hanblivych:o
cactus
06.03.08,08:21
ahojte,volam sa katka a som tu od vcera....a som tu aj dnes,oci padaju ale telo sedi a sedi a nie a nie ist do hajan....ste super,normalni ludia s beznymi problemami:---vdaka ze ste tu pre nas zatial neskusenych a mozno troska aj hanblivych:o

vitame ťa, a rozkukaj sa dobre...:---:---:---
wagner
06.03.08,09:54
Pri porade na spánok zabudni. Keď chceš mať vedomosti, tak budeš na porade nalepená stále. My všetci, čo sem chodíme každý deň sme už z nej závislí. Tak vitaj.
Lucka V
06.03.08,17:42
Dobrý večer volám sa Lucia a som závislá - od porady:D. Ale niekedy ma pochytia aj nervy lebo sa mi stane že na jednu odpoveď dostanem 2 rozdielne odpovede a potom čučím a neviem sa rozhodnúť čo si mám vybrať. A niekedy by som uvítala po lopate vysvetlenie a nie vždy odvolanie na zákon. :D:rolleyes:
wagner
06.03.08,17:57
Zákon je zákon, musíš si ho naštudovať. Keď vieš číslo zákona, tak tie dve rozdielne odpovede si v tom zákone vieš overiť a podľa toho sa rozhodneš. Keď nevieš číslo zákona, tak čušíš a rozmýšlaš, kto má pravdu. Ani lopatistická odpoveď nie je na zahodenia, ale lepšia je odvolávka na § a číslo zákona.
lulu55
06.03.08,18:04
Ahojte, ja som tiež nová, len teraz som našla túto časť Porady: Nováčikovia, tak sa Vám predstavujem. Som Lulu, som účtovníčka a myslím si, že zachvíľu budem vďaka porade aj závisláčka. Ráno v práci hneď po príchode, v priebehu dňa, keď sa dá, večer doma.....:o A ČO MOJA DOMÁCNOSŤ:eek:?. Ale inak SUPER stánka, klobúk dolu:---. Takže sa budeme stretávať. Pa
Lucka V
06.03.08,19:26
Zákon je zákon, musíš si ho naštudovať. Keď vieš číslo zákona, tak tie dve rozdielne odpovede si v tom zákone vieš overiť a podľa toho sa rozhodneš. Keď nevieš číslo zákona, tak čušíš a rozmýšlaš, kto má pravdu. Ani lopatistická odpoveď nie je na zahodenia, ale lepšia je odvolávka na § a číslo zákona.

