skola
16.03.05,12:50
Ahoj Richard!

Som veľmi rada, že ma môj programátor upozornil na "Poradu". Páči sa mi táto stránka, veľa som sa učila z príspevkov členov. Páči sa mi, že ľudia sú ochotní takto pomôcť. Bol to výborný nápad vytvoriť túto stránku. Gratulujem! Budem propagovať mojim známym ! Zatial mám menšie problémy s čítaním odpovedí, ale postupom času dúfam, že sa naučim. Len to by bolo najlepšie, keby deň mal aspoň 50 hodín, aby som mohla venovať "Porade" najmenej 2-3 hodiny denne. Veľa úspechov do budúcna!
pyton
19.03.05,21:40
Dobrý večer, chcela by som sa spýtať, prečo sa pri mojom mene pri príspevku do porady nezobrazuje "nahlás", ďakujem.
lenkak
20.03.05,09:00
Ja sa teraz pozerám na tvoje meno a máš tam ikonku nahlás. Momentálne pri nej aj zelenú bodku, t.j. že si práve tiež pripojená na Poradu. Alebo že by iba pri ostatných menách a nie pri svojom? Lebo ja Ti vidím "nahlás".
pyton
20.03.05,09:08
Ja sa teraz pozerám na tvoje meno a máš tam ikonku nahlás. Momentálne pri nej aj zelenú bodku, t.j. že si práve tiež pripojená na Poradu. Alebo že by iba pri ostatných menách a nie pri svojom? Lebo ja Ti vidím "nahlás".
Lenkak, díky. Ale zase to tam nemám. Ty, keď sa pozeráš na svoje meno, máš to tam?
lenkak
20.03.05,09:11
Ja keď sa pozriem na svoje meno, tak to tam nemám, ale ty áno. Z toho vyplýva jedno jediné, že nahlasovať Ťa môžu iba ostatní členovia Porady a nie ty sama seba. Asi tak.
Richard
21.03.05,20:28
Dobrý večer, chcela by som sa spýtať, prečo sa pri mojom mene pri príspevku do porady nezobrazuje "nahlás", ďakujem.
Nahlasovanie slúži k upozorneniu mňa na zlé príspevky, nenáležitú reklamu a pod. Preto môže každý nahlasovať iba druhého "zlé" príspevky, nie svoje vlastné....
M0NIKA
21.03.05,20:52
Nahlasovanie slúži k upozorneniu mňa na zlé príspevky, nenáležitú reklamu a pod. Preto môže každý nahlasovať iba druhého "zlé" príspevky, nie svoje vlastné....Richard, a keď chceme nahlásiť Tebe ako veeeeeeeľmi sa tešíme, že si stvoril túto stránku - to treba kam? Lebo ja sa naozaj veeeeeeeeeľmi teším :) a ďakujem za ňu. Už mi veľakrát pomohla: A nielen mne - aj všetkým, ktorým som ju odporučila...
Mimochodom, ako sa má Tvoja kokosová palma? (Či to už nepatrí sem?)
Richard
21.03.05,21:24
Ďakujem Monika,
teší ma, že tento nápad sa ujal a teší sa obľube. Verím, že nám to spolu vydrží dlhšie ako moja palma, ktorej v tej téme vyhlásim pravdepodobne minútku ticha :-)(

