Zuzana Boháčová
13.02.08,15:08
Ahojte poraďáci,
prosím Vás,dá sa v Alfe vypísať aj daňové priznanie typ A?
ako s k nemu môžem dostať prosím?
ďakujem
Johanka
13.02.08,14:32
SW ALFA je určený na vedenie jednoduchého účtovníctva ...;), takže to A-čko hľadáš zbytočne ...už si to mohla mať vypísané :).
Dopĺňam, že žiadne hľadanie nie je zbytočné :).
Manual
13.02.08,14:33
Ahojte poraďáci,
prosím Vás,dá sa v Alfe vypísať aj daňové priznanie typ A?
ako s k nemu môžem dostať prosím?
ďakujem
ANO DÁ
Johanka
13.02.08,14:36
ANO DÁ
Kde :eek: ?
Manual
13.02.08,14:36
Štart-Programy-Kros-Alfa-Daňové priznania-návrat-súbor-Nové daňové priznanie a si tam, vyberieš si Typ A zadáš čo potrebuješ...
Zuzana Boháčová
13.02.08,14:43
SW ALFA je určený na vedenie jednoduchého účtovníctva ...;), takže to A-čko hľadáš zbytočne ...už si to mohla mať vypísané :).

nemám tlačivo.. a kebyže mám ísť kúpiť do mesta,sa mi nechce,a som chorá....
a vidíš,aj tak to v alfe ide:---
Johanka
13.02.08,14:43
Štart-Programy-Kros-Alfa-Daňové priznania a si tam, vyberieš si Typ A zadáš čo potrebuješ...
V Alfe vypĺňam B-čko cez tlač/výkaz/daňové priznanie.
Ale toto ? Že by som si sedela na kábli :D?
Manual
13.02.08,14:45
V Alfe vypĺňam B-čko cez tlač/výkaz/daňové priznanie.
Ale toto ? Že by som si sedela na kábli :D?
Andrejka, nemusíš vedieť všetko...:D aj tak vieš toho veľa...:D
Pekný deň...:)
Johanka
13.02.08,14:47
Štart-Programy-Kros-Alfa-Daňové priznania-návrat-súbor-Nové daňové priznanie a si tam, vyberieš si Typ A zadáš čo potrebuješ...
Už som to našla, ale - sorry, to nie je súčasť Alfy ...
Však ja si rada rozširujem obzor .
Manual
13.02.08,14:48
Už som to našla, ale - sorry, to nie je súčasť Alfy ... Nie je, lebo A je pre zamestnancov, ale dali to tam ako BONUS, dobré nie ?
Zita5
13.02.08,14:54
Štart-Programy-Kros-Alfa-Daňové priznania-návrat-súbor-Nové daňové priznanie a si tam, vyberieš si Typ A zadáš čo potrebuješ...

Janko , ja som určite prepracovaná , prosím nerozumiem , som rada , že sa dá aj "A" čko ...ale zatiaľ som na to neprišla .:):rolleyes:
Manual
13.02.08,14:58
Janko , ja som určite prepracovaná , prosím nerozumiem , som rada , že sa dá aj "A" čko ...ale zatiaľ som na to neprišla .:):rolleyes:
Na obrazovke v ľavo dolnom rohu máš ikonu ŠTART klik atď ako som písal
mysimis
13.02.08,15:02
Zitka, cez štart si klikni na všetky programy, tam si nájdi KROS, klikni na to a potom sa Ti ukáže ALFA a vyberieš si okienko daňové priznania FO a cez súbor si vieš otvoriť nové DP.
Leora
13.02.08,15:05
Už niekoľko rokov firma KROS takto pomáha s dňovými priznaniami a vždy aktuálne ponúkne.
Zita5
13.02.08,15:06
Vďaka všetkým , už som poučená , aj som vyskúšala ....no čo dodať , ja pri otváraní som vždy zhliadla "A" , ale som ho vypisovala v ruke , lebo som sa vedela dostať len do "B" čka .........super super , teším sa .

Janko , ešte že Ťa tu máme .:);)
Manual
13.02.08,17:00
Ale o tom som písal už minulý rok, len sa na to pozabudlo
bepo
13.02.08,17:58
Tu je vidieť kto dodržava Murphyho radu- "Keď zlyhajú všetky pokusy, treba použiť návod", je to na stránke Krosu :D Janko, nielen minulý rok ale aj pred dvomi dňami som to písal, http://www.porada.sk/t71278-alfa-pausalny-platca-dane-z-prijmov.html#post640628 prísp 24. Ale asi je to takto väčšia sranda.
KvetkaK
13.02.08,18:07
Ďakujem Vám za radu, ani ja som to nevedela. Ešteže máme naozaj našu "Super" poradu. :)
Johanka
13.02.08,18:40
Tu je vidieť kto dodržava Murphyho radu- "Keď zlyhajú všetky pokusy, treba použiť návod", je to na stránke Krosu :D Janko, nielen minulý rok ale aj pred dvomi dňami som to písal, http://www.porada.sk/t71278-alfa-pausalny-platca-dane-z-prijmov.html#post640628 prísp 24. Ale asi je to takto väčšia sranda.
Prečítala som si tvoj príspevok z doporučenej témy , za nim nasleduje vyjadrenie zakladateľky tejto témy :rolleyes:, asi sa jej nechcelo hľadať vlastné príspevky :D.
Ale - priživili sme sa viacerí :---.
Zuzana Boháčová
13.02.08,19:12
Prečítala som si tvoj príspevok z doporučenej témy , za nim nasleduje vyjadrenie zakladateľky tejto témy :rolleyes:, asi sa jej nechcelo hľadať vlastné príspevky :D.
Ale - priživili sme sa viacerí :---.

áno,lenže ja som si potom urobila aktualizaciu a neriešila som,kde si vyplním daňové,a vôbec nie daň.A
rey_619
25.03.08,15:13
ja to tam neviem najst,nemam tam pisane nic o danovom priznani,len uctovnictvo,sklad,faktury...
Manual
25.03.08,15:27
ja to tam neviem najst,nemam tam pisane nic o danovom priznani,len uctovnictvo,sklad,faktury...
čo presne potrebuješ, kde je v Alfe DP typ A ?
Tu je to:
Klikni v ľavo dole na lište na Štart-Programy-Kros-Alfa-Daňové priznanie-Návrat-Súbor a máš možnosť výberu DP Typ A alebo Typ B