Áno ja viem že si to musím naštudovať, ale niekedy mám pocit že to čítam 10x a nie a nie prísť na to čo mi to chce povedať. Tebe sa to nestalo? Alebo som sa stretla aj s takým názorom, že ked som na semináry a problém s ktorým potrebujem pomocť pochopím, čo mi ten dotyčný chce povedať, ale ostatné veci keď počúvam, zistím že nemám ani šajnu o čom rozpráva. :eek::o:). Verím že praxou a skúsenosťami, ktoré mi tu odovzáte sa posuniem ďalej. A samozrejme študovaním zákonov. Chcem sa Vám touto cestou všetkým poďakovať a hlavne muške :) /to bolo včera super - halóo možem tu vykladať/. Ešte raz vďaka.
biba187
12.03.08,17:21
Prajem pekný deň na porade, aj ja som tu nováčik troška dlhšie mi trvalo kým som našla túto časť porady a som veľmi rada že takéto niečo super existuje na internete. Som začiatočník účtovník a mám veľké rezervy, táto oblasť je taká široká a samý zákon, ktorým sa len tak nedá rozumieť, veľmi mi táto stránka pomáha a dúfam že to nevzdám s tým účtovníctvom vďaka Vašim skúsenostiam a radám. Ďakujem že ste. Aj ja som už závislá vďaka tejto stránke.
wagner
12.03.08,17:42
Tak vitaj medzi závislákmi a nech sa Ti medzi nami páči. Určite tu nájdeš veľa dobrých rád a možno aj priateľky.
LUBY
15.03.08,20:36
Milí poraďáci, už nejaký čas sa tu snažím zorientovať a študujem príspevky, v ktorých som dosiaľ vždy našla odpoveď na to čo som potrebovala vyriešiť. Teraz som objavila Nováčikov a rozhodla som sa zaregistrovať, je to milý spôsob ako uviesť nových ľudí. Som na "materskej službe" s dcérkou a popritom robím účtovníctvo aj mzdy pre pár ľudí, takže vždy sa nájde niečo na študovanie. Ešte mi potrvá kým sa tu budem vyznať, ale už som si všimla, že je tu veeeľa zaujímavých oblastí.
Vďaka Vám všetkým, ktorí venujete svoj čas a vedomosti nám, ktorí to potrebujeme
DanielaSL
15.03.08,20:40
Tak ťa tu teda medzi nami vítam.....
josiph68
15.03.08,20:47
ahojte,volám sa jozef,som tu náhodou a neľutujem.od teraz som tu ako doma,dufam.páči sa mi serioznosť a super pohybovanie sa....
DanielaSL
15.03.08,20:53
Pozor, že sa z teba nestane závislák..ako z nás..poniektorých ;):).
A vitaj tu tiež.
Tatka33
18.03.08,10:13
Volám sa Natália a som tu najnovší nováčik. Ahojte...:)
liba2
18.03.08,11:09
Natalka vitaj :)
Tatka33
18.03.08,11:19
dakujem, dakujem, dakujem....)))
rena19
19.03.08,12:03
Ahojte poraďáci,volám sa Renata a je mi cťou, že sa môžem pohybovať v tejto V.I.P. spoločnosti. Po niekoľkých prebdených nociach a prečítaní stoviek Vašich úžasných prípevkov som pochopila, že som úplne mimo a stále sa mám čo učiť. Tak sa teším, že som medzi Vami... Odteraz závisláčka Renata
Milan Benka
19.03.08,12:05
Vitaj na porade. Uč sa a časom budeš aj ty učiť.
danushka
19.03.08,12:23
Ahojte poraďáci,volám sa Renata a je mi cťou, že sa môžem pohybovať v tejto V.I.P. spoločnosti. Po niekoľkých prebdených nociach a prečítaní stoviek Vašich úžasných prípevkov som pochopila, že som úplne mimo a stále sa mám čo učiť. Tak sa teším, že som medzi Vami... Odteraz závisláčka Renata

Tiež Ťa vítam Renča! Len Ti ešte pripomínam v dobrom, že na túto závislosť niet lieku, už pre nás stavajú sanatórium, ale neprezradím kde, lebo sa tam bude robiť výber, nezmestíme sa tam všetci:D:D:D.
rena19
19.03.08,19:27
Ďakujem za milé privítanie teším sa... Hlavne na to sanatórium:eek:
Renata
jason
23.03.08,12:56
Ahojte, moje meno je mário, registrovaný som na porade už dlho, no opäť ma núdza prinútila sa sem vrátiť. Som rád, že je tu taká ochotná spoločnosť a verím, že časom budem mať aj ja možnosť prispieť radami zo života k rozvoju komunity a pomôcť s riešením problémov.
Teším sa na Vás!
martae
24.03.08,19:09
Ahojte, moje meno je Marta. Napriek tomu, že som ako Majo zaregistrovaná na porade už dlhšie, cítim sa stále ako nováčik. Som veľmi rada, že som sa na túto stránku dostala a trávim na nej skutočne veľa času. Vďaka, za vaše múdre rady.
cactus
24.03.08,19:13
Ahojte, moje meno je Marta. Napriek tomu, že som ako Majo zaregistrovaná na porade už dlhšie, cítim sa stále ako nováčik. Som veľmi rada, že som sa na túto stránku dostala a trávim na nej skutočne veľa času. Vďaka, za vaše múdre rady.

tak vitaj medzinami.

