emili21
13.02.08,18:13
ahojte, chcem sa len ubezpečiť, tak veľmi ocením skúsenosti,či pri dohode o prac.činnosti treba platit aj zdravotné poistenie ak má zamestnanec v tej istej organizácii aj prac. zmluvu, teda pracuje aj na zmluvu aj na dohodu.;)
jamis
13.02.08,17:29
Z dohody o pracovnej činnosti sa odvádza iba garančné a úrazové poistenie.
druzstvo81
23.03.12,06:21
táto téma bola založená už dávnejšie, ale ja mám presne k tejto téme otázku, neviem či sa niečo v tejto oblasti zmenilo, preto sa radšej pýtam, či je možné, aby zamestnanec na TPP (skrátený úväzok 6hod denne - kancelárske práce) mal popri TPP u toho istého zamestnávateľa aj dohodu o pracovnej činnosti (práca v lese)?
Xanti
23.03.12,06:23
Ano môže, sú to dve rozdielne činnosti.
Tweety
23.03.12,06:23
táto téma bola založená už dávnejšie, ale ja mám presne k tejto téme otázku, neviem či sa niečo v tejto oblasti zmenilo, preto sa radšej pýtam, či je možné, aby zamestnanec na TPP (skrátený úväzok 6hod denne - kancelárske práce) mal popri TPP u toho istého zamestnávateľa aj dohodu o pracovnej činnosti (práca v lese)?
Áno, je to možné.
veronikasad
23.03.12,06:24
táto téma bola založená už dávnejšie, ale ja mám presne k tejto téme otázku, neviem či sa niečo v tejto oblasti zmenilo, preto sa radšej pýtam, či je možné, aby zamestnanec na TPP (skrátený úväzok 6hod denne - kancelárske práce) mal popri TPP u toho istého zamestnávateľa aj dohodu o pracovnej činnosti (práca v lese)?
ano, je to možné. Dohodára treba prihlásiť do SP pred začiatkom výkonu práce.
Mila123
23.03.12,06:24
táto téma bola založená už dávnejšie, ale ja mám presne k tejto téme otázku, neviem či sa niečo v tejto oblasti zmenilo, preto sa radšej pýtam, či je možné, aby zamestnanec na TPP (skrátený úväzok 6hod denne - kancelárske práce) mal popri TPP u toho istého zamestnávateľa aj dohodu o pracovnej činnosti (práca v lese)?
jasne, nič Vám nebráni....
druzstvo81
23.03.12,08:07
Dievčence ďakujem!
cibka1
24.05.12,07:42
ahojte, pracujem na pracovnú zmluvu (4 hod denne) ako účtovníčka.
môžem u toho istého zamestnávateľa mať dohodu o pracovnej činnosti na 10 hod. týždenne na kancelárske práce typu - vyhotovovanie nájomných zmlúv, evidencia prenajímateľov, evidencia členov, práca s katastrálnym programom...?
Tweety
24.05.12,07:42
ahojte, pracujem na pracovnú zmluvu (4 hod denne) ako účtovníčka.
môžem u toho istého zamestnávateľa mať dohodu o pracovnej činnosti na 10 hod. týždenne na kancelárske práce typu - vyhotovovanie nájomných zmlúv, evidencia prenajímateľov, evidencia členov, práca s katastrálnym programom...?
Áno, môžeš.
cibka1
24.05.12,07:55
Ďakujem, nebola som si istá, keďže je to tiež práca v kancelárii, a vedenie mi nechce dať vyšší hodinový úväzok.