Palika 5
13.02.08,17:11
Čaute,
chcem Vás poprosiť o recenziu na hotel Jure v hotelovom komplexe Solaris. Ak ste ho niekto navštívili, napíšte prosím svoje odporúčanie.
Ďakujem:)
fajnovka
17.02.08,15:13
Zdravím
v hoteli Jure som nebola, bývali sme hned vedľa v hoteli Ivan, ten bol vtedy po rekonštrukcii, takže som bola spokojná. Všetky tie hotely v komplexe Solaris sú zhruba rovnaké. Jure je asi najbližšie k pláži (no pláž to presne nie je - betonové platá na slnenie a miestami štrk)
Neviem či je moja odpoveď to čo si chcela čítať, ak máš nejaké otázky, kludne sa pýtaj.
Anka
pivko
18.02.08,05:45
VladoaKatka
18.02.08,06:03
Čaute,
chcem Vás poprosiť o recenziu na hotel Jure v hotelovom komplexe Solaris. Ak ste ho niekto navštívili, napíšte prosím svoje odporúčanie.
Ďakujem:)

Boli sme v komplexe Solaris, nepáčilo sa mi to, že cez víkend mali umožnený vstup na pláž aj domáci, hneď tam bolo niekoľkorát viac ľudí ako je kapacita pláže, "betonových platní". Aj izbu sme mali - malú, bez balkóna, nič moc.
Už by som tam nešla.
Marcela16
12.07.09,11:35
my ideme do hotela Andrija a máme v tomto komplexe all inclusive.... vie mi niekto napísať čo všetko je v rámci all inclusive... doteraz sa mi k tejto informácii nepodarilo dopátrať...