Len nerozumiem tej tvojej registrácii: si zaregistrovaná ako Majo a aj ako martae?
liba2
24.03.08,19:14
Ahojte, moje meno je Marta. Napriek tomu, že som ako Majo zaregistrovaná na porade už dlhšie, cítim sa stále ako nováčik. Som veľmi rada, že som sa na túto stránku dostala a trávim na nej skutočne veľa času. Vďaka, za vaše múdre rady.
tak dodatočne vitaj - a pozor na závislosť :D
martae
24.03.08,19:23
tak vitaj medzinami.

Len nerozumiem tej tvojej registrácii: si zaregistrovaná ako Majo a aj ako martae?
Registrovaná som ako martae. To že som spomínala registráciu Maja, bola moja reakcia na príspevok Mária, ktorý písal, že je na pohode zaregistrovaný už dlhšie.
cactus
24.03.08,19:34
Registrovaná som ako martae. To že som spomínala registráciu Maja, bola moja reakcia na príspevok Mária, ktorý písal, že je na pohode zaregistrovaný už dlhšie.
pochopila...
arizona
19.04.08,10:34
Tiež Ťa vítam Renča! Len Ti ešte pripomínam v dobrom, že na túto závislosť niet lieku, už pre nás stavajú sanatórium, ale neprezradím kde, lebo sa tam bude robiť výber, nezmestíme sa tam všetci:D:D:D.
Ahojte všetci!
Odkedy som náhodou natrafila na túto stránku, neviem sa odtrhúť od PC.
A to stále nachádzam ďalšie a ďalšie veci,ktoré ma zaujímajú...ale zisťujem , že to nie je iba môj problém,ha,ha.:D Budem rada ,ak ma príjmete do vašeho "spolku". Za tých pár dní som sa tu dozvedela kopec super informácií ,budem rada, ak aj ja budem vedieť niekomu poradiť.
Gratulujem všetkým tvorcom i spolutvorcom k vytvoreniu takejto stránky i komunity!Ste super!
PS: na to sanatórium je aj nejaký poradovník? Mám taký pocit, že ho asi budem potrebovať:---...
Eulalia
19.04.08,10:50
Ahojte všetci!
Odkedy som náhodou natrafila na túto stránku, neviem sa odtrhúť od PC.
A to stále nachádzam ďalšie a ďalšie veci,ktoré ma zaujímajú...ale zisťujem , že to nie je iba môj problém,ha,ha.:D Budem rada ,ak ma príjmete do vašeho "spolku". Za tých pár dní som sa tu dozvedela kopec super informácií ,budem rada, ak aj ja budem vedieť niekomu poradiť.
Gratulujem všetkým tvorcom i spolutvorcom k vytvoreniu takejto stránky i komunity!Ste super!
PS: na to sanatórium je aj nejaký poradovník? Mám taký pocit, že ho asi budem potrebovať:---...

Vítaj v našom spolku a nech sa Ti tu darí:) A na sanatórim, kde sa bude liečiť závislosť od Porady, bude určite kilometrový poradovník.:---
Beata
19.04.08,10:52
PS: na to sanatórium je aj nejaký poradovník? Mám taký pocit, že ho asi budem potrebovať:---...
Santórium je tu: 4. superstretko Porady :) (http://www.porada.sk/t80083-4-superstretko-porady.html)
arizona
19.04.08,10:57
Ďakujem,pá
Eulalia
19.04.08,11:00
Santórium je tu: 4. superstretko Porady :) (http://www.porada.sk/t80083-4-superstretko-porady.html)
Beatka, som presvedčená, že v tomto sanatóriu sa darí liečiť kadejaké neduhy, kadečo sa tam človek naučí, ale neviem, neviem, či práve tam tá závislosť na porade sa neutužuje:D:D:D:D;););)
zuhl
19.04.08,12:02
Tak vitaj medzi nami Arizona a dávaj pozor, aby si sa nestala veľmi závislou na Porade, lebo ťa to tak pohltí, že sa nestihneš ani najesť.
Rozalka
19.04.08,12:04
Tak vitaj medzi nami Arizona a dávaj pozor, aby si sa nestala veľmi závislou na Porade, lebo ťa to tak pohltí, že sa nestihneš ani najesť.
http://www.porada.sk/images/icons/icon14.gif