Ďakujem všetkým, ktorí prispievajú k formovaniu tejto stránky.
kukučka
21.03.05,22:12
Richard nemohol by červený text v rámiku - obsah témy ostať 2, 3 sekundy dlhšie na obrazovke? Ja aj moje písíčko máme dosť veľa rôčkov rozumej slabšie parametre. :D :D :D :D Krásny večer všetkým na Porade!
Ivenka
21.03.05,22:34
Som rada, že našla takú skvelú stránku len občas mám pocit, že čím viac toho čítam tým mám z toho taký originál jelení guláš.
Ďakujem všetkým, ktorí prispievajú svojimi skúsenosťami.
Richard
22.03.05,06:43
Richard nemohol by červený text v rámiku - obsah témy ostať 2, 3 sekundy dlhšie na obrazovke? Ja aj moje písíčko máme dosť veľa rôčkov rozumej slabšie parametre. :D :D :D :D Krásny večer všetkým na Porade!
to sa nedá ovplyvniť - je to štandardné... dá sa to iba iným spôsobom, ale ten by zaťažoval načítavanie stránky....
pyton
23.03.05,09:52
Nahlasovanie slúži k upozorneniu mňa na zlé príspevky, nenáležitú reklamu a pod. Preto môže každý nahlasovať iba druhého "zlé" príspevky, nie svoje vlastné....
Ďakujem, som si myslela, že už som nejako nahlásená /bonznutá/ a preto to tam nemám, že som povedala niečo, čo sa nemalo ...
pyton
23.03.05,09:56
Teraz pre zmenu neviem, ako do už položenej otázky v téme dať blikajúci otáznik, to sa nedá?
Teraz som sa vrátila k otázke, išla som do "uprav" a otáznik to dalo iba k otázke ale vpredu na téme pri nových príspevkoch tento blikajúci otáznik nie je. To mám kvôli tomu založiť novú tému?
garter
05.06.05,13:12
Richard, ja by som navrhovala vytvoriť "chlievik" ohľadom príspevkov z úradu práce... mohol by sa volať Aktívne nástroje trhu práce... niečo na začiatok by som mohla pripraviť, pre jednotlivé § - nástroje (príspevok na začatie podnikania, absolventská prax, príspevok pri zamestnávaní znevýhodnených uchádzačov atď. Som tu síce nováčik, ale ako surfujem, aj táto problematika je tu už "roztrúsená".

Budem rada ak sa k tomu vyjadria aj ostatní členovia porady.

Ďakujem
Zuziana
05.06.05,13:18
Myšlienka je dobrá. Ak sa to dá realizovať bude to fajn.
adam
05.06.05,13:55
Richard, ja by som navrhovala vytvoriť "chlievik" ohľadom príspevkov z úradu práce... mohol by sa volať Aktívne nástroje trhu práce... niečo na začiatok by som mohla pripraviť, pre jednotlivé § - nástroje (príspevok na začatie podnikania, absolventská prax, príspevok pri zamestnávaní znevýhodnených uchádzačov atď. Som tu síce nováčik, ale ako surfujem, aj táto problematika je tu už "roztrúsená".

Budem rada ak sa k tomu vyjadria aj ostatní členovia porady.

Ďakujem
O tému je určite záujem. Veď káždý, kto by mohol dostať nejaký príspevok, určite by oň požiadal, len chýba "návod", a cesta v spleti týchto paragrafov....;)
Zita5
11.10.05,08:14
mimotemy Prosím Vás , už niekoľko dní keď v profile kliknem " nájsť všetky príspevky od Zita5 " ich nezobrazí . Neviem či mám niečo s PC já , alebo tento problém je aj u Vás .:mad:
kikoza
11.10.05,10:10
Ja som si na Teba klikla a ukázalo mi všetky príspevky.
Katija
11.10.05,11:36
Ja tvoje príspevky tiež vidím. Asi máš niečo zle nastavené. Ozaj a príspevky iných členov vidíš?
Zita5
13.10.05,04:48
Já skutočne nevidím "všetky témy , ktoré pridal ....xxxxx "/ člen porady/ , ale ani svoje témy ktoré som zadala . Neviem čo s tým ?

Ako dôkaz prilepím témy z môjho profilu , aby ste videli čo vidím ja . Moje odpovede na príspevky sa mi zobrazujú , ale zadané témy mnou nie .

http://www.porada.sk/search-do_process-showposts_0-starteronly_1-exactname_1-searchuser_Zita5.html
sway
13.10.05,05:22
Já skutočne nevidím "všetky témy , ktoré pridal ....xxxxx "/ člen porady/ , ale ani svoje témy ktoré som zadala . Neviem čo s tým ?

