zdenkaš
16.03.05,10:44
Máte záujem o školenie na zdravotné poistenie v Trenčíne dňa 6.4. 2005? Školiteľom je RNDr. Mihál. Bližšie informácie pozrite v záložke Školenia.
Jozef Mihál
16.03.05,14:05
Zdenka, ako sa zdá, záujem žiaden.
Janca
16.03.05,14:07
Síce sa mi prekrýva dátum s inou akciou, ale pozriem na tú záložku a uvidím, čo sa s tým bude dať robiť. Potom sa ozvem.
Ľuba
16.03.05,14:13
Zdenka, ako sa zdá, záujem žiaden.

Joži, a do Zvolena sa nechystáš? Aspoň by som videla, ako si sa za ten rok zmenil.
Jozef Mihál
16.03.05,14:42
Ľubaaaa, ahoj,
zmenil som sa - k lepšiemu, veď pozri fotky, je ich tu kopec. Do Zvolena...ak mi tam zorganizuješ školenie tak idem, nech pozriem, ako si sa Ty za ten rok zmenila.
Ľuba
16.03.05,14:45
No, ešte musím porobiť zopár priznaní a potom uvidím. Mám kontakt na jedného pána, ktorý tu zvykne organizovať školenia, skúsim sa s ním spojiť.
Jozef Mihál
16.03.05,14:48
Jaj Ty si to zobrala vážne...No dobre, začni na tom robiť a daj vedieť čo a ako. Termín môže byť v zásade kedykoľvek od apríla do letných prázdnin.
Ľuba
16.03.05,14:49
Začnem, ale až v apríli, lebo teraz neviem, kde mi hlava stojí.
Jozef Mihál
16.03.05,14:53
OK .
saman
16.03.05,20:54
Veduci, termin je super... miesto uz menej (vlaky, vlaky, vlaky...). Ale ked sa nastvem aj tam dojdem:))).
zuso
17.03.05,08:39
Ja by som aj išla, len sa obávam, že tam ničomu nebudem rozumieť, nakoľko mzdové účtovníctvo nie je môj obor. Ešte porozmýšlam, nakoľko ma to zaujíma, vedomosti sa zídu, a mám to za rohom.
Jozef Mihál
17.03.05,10:59
Veduci, termin je super... miesto uz menej (vlaky, vlaky, vlaky...). Ale ked sa nastvem aj tam dojdem:))).
saman...bez problémov ponúkam odvoz i dovoz mojim autom na trase BA - TN.
Odchod by bol cca 7.30 z oblasti Ružinova.
ivab
17.03.05,11:19
To je super! P. Mihál, môžete so mnou rátať.

A keďže sa zajtra vzdelávam a teda nepracujem, dovolím si už dnes popriať vše dobré do ďalších rokov a príjemnú oslavu
Jozef Mihál
17.03.05,11:39
ivab - ďakujem,

a prihlášku na školenie nájdete na www.shsystem.sk,
ako Dubničanka zrejme záujem o dopravu z BA do TN nemáte, alebo?
ivab
17.03.05,11:48
To nie, veď to nie je ďaleko a autbus mi do TN ide dostatočne často.

A pozvánku už mám, našla som si, ale ďakujem.

Budem sa tešiť.
saman
17.03.05,11:58
saman...bez problémov ponúkam odvoz i dovoz mojim autom na trase BA - TN.
Odchod by bol cca 7.30 z oblasti Ružinova.Jééj, to je perfektne:))). Mozete so mnou ratat. Poslala som Vam do SS moj e-mail. Prihlasku na skolenie uz som podala. Dakujem velmi pekne!!!
martinaj
17.03.05,12:20
Na školenie sa hlásime tri - takúto príležitosť si predsa nenecháme ujsť.
martinaj
17.03.05,12:21
Na školenie sa hlásime tri - takúto príležitosť si nenecháme ujsť.
Jozef Mihál
17.03.05,14:42
Pribúdajú pozitívne ohlasy, fajn,
skúsime zorganizovať aj afterparty alias kafčotreff Trenčín?
Jozef Mihál
18.03.05,14:14
A zasa to tu zamrzlo.
Jana Motyčková
18.03.05,17:18
Na školenie sa nechystám, môžem prísť na after party ?
ivab
22.03.05,05:32
No ja tú afterpárty podporím...:)

P. Mihál a ešte jedna otázočka, pozerám akurát cenovú ponuku vašej knižočky a vraj pri osobnom odbere ako návštevník porady to mám za 440, tak sa skromne pýtam, či by sa nedalo jeden výtlačok doniesť na školenie, teda ak by sa to bralo ako osobný odber... Ak nie, pošlem si objednávočku.
tonkat
22.03.05,05:52
A v Žiline nebude školenie, p. Míhál??
Jozef Mihál
22.03.05,12:46
No ja tú afterpárty podporím...:)

P. Mihál a ešte jedna otázočka, pozerám akurát cenovú ponuku vašej knižočky a vraj pri osobnom odbere ako návštevník porady to mám za 440, tak sa skromne pýtam, či by sa nedalo jeden výtlačok doniesť na školenie, teda ak by sa to bralo ako osobný odber... Ak nie, pošlem si objednávočku.
Afterparty bude zorganizovaná počítam ad-hoc, podľa toho, koľko nás tam bude, či bude chuť atď. Takže aj odkaz pre Somij, prídite ale kedy, či vôbec niečo bude, ťažko teraz povedať.