vlastná skúsenosť?
zuhl
19.04.08,12:05
Áno vlastná.
Dav
19.04.08,12:18
Beatka, som presvedčená, že v tomto sanatóriu sa darí liečiť kadejaké neduhy, kadečo sa tam človek naučí, ale neviem, neviem, či práve tam tá závislosť na porade sa neutužuje:D:D:D:D;););)
Liečiť:rolleyes:. A čo keby sa to bralo ako cukrovka - závislosť na inzulíne je nutná na prežitie!!!! Potrebujeme Poradu na prežitie? Áno! Sme na nej závislé? Áno! Neprežili by sme bez Porady? Možno, ale stav bez Porady by nám spôsobil újmu na duševnom zdraví! Podporuje porada naše normálne fungovanie? Áno!:)
Melnick
19.04.08,13:00
Tak vitaj medzi nami Arizona a dávaj pozor, aby si sa nestala veľmi závislou na Porade, lebo ťa to tak pohltí, že sa nestihneš ani najesť.
Arizona ,never všetkému, jedlo si budeš nosiť k PC . Chce to len väčší stôl. :D:D:D
cactus
19.04.08,14:12
Arizona ,never všetkému, jedlo si budeš nosiť k PC . Chce to len väčší stôl. :D:D:D

a hlavne pozor na doklady, keď si účtovníčka, pretože tým potom už nič nepomôže....:D:D:D
Eulalia
19.04.08,14:43
a hlavne pozor na doklady, keď si účtovníčka, pretože tým potom už nič nepomôže....:D:D:D
A ja ešte doplním - pozor na domáce zvieratá, tie sa cítia popri Porade výrazne zanedbávané a riešia to po svojom - buď mi roztrhá papiere, alebo zaľahne na klávesnicu, alebo zoberie posledný kúsok jedla z taniera:D:D
arizona
19.04.08,15:10
A ja ešte doplním - pozor na domáce zvieratá, tie sa cítia popri Porade výrazne zanedbávané a riešia to po svojom - buď mi roztrhá papiere, alebo zaľahne na klávesnicu, alebo zoberie posledný kúsok jedla z taniera:D:D
či veríte, alebo nie, môj kocúr Cico mi práve hryzká do ruky,ktorou držím myš! jeduje sa, že už nie je stredobodom pozornosti.
sorry za písmo,mám iba jednu ruku,tou druhou odtláčam kocúra...:D
Eulalia
19.04.08,15:15
či veríte, alebo nie, môj kocúr Cico mi práve hryzká do ruky,ktorou držím myš! jeduje sa, že už nie je stredobodom pozornosti.
sorry za písmo,mám iba jednu ruku,tou druhou odtláčam kocúra...:D
Ja som vedela, čo píšem:--- Môj kocúr robí to isté:---
Dav
19.04.08,15:35
A ja ešte doplním - pozor na domáce zvieratá, tie sa cítia popri Porade výrazne zanedbávané a riešia to po svojom - buď mi roztrhá papiere, alebo zaľahne na klávesnicu, alebo zoberie posledný kúsok jedla z taniera:D:D
Robia to aj psíky. Podpchajú hlavu pod ruku, ktorou držíte myšou pracne označené bunky či text:confused::D:o:---, a trápte sa s tým znovu. Labka na klávesnici tiež nie je bohviečo:eek:. Alebo vyložia predné labky na starostlivo od kávy oddelené doklady:mee::mee::mee: a spôsobia poriadnu paseku...
zuhl
19.04.08,15:36
Práve mi moje mača leží na dokladoch, ktoré sa snažím účtovať.
DanielaSL
19.04.08,15:51
Arizona ,never všetkému, jedlo si budeš nosiť k PC . Chce to len väčší stôl. :D:D:D

