barbie18
11.02.08,08:52
Ahojte,

viete mi prosím poradiť, idem uzatvárať prvý krát rok a to priamo v MONEY a neviem kde mám začať a čo mám vlastne ako prvé urobiť. Či mám začať kontrolovať, či mám všetko správne zaúčtované a hlavne ako..
Nejaké uzávierky účtov alebo ako.. Prosím poraďte mi, kto robí s týmto programom...

Celkom sa toho bojím..


PROSIM PORAĎTE MI.

Ďakujem

Lenka
človiečik
21.02.08,18:08
aj ja idem robiť prvý krát uzatváranie v PÚ Money S3. V JÚ je to jednoduchšie aj keď ten peňažný denník je strašný. Dosť som sa s tým natrápila, program sa mi zdá výborný, no neviem ako si poradím s PÚ. Možno potom budem hotová, ale je to len otázka skúseností a vedomostí. Tak prosím pomôžte.:o
katka.hesskova
11.03.08,09:44
v podvojnom uctovnictve ides cez
uctovnictvo - uzavierkove operacie - uzavierka roku
tam si das PREVOD do noveho roka ti to prevedie stavy (musis mat predtym vytvoreny novy rok)
a potom si das USKUTOCNIT UZAVIERKU.
Ľuba
11.03.08,13:56
Ahojte,

viete mi prosím poradiť, idem uzatvárať prvý krát rok a to priamo v MONEY a neviem kde mám začať a čo mám vlastne ako prvé urobiť. Či mám začať kontrolovať, či mám všetko správne zaúčtované a hlavne ako..
Nejaké uzávierky účtov alebo ako.. Prosím poraďte mi, kto robí s týmto programom...

Celkom sa toho bojím..


PROSIM PORAĎTE MI.

Ďakujem

Lenka

19.3. je školenie na účtovnú závierku, v každom prípade nezaškodí ho aspoň raz absolvovať.
Uzávierka sama o sebe nie je tak celkom jednoduchá, ako sa píše v predchádzajúcom príspevku.
bosorka3113
02.04.08,14:52
Ahojte idem robit uzavierku roku 2007 v Money S3, neviem ako to mam spravit, no lepsie povedane neviem ako na tuto radu:tam si das PREVOD do noveho roka ti to prevedie stavy (musis mat predtym vytvoreny novy rok), a ako si mam vytvorit ten novy rok???Dakujem vopred zaradu