Zopár knižiek donesiem a odpredám na školení, samozrejme za uvedenú zvýhodnenú cenu, a možno i...
Jozef Mihál
22.03.05,12:46
A v Žiline nebude školenie, p. Míhál??
Ja nič neplánujem, jedine žeby ma oslovili z Poradcu podnikateľa urobiť školenie k novele zákona o ZP...
monika-s
23.03.05,07:04
Tak už to mám odobrené od šéfa aj ja. Teším sa do Trenčína :O)
ivab
23.03.05,08:46
Moni tak to som rada, už sa tam teším...;)
Jozef Mihál
23.03.05,13:42
Aby som Vám narobil chute - ak chcete vedieť, čo všetko sa chystá a pečie, prídite. Nebudete ľutovať.

...a keďže táto téma je o Trenčíne - Trenčania, dnes to zopákneme a dáme na 2:0 pre Slovan!

...kto mi zoženie 2 dobré lístky na sobotu - nedeľu do Trenčína, má to u mňa!
Jozef Mihál
23.03.05,13:47
Neviem, či túto tému čítajú aj KOŠIČANIA, ale - niečo sa chystá na koniec mája v KE, čo VY NA TO?
vladan
23.03.05,18:11
Neviem, či túto tému čítajú aj KOŠIČANIA, ale - niečo sa chystá na koniec mája v KE, čo VY NA TO?
Jožko, to myslíš úplne vážne??? :eek: ... túto tému čítam z čírej závisti :D ... a koniec mája (lásky čas) ... to je supeeeeer!!!
zubo
23.03.05,18:43
zdravím všetkých! som nová a hľadám pomoc. pomôže mi niekto? Som externá študentka,dobrovoľne nezamestnaná a robím sprostredkovateľa starobného dôchodkového sporenia. Musím si platiť odvody od 1.1.2005 do zdravotnej poisťovne? Môj príjem zrejme nepresiahne 78000. poradíte mi prosím?
RenataK
23.03.05,18:48
Super, že takéto školenie chystáte aj pre východ. Zo začiatku ako som to čítala, tak som iba závidela, teraz sa teším.
Jozef Mihál
24.03.05,06:38
Koncom mája mám cestu do KE na akciu partnerskej firmy COMPSERVICE, takže ak sa zistí záujem, rád to spojím s menším školením...
Evaman
24.03.05,07:28
Nóó, aj ja som z KE a tiež by som mala záujem, a dúfam, že v máji už budeme "v novele" o kus ďalej..
Jozef Mihál
03.04.05,14:04
Mám málo času a do stredu už možno nebudem na Porade, preto ešte dnes pár slov k školeniu v Trenčíne:

Kto váhate, či prísť, neváhajte. Dozviete sa priamo od prameňa, čo sa chystá v novele zákona o zdravotnom poistení. Tých zmien je veľa. A veľa dôležitých detailov sa chystá v novele v konečnom dôsledku inak, ako je to v znení, ktoré nájdete na www.health.gov.sk (http://www.health.gov.sk).

Dozviete sa veľa informácií, ktoré možno zmenia Váš názor na to, ako sa zariadiť pri platení poistného - dohody, umelci a autori, konatelia, dobrovoľne nezamestnaní, zamestnanci dôchodcovia, SZČO dôchodcovia, študenti...

Zmeny sa dotknú aj vymeriavacích základov zamestnancov a zamestnávateľov, mesačných výkazov preddavkov (tým chcem povedať, že toto by malo zaujímať softvéristov, ak nechcú robiť zmeny v programoch 20.júna...)

Miestnosť je to dosť veľká, teda myslím že sa bude dať prísť bez ohlásenia na poslednú chvíľu.

Takže dovi v Trenčíne.
Jozef Mihál
04.04.05,05:50
Hm, a bude to nielen o tom, čo sa chystá k 1.7., ale aj o tom, čo sa deje a plánuje k 1.1.2006...napríklad v sociálnom poistení...Trenčín nie je ďaleko...
zdenkaš
04.04.05,12:12
Kapacita sály na školenie je obmedzená, ak máte záujem prísť, prosím, ohláste sa vopred.
dadika
06.04.06,06:09
aj ja sa teším aj na školenie aj na afterparty :)