Práve som dojedla...aj na klávesnicu mi popadalo..lebo mám doma len taký ministolík...:D
arizona
19.04.08,18:47
mimotemy ahojte, môže mi niekto ako nováčikovi objasniť čo znamenájú označenia: member,junior-senior member,poraďák,VIP a podobné,ktoré sa vyskytujú pri nickoch? To je nejaká stupnica od najstaších k nováčikom, alebo ako to funguje?:confused::confused::confused::rolleyes:
janecdan
19.04.08,19:25
jaaaaaaaaaaaaaj, aj ja aj jasom sa len nedávno registrovala a som veľmi rada, že som náhodou na túto stránku natrafila, sa teším a vytešujem:-) a všetkých pozdravujem:-)
Dav
19.04.08,20:06
jaaaaaaaaaaaaaj, aj ja aj jasom sa len nedávno registrovala a som veľmi rada, že som náhodou na túto stránku natrafila, sa teším a vytešujem:-) a všetkých pozdravujem:-)
Vitaj medzi nami a cíť sa tu dobre. O chvíľu zistíš prvé príznaky závislosti:).
liba2
20.04.08,05:04
mimotemy ahojte, môže mi niekto ako nováčikovi objasniť čo znamenájú označenia: member,junior-senior member,poraďák,
Toto označenie sa ti bude časom meniť podľa počtu príspevkov napísaných do porady (teda nie podľa času);
VIP
Toto označenie dosiahneš vtedy, keď získaš 40 bodov;
a podobné,ktoré sa vyskytujú pri nickoch? To je nejaká stupnica od najstaších k nováčikom, alebo ako to funguje?:confused::confused::confused::rolleyes:
. .
arizona
20.04.08,13:23
Srdečná vďaka!
icemonika
21.04.08,21:15
volám sa monika, študujem slovenský jazyk a literatúru, postupne sa zoznamujem s témami na porade. táto stránka je spojenie príjemného s užitočným. som tu krátko a už som sa dozvedela veľké množstvo zaujímavých veci.
som rada, že sa môžem zapojiť do diskusií na témy, s ktorými sa v bežnom živote nestretávam, a pritom sa môžem obohatiť o názory, ako zisťujem, inteligentných ľudí.
Eulalia
22.04.08,03:31
Ahoj Monika, vitaj medzi nami:) Aj keď väčšina z nás je tu z trochu iného fachu ako Ty, cíť sa tu dobre. A pri učiteľských platoch, nikdy nevieš, kedy sa Ti zídu aj vedomosti z účtovníctva;)
icemonika
22.04.08,06:59
Ahoj Monika, vitaj medzi nami:) Aj keď väčšina z nás je tu z trochu iného fachu ako Ty, cíť sa tu dobre. A pri učiteľských platoch, nikdy nevieš, kedy sa Ti zídu aj vedomosti z účtovníctva;)

všimla som si, že je tu dajak veľa účtovníkov, ale podľa mňa je to druhotné. veď je tu mnoho tém, ktoré sú takpovediac "o živote":D:D:D

a učiteľ zo mňa dúfam nebude, aj keď je to jedna z okrajových možnosti, ja študujem jazyk a literatúru ako vedu. možno zo mňa bude raz vedec;)
michalXNATION
22.04.08,07:33
Ahojte volam sa Michal som tu vpodstate tiez novacik, a dost sa tu nevyznam a touto cestou by som xcel poziadat nejaku milu, ochotnu a skusenu osobu ktora by mi trosku pomohla v podnikani najlepsie niekoho gdo ma icq PROSIM POMOZTE MI NIEGDO :( MOJE ICQ JE 377730359 TAK KEBY SA NAHODOU NIEKOMU XCELO , som zacinajuci zivnostik pracujuci v strojarine ako konstrukter, a chystam sa byt nechutne bohaty:D:D:D .
cactus
22.04.08,08:51
Ahojte volam sa Michal som tu vpodstate tiez novacik, a dost sa tu nevyznam a touto cestou by som xcel poziadat nejaku milu, ochotnu a skusenu osobu ktora by mi trosku pomohla v podnikani najlepsie niekoho gdo ma icq PROSIM POMOZTE MI NIEGDO :( MOJE ICQ JE 377730359 TAK KEBY SA NAHODOU NIEKOMU XCELO , som zacinajuci zivnostik pracujuci v strojarine ako konstrukter, a chystam sa byt nechutne bohaty:D:D:D .
tak vitaj medzi nami, ale....
podľa mňa sebavedomie ti nechýba. Tým ťa nechcem odradiť od tvojho podnikania, ale myslím si, že v podnikaní by si si mal radiť sám a k tomu, a hlavne preto, si nájsť dobrú účtovníčku, aby ti vedela vo všetkom poradiť a aj ju patrične ohodnotiť a potom budeš, ako píšeš, nechutne bohatý...
mimotemy a píše sa gramaticky správne niekto a kto!!!
michalXNATION
22.04.08,09:30
tak vitaj medzi nami, ale....
podľa mňa sebavedomie ti nechýba. Tým ťa nechcem odradiť od tvojho podnikania, ale myslím si, že v podnikaní by si si mal radiť sám a k tomu, a hlavne preto, si nájsť dobrú účtovníčku, aby ti vedela vo všetkom poradiť a aj ju patrične ohodnotiť a potom budeš, ako píšeš, nechutne bohatý...
mimotemy a píše sa gramaticky správne niekto a kto!!!


