chrrrr
13.02.08,18:33
Tento rok sa mi to uz nechce robit samemu, som v tom naozaj slaby a aj tak to vzdy po mne niekto musi skontrolovat, preto poprosim o ponuky na spracovanie JU za minuly rok, urobit uctovnu uzavierku a urobit DP.

Moje podmienky su nasledovne:
- vypracovanie od dodania podkladov za ca. tyzden
- uctujem v Money
- odovzdanie a prebranie v BA

Podklady na vypocet ceny:
- Som zivnostnik a autor-slobodne povolanie
- Mam ca. 25 vystavenych faktur
- Mnozstvo prijatych neviem odhadnut, ale do 50 (klasika: telefon, internet, nejake sluzby)
- nejake doklady (do 30)
- stravne v podobe gastrolistkov v druhom polroku :)


Vypocitajte mi prosim cenu a dajte mi na to ponuku prostrednictvom sukromnej spravy - DAKUJEM!
Zoltán Kovács
13.02.08,17:34
Daj to do inzercie, a nie ako samostatná téma.
chrrrr
13.02.08,17:38
Tam sa mi to prilis nehodilo - tam su len ponuky na zamestnanie...
Preto som starostlivo zvolil tuto sekciu :)
b.breza
14.02.08,12:30
Pardon, ale nezdá sa mi zodpovedné v 1/2 februára hľadať účtovníka, predpokladám, že dobrého (iných nájdeš) a ešte mu dávať podmienky. Asi si budeš musieť účtovníctvo robiť sám.
Danila
14.02.08,12:50
Pardon, ale nezdá sa mi zodpovedné v 1/2 februára hľadať účtovníka, predpokladám, že dobrého (iných nájdeš) a ešte mu dávať podmienky. Asi si budeš musieť účtovníctvo robiť sám.No ja som presvedčená o tom, že takéto podmienky môže dať len dobrému účtovníkovi.:) On to potrebuje do týždňa a dobre. Nie do roka a do dňa.:) Aký dopyt po službe, taká cenová ponuka. A v zadávaní tém sa určite polepší.
chrrrr
14.02.08,13:47
Dakujem za nazor b.breza. Povedzme, ze presedlavam z uctovnika, ktory mi nestiha ucotvnictvo viest. Najprv som skusal hladat po vlastnej linke a ked sa nepodarilo (kazdy mal nejake nedostatky), skusam ho najst takto. Jedine, co si priznavam je to, ze som sa mozno mohol ozvat aj na porade skor...

A podmienky? Tie zadavam preto, aby som prave vyfiltroval ludi a zbytocne nenatahoval komunikaciu a nemusel to kazdemu pisat osobitne. Na termine tyzden netrvam striktne, ale kazdopadne by som to rad poriesil este vo februari, aby sme sa vyhli natlaku koncom marca... Naozoaj sa necitim nezodpovedne :)

Naoz