Erika 1982
12.02.08,10:49
Pekný deň všetkým poraďákom,

rada by som sa s Vami poradila ohľadom vstavných skríň...
Chceli by sme si dať urobiť jednu s mliečnymi sklami s rozmermi 265/240/67.
Viete mi niekto poradiť dajakú dobrú firmu, alebo živnostíka v BA (okrem RollDoor), prípadne koľko by mohla stáť?

Navrhla by som, aby sa vytvotila téma: Túto firmu odporúčam/neodporúčam.
Bolo by to taká malá lampáreň na zlých a reklama pre dobrých...
Nie som tak zdatná na tejto stránke, tak ak by sa na to niekto podujal...


Ďakujem za dotazy
Erika :rolleyes:
Richard
12.02.08,16:44
Tému netreba založiť, už si ju založila :)

Doplním do názvu BA - aby sa to neplietlo.
olinka6226
13.02.08,12:12
Ahoj Erika,
ja som si dala v marci 2007 urobiť vstavanú skriňu do detskej izby v rozmeroch 300š-270v-55h a stala 38tis Sk. Zakazku som dala Delta nabytku v DNV (sídlia v budove terna na poschodí). Dodali za 14 dní a som veľmi spokojná aj s cenou aj s kvalitou. Mimochodom mam najdrahší hliníkový profil a 2 dvere v strede delené pieskovaným sklom. A presne túto istú zostavu som zadala aj firme Viadoor a vypočítali mi 55tis. Len nemam bočné steny a zadnú stenu, nakoľko sa skriňa tiahne pozdĺž celej jednej steny.

Prístup pracovníkov bol veľmi korektný, vystupovanie príjemné. Môžem len odporučiť.
Erika 1982
22.02.08,09:02
ďakejm olinka veľmi pekene za odporčenie.
johanka1981
25.02.08,10:59
a prečo nechces roldor?
Yeshco
23.03.08,06:52
Ahoj,
dali sme si na odporúčanie spraviť vstavané skrine do troch mistností v novom byte. Spolu to bolo 8,5 m dĺžky (d200 x h70 x v260; d200 x h65, v260; d450 x h70 x v260), vonkajšie prevedenie dub rustikal, vnútro rovnaké ako vonkajšok všetko s ABS hranami + zásuvky. Celková cena aj dovozom a montážou bola 82 tisíc. Skrine sú krásne.
Poradenstvo bolo vynikajúce majiteľ firmy je zároveň aj človekom, ktorý skrine montuje a zameriava. Vie odborne poradiť a cítili sme, že tomu čo robí aj rozumie.
Ak chcete kvalitu, dobrú cenu a príjemnú komunikáciu zavolajte pánovi Kerákovi 0907 784 125. Web adresa je totozna s priezviskom. Nech vas nemyli sidlo firmy - má zákazky po celej bratislave a sirokom dalekom okoli.
Okrem skrín robí aj podlahy a my sa chystáme dať spraviť u neho aj knižnicu a stôl do izieb - nech už to s tými skrinami ladí.
Pekný den.
alena
josiph68
23.03.08,11:45
ahoj erika.pridám sa s názormi.
v prvom rade,aby ťa "neošídili",tak za stavanú skriňu sa pýta cca 10-12tisíc za meter,to celkovo.nerobia sa chrbáty-predraží sa to,ale nieje ani to problém.sklo to veľmi nepredraží.skrine robia skoro všetci stolári,roldor...tak isto neodporúčam,značka niečo stojí.ja ti odporúčam BA-0918036131.a nie som to ja.
charonme
26.03.08,14:48
ja si tiez potrebujem dat robit skrine, dokopy nieco cez 8 metrov. stale nechapem preco hovorite ze nie roldor.

znamy mi rozpraval ze posielal mejlom svoj navrh do roznych firiem ze nech mu poslu cenu a zevraj v roldore to vobec nevyslo nejak nadpriemerne draho, skor naopak, cim bol sice prekvapeny ale potom si uvedomil ze ti, co to dlho robia a maju vela zakazok (aj pre ine firmy, ktore sa tvaria ze to robia same) tak si asi vedia zoptimalizovat cely proces...

svoje skrine som si u nich este nedaval robit, takze netvrdim ze ich odporucam, ale velmi by som odporucal nerobit predpojate uzavery (bez vlastnej skusenosti) co sa tyka velkych a znamych firiem. ale ak mate konkretne zle skusenosti, sem s nimi.

aha a este odporucam urobit to, co urobil znamy: poslite si svoje navrhy emailom do roznych firiem a porovnajte si ceny. necakajte presne sumy, ale zaroven im dajte najavo, ze to posielate viacerym firmam, takze ak vam niekto odpise "to musite prist osobne" tak riskuju, ze sa na nich vykaslete a pojdete k tym, co vam nejaku realnu cenu napisu.
richard33
29.03.08,17:29
Tiez hladam nejaku slusnu firmu a zaujimali by ma nazory prave na Roldor. :)
dadika
29.03.08,19:25
ahojky....vstavané skrine - super vecička, my ich máme už 10 rokov a neviem si ich vynachváliť :)
Richard
30.03.08,07:59
Tiez hladam nejaku slusnu firmu a zaujimali by ma nazory prave na Roldor. :)

Skúste si založiť tému v odporúčaní produktov, toto je rubrika na odporúčanie firiem.
Tému uzatváram.