:D:D:D to stym nechutne bohaty bol pravdaze for (akoze sranda). a stou uctovnickou mas pravdaze pravdu. Tu ide skorej o to ze moja uctovnicka nema na mna kazdy den cas aby som sa jej vypytoval a ja xcem mat prehlad o vsetkom preto sa snazim toho co najviac naucit. vlastne preto som tu. :---
a tu gramatiku neries...;)
cactus
22.04.08,09:37
:D:D:D to stym nechutne bohaty bol pravdaze for (akoze sranda). a stou uctovnickou mas pravdaze pravdu. Tu ide skorej o to ze moja uctovnicka nema na mna kazdy den cas aby som sa jej vypytoval a ja xcem mat prehlad o vsetkom preto sa snazim toho co najviac naucit. vlastne preto som tu. :---
a tu gramatiku neries...;)

tak, prepáč, ale keď to nemyslíš vážne, tak by si to mal doť do úvodzoviek alebo zvýrazniť alebo napísať slovo kvázi alebo akože...etc.

A pýtať by si sa mal v odborných témach podľa toho, čoho sa tvoja otázka týka...
michalXNATION
22.04.08,10:08
ok sefe dakujem idem sa vzdelavat :)
cactus
22.04.08,10:09
ok sefe dakujem idem sa vzdelavat :)
aj si ma pobavil...:D:D:D
michalXNATION
22.04.08,10:22
jak som ta pobavil???:D no vidis a ked som ta tak fajn pobavil tak teraz budes moj sensej a budes ma ucit tajomstva uctovnictva :D:D:D

inac tu pekne zasierame temu...
arizona
22.04.08,10:45
Ahojte volam sa Michal som tu vpodstate tiez novacik, a dost sa tu nevyznam a touto cestou by som xcel poziadat nejaku milu, ochotnu a skusenu osobu ktora by mi trosku pomohla v podnikani najlepsie niekoho gdo ma icq PROSIM POMOZTE MI NIEGDO :( MOJE ICQ JE 377730359 TAK KEBY SA NAHODOU NIEKOMU XCELO , som zacinajuci zivnostik pracujuci v strojarine ako konstrukter, a chystam sa byt nechutne bohaty:D:D:D .
Ahoj Michal,
tak ako je dôležitý pri osobnom stretnutí prvý dojem,tak je v písomnom (obchodnom)styku dôležité čo a ako napíšeš.Tiež je to prvý dojem.:---
Štýl,ktorým si napísal svoj príspevok,(zamieňanie písmen) je síce momentálne "in", ale skôr pre sms-kovanie medzi priateľmi...
Pri Tvojom podnikaní a obchodnej korešpondencii sa moc nehodí,drž sa radšej
"osvedčenej klasiky".
Týmto som sa ťa nechcela nijako dotknúť,prajem Ti veľa úspechov!:)
Sľúb, že keď sa Ti to podarí a budeš néééchutne bohatý,pozveš všetkých poraďákov na "xávu"!:D
michalXNATION
22.04.08,10:57
Tak ja sa ospravedlnujem za neformalnost mojej spravy :):):), a dakujem za prijatie pravdaze vo standardne sa vyjadrujem trosku inak ale toto je predsa len forum a predsa len nemam kedy pouzivat diakritiku a davat si pozor na gramatiku, kedze tu obcas skocim popri praci. A kavu moc nepijem takze vas vsetkych pozvem na pivo :rolleyes::rolleyes::cool::cool::cool:
Eulalia
22.04.08,16:00
...inac tu pekne zasierame temu...
Prepáč Michal, vybrala som iba časť Tvojho príspevku. Pozri si Výkladový slovník Porady (toto je názov témy, ktorý si dáš do vyhľadávača) a zistíš, že tu na Porade sa nehovorí za.....me tému, ale robíme mrník:D Aj keď je význam ten istý, krajšie to znie:D
Inak, vitaj medzi nami a nech Ti rady, ktoré tu dostaneš, pomôžu, aby si sa stal nechutne bohatý:---

