idaret
12.02.08,07:36
Dobry den,
chcela by som sa naucit vsetko o mzdach, ja viem ,ze je toho vela a je to siroky pojem, ale chcem Vas poprosit,ci mi poradite nejake stranky, kde by som sa aspon nieco docitala? Dakujem za vsetko a zelam pekny den vsetkym poradakom :-)
ekopo
12.02.08,06:46
willma
12.02.08,06:48
myslím, že na tejto stránke sa toho o mzdách dočítaš až až skus začať mzdy
DanielaSL
12.02.08,06:48
Neviem o lepšej stránke, kde sa naučíš viac ako tu.... treba len venovať veľa času čítaniu. V prvom rade by som odporúčala naštudovať si zákony:

Zákonník práce, Zákon o dani z príjmov, Zákon o cestovných náhradách, Zákon o zdravotnom poistení, Zákon o sociálnom poistení, Zákon o sociálnom fonde, Zákon o minimálnej mzde....

A potom už len čítať, pýtať sa. Ale možno existuje nejaká literatúra, kde je toto všetko zhrnuté. Marí sa mi, že bola taká nejaká kniha. Snáď ma niekto ešte doplní.
RenataK
12.02.08,06:56
Dobrá je aj kniha "DANE - ÚČTOVNÍCTVO Príručka mzdovej účtovníčky"
Danetta
26.02.08,09:40
Ja používam knihu od vydavateľstva ajfa+avis Žilina ....Čo má vedieť mzdová účtovníčka ....vyhcádza 4 x do roka , sú tam aj návody na vyplňanie tlačív a pdríklady na výpočet mzdy.
Danetta
26.02.08,09:41
ospravedlňujem sa za chyby v texte.
tuta
26.02.08,20:23
Skutočne najčerstvejšie informácie týkajúce sa nielen miezd získaš na tejto stránke, len treba hľadať, resp. sa pýtať.
veronikasad
26.02.08,22:01
Dobry den,
chcela by som sa naucit vsetko o mzdach, ja viem ,ze je toho vela a je to siroky pojem, ale chcem Vas poprosit,ci mi poradite nejake stranky, kde by som sa aspon nieco docitala? Dakujem za vsetko a zelam pekny den vsetkym poradakom :-)

Zaplať si prístup do DRAKa na PORADe. Rady p. Mihála a ďalších členov Porady a osobná účasť na jeho školeniach sú na nezaplatenie ... Ak máš neobmedzený prístup na internet, predplať si Videoškolenia.

-------
Veronika