Bambi23
13.02.08,11:08
Ahojte

kto mi vie poradit kde najdem nove tlacivo na Danove priznanie PO za rok 2007?

Take, aby som to mohla vyplnit v PC a nie rucne .. na stranke danoveho uradu este nie je a vypisovat rucne sa mi naozaj nechce :)

Danovaci akosi stale spia, potom sa stazuju, ze im vsetci nosia danove priznania az 31.3.


Dakujem
Johanka
13.02.08,10:12
Aký SW používaš ?
Bambi23
13.02.08,10:23
MRP ... ale my vypisujeme kazdy rok do tlaciv, ktore uvedernuje danovy urad ...
V MRP mi totiz suvahu a vykaz zaokruhluje tak, ze mi niekedy nesedi HV, preto to musim vyrovnavat. Ale hlavne mi ide o nove tlacivo Danove priznanie PO, prilohy si nejako poriesim ...tie tusim ostavaju toho roku take iste ako minuleho, alebo sa tiez menili?
mysimis
13.02.08,10:27
Menili sa aj prílohy t.j. súvaha aj výkaz ziskov a strát. Všetky tlačivá nájdeš na stránke www.drsr.sk /aj prílohy/. Tlačivo DP zatiaľ nie je editovateľné na uvedenj stránke.
Ja používam tiežť MRP, mám dokúpenú aj verziu "dane z príjmu" a tlačím si všetko z programu a tak odovzdávam na DÚ. Keď mi nesedí zaokrúhľovanie, fyzicky opravím a následne vytlačím.
Bambi23
13.02.08,10:36
Menili sa aj prílohy t.j. súvaha aj výkaz ziskov a strát. Všetky tlačivá nájdeš na stránke www.drsr.sk (http://www.drsr.sk) /aj prílohy/. Tlačivo DP zatiaľ nie je editovateľné na uvedenj stránke.
Ja používam tiežť MRP, mám dokúpenú aj verziu "dane z príjmu" a tlačím si všetko z programu a tak odovzdávam na DÚ. Keď mi nesedí zaokrúhľovanie, fyzicky opravím a následne vytlačím.

dakujem za radu, doteraz som si nikdy nevsimla, ze MRP ma aj nejaku verziu dane z prijmu ... musim na to pozriet a dokupit si to ... zijde sa to stale.

este raz vdaka :)
mysimis
13.02.08,10:45
Stojí to cca 500,- Sk, ale oplatí sa to.