Palika 5
12.02.08,15:18
Čaute,
chcem sa Vás opýtať, či už niekto z Vás cestoval s pol ročným dieťaťom na dovolenku do Turecka. Aký máte na to názor , neviem sa totiž rozhodnúť.:confused:
petovsan
12.02.08,14:40
Čaute,
chcem sa Vás opýtať, či už niekto z Vás cestoval s pol ročným dieťaťom na dovolenku do Turecka. Aký máte na to názor , neviem sa totiž rozhodnúť.:confused:
... no neviem, neviem ...
podľa môjho názoru 1/2 ročné dieťatko ešte asi nie je úplne "aklimatizované" ani na naše podmienky, nieto ešte na turecké. Určite by som tam nešla cez hlavnú letnú sezónu, býva tam tak min. 40°C v tieni, dá to zabrať aj dospelému človeku. Ak, tak možno koncom septembra, začiatok októbra, alebo na prelome mája - júna. Ale asi by som sa poobzerala po prijateľnejších klimatických podmienkach. :)
My sme boli s malým prvýkrát na dovolenke keď mal 14 mesiacov tu na Slovensku ... a bolo na ňom poznať, že nie je vo svojej kožičke. Spanie mal rozhádzané, horšie jedol, nebol to on. Minulý rok sme boli v Taliansku, spával tam celkom dobre, ale s jedením to bola hrúza ... takmer nič. Tento rok ideme opäť do Talianska, uvidíme, čo to bude teraz v troch rokoch.
Timka1
12.02.08,14:46
My sme boli začiatkom novembra v Egypte s 3,5 ročnou a takmer 2 ročnou dcérou. Tiež nechceli veľmi papať, ale mali sme z domu veľa pre nich, dokonca som brala termochladničku na rôzne krémiky a výživy, potom instantné kašičky, ovocie, že sme to zvládli v pohode. Tiež by som neodporúčala cez leto, ale trochu neskôr, lebo dieťa do jedného roka sa vôbec neodporúča dávať na slniečko, iba do tieňa.
Bionda
12.02.08,15:21
Ak by si dobre prekukala tu na Porade, už sme debatovali o cestovaním s bábätkom, ja som bola s dvojmesačnou v Taliansku- bez problémov.
Ja radšej vyberám "europskejšiu " destináciu.
elaurie
17.02.08,17:18
Prosím, napíšte niekto názov témy, v ktorej sa konkrétne debatovalo o cestovaní s bábätkom, nejako to neviem nájsť. Ďakujem.