Ako dôkaz prilepím témy z môjho profilu , aby ste videli čo vidím ja . Moje odpovede na príspevky sa mi zobrazujú , ale zadané témy mnou nie .

http://www.porada.sk/search-do_process-showposts_0-starteronly_1-exactname_1-searchuser_Zita5.html
Ani u mňa sa nedajú zobrazovať témy ani od teba ani moje :eek: ak idem cez profil a chcem si ich zobraziť.

Please specify some words or valid user names to search on. There were no matches for those that you specified.

toto vypisuje - Riško, prosím neporadíš????:p
Hlinkovx
14.10.05,05:25
skúšala som to na profile VLADAN:
Nájsť všetky príspevky od vladan s vyjadreným súhlasom - ide
Nájsť všetky príspevky od vladan - ide
Nájsť všetky témy, ktoré pridal vladan - toto mi nefungovalo...vypisovalo to isté...čo aj Vám hore..ale to asi preto, že Vladi asi nezakladala žiadne témy
Zita5
14.10.05,05:36
skúšala som to na profile VLADAN:
Nájsť všetky príspevky od vladan s vyjadreným súhlasom - ide
Nájsť všetky príspevky od vladan - ide
Nájsť všetky témy, ktoré pridal vladan - toto mi nefungovalo...vypisovalo to isté...čo aj Vám hore..ale to asi preto, že Vladi asi nezakladala žiadne témy

Práve aj já, ak si dám " Nájsť všetky témy , ktoré pridal Zita " - já som zadávala témy , predtým som ich videla , ale teraz nie . Jedná sa mi konkrétne len o pridané témy , ostatné sa zobrazuje .

Prosím Richarda , aby sa prosím vyjadril , že čo s tým mám "zrobiť ":confused: :confused: :confused:
Hlinkovx
14.10.05,05:38
no..ty nič/ fakt len richard už sa bude musieť na to kuknúť/ ...takže asi niekde šarapatí počítačový škriatok :D:D
Zita5
25.10.05,08:59
Richard , neodpovedáš , ale problém stále pretrváva ? Vari sa niečo zmenilo v systéme PORADY a som to nepostrehla ?;) :)
alternativa
25.10.05,17:54
Richard, som fakt rada, ze som si klikla tuto www, dik. S problemami s www, t.j. PC pomaly bojujem, vela sa z prispevkov ucim. Ozaj, kedy a ako si dostal napad urobit pre nas vsetkych tuto www? Mnohe "kolonky" su naozaj poucne.
Richard
26.10.05,14:51
Práve aj já, ak si dám " Nájsť všetky témy , ktoré pridal Zita " - já som zadávala témy , predtým som ich videla , ale teraz nie . Jedná sa mi konkrétne len o pridané témy , ostatné sa zobrazuje .

Prosím Richarda , aby sa prosím vyjadril , že čo s tým mám "zrobiť ":confused: :confused: :confused: No a je to tu chybička se vloudila. Kým to odstránim dám Vám tip ako sa prepracovať k výsledku.

Choďte do rožšíreného hľadania a tam zadajte:
Vyhľadať podľa mena užívateľa - vložte nick (užívateľské meno na Porade) - z menu vyberte "hľadať témy založené užívateľom"

Vyhľadá všetky témy založené užívateľom...
sway
26.10.05,15:04
No ..
Aj ja ďakujem Richard!!!:)
Zita5
07.11.05,07:14
Richard , odpoveď som si všimla až dnes, keď som Ťa práve chcela urgovať a zistila som , že si reagoval na môj príspevok .:)


Ďakujem za usmernenie .;)
Richard
08.11.05,09:11
Richard , odpoveď som si všimla až dnes, keď som Ťa práve chcela urgovať a zistila som , že si reagoval na môj príspevok .:)


Ďakujem za usmernenie .;)
Veľmi rád, len nabudúce prosím pri novom probléme založiť novú tému. Ak je v jednej témy viacero riešení, je z toho guláš hlavne pre tých ktorý to budú potrebovať nájsť. Čo urobia? Založia tú istú tému znovu a znovu....