P.S. Pivo nepijem, načo ma pozveš?:D
michalXNATION
23.04.08,07:12
TAK AJ ZA TOTO SA OMLUVAM SOM PREDSA ESTE LEN MLADY A NEROZVAZNY TAKZE MUSITE MAT SOMNOU STRPENIA :D:D:D.

TAK KED PIVO NIE TAK JA UZ POTOM NEVIEM JA MAM ESTE CELKOM RAD KAVOVE ZRNO.:rolleyes::rolleyes:
cactus
23.04.08,07:16
Prepáč Michal, vybrala som iba časť Tvojho príspevku. Pozri si Výkladový slovník Porady (toto je názov témy, ktorý si dáš do vyhľadávača) a zistíš, že tu na Porade sa nehovorí za.....me tému, ale robíme mrník:D Aj keď je význam ten istý, krajšie to znie:D
Inak, vitaj medzi nami a nech Ti rady, ktoré tu dostaneš, pomôžu, aby si sa stal nechutne bohatý:---

P.S. Pivo nepijem, načo ma pozveš?:D


TAK AJ ZA TOTO SA OMLUVAM SOM PREDSA ESTE LEN MLADY A NEROZVAZNY TAKZE MUSITE MAT SOMNOU STRPENIA :D:D:D.

TAK KED PIVO NIE TAK JA UZ POTOM NEVIEM JA MAM ESTE CELKOM RAD KAVOVE ZRNO.:rolleyes::rolleyes:

nielen výkladový slovník Porady, ale Etiketa by tiež nezaškodila.

A na margo:
beriem ospravedlnenie aj za predchádzajúce a dúfam, že SS už nebudú musieť byť...
arizona
23.04.08,07:38
TAK AJ ZA TOTO SA OMLUVAM SOM PREDSA ESTE LEN MLADY A NEROZVAZNY TAKZE MUSITE MAT SOMNOU STRPENIA :D:D:D.

TAK KED PIVO NIE TAK JA UZ POTOM NEVIEM JA MAM ESTE CELKOM RAD KAVOVE ZRNO.:rolleyes::rolleyes:
Nó Michal, veď sa toľko "neomlúvaj", to že si mladý a neskúsený,sme pochopili z Tvojho pôvodného príspevku:D , preto sme Ti dali zopár dobrých rád vo svojich odpovediach:---:cool::D
Eulalia
23.04.08,15:39
TAK AJ ZA TOTO SA OMLUVAM SOM PREDSA ESTE LEN MLADY A NEROZVAZNY TAKZE MUSITE MAT SOMNOU STRPENIA :D:D:D.

TAK KED PIVO NIE TAK JA UZ POTOM NEVIEM JA MAM ESTE CELKOM RAD KAVOVE ZRNO.:rolleyes::rolleyes:

Ak budeš pozorne čítať rady, ktoré tu každý dáva dobrovoľne a s tým najlepším úmyslom, určite sa rýchlo zaradíš.:)

A na dobrý zmrzlinový pohár ma vždy môžeš pozvať:D:---
michalXNATION
24.04.08,09:12
ja som vedel ze si vas velmi rychlo ziskam:D:D:D, som predsa velmi charizmaticky :D:D:D:cool::cool::cool: