Kopko
12.02.08,13:10
Ahojte...moze mi niekdo poradit kde by som sa mohol dostat k testom na odbornu sposobilost pre taxi sluzbu pripadne k nejakej literature z ktorej by som sa na ne mohol pripravit ?
zalobaba
12.02.08,12:14
Ahojte...moze mi niekdo poradit kde by som sa mohol dostat k testom na odbornu sposobilost pre taxi sluzbu pripadne k nejakej literature z ktorej by som sa na ne mohol pripravit ?

Skús sa spýtať na Krajskom úrade cestnej dopravy a pozemných komunikácií, kde sa tieto testy vykonávajú, myslím, že najlepšiu literatúru ti poradia oni sami.
Kopko
12.02.08,12:23
Jedina odpoved co som od nich dostal bola, ze oni robia len skusky a nie pripravu....staraj sa clovece sam :eek:
zalobaba
12.02.08,12:28
Jedina odpoved co som od nich dostal bola, ze oni robia len skusky a nie pripravu....staraj sa clovece sam :eek:

Ktoré mesto ?
Kopko
12.02.08,12:44
Bratislava
mandula
12.02.08,12:54
Ahojte...moze mi niekdo poradit kde by som sa mohol dostat k testom na odbornu sposobilost pre taxi sluzbu pripadne k nejakej literature z ktorej by som sa na ne mohol pripravit ?

:) tu nájdeš všetky potrebné informácie ohľadne odbornej literatúry, aj možnosti zaobstarania:
http://kcmd.uniza.sk/sposobilost.html
Kopko
12.02.08,13:07
dakujem za pomoc...