verenka@azet.sk
14.02.08,07:13
pekný dník želám, prosím môžete mi vysvetliť rozdiel medzi §? a to § 63 ods1 písmeno a) a § 63 ods.2 písmeno a). podľa mňa hovoria o tom istom ale iste tam je rozdiel. viem že sú to organizačné dôvody z ktorých plynie povinnosť zamestnávateľa 2mesačná výpovedná doba a odstupné.
A ešte jedna otázka: ak sa zamestnanec preradí na inú prácu s menšou mzdou, nemusí ju prijať?
chcem sa spýtať či som sa zle položila otázku alebo som zle odoslala príspevok? kde som urobila chybu odpovie mi niekto?
elaurie
17.02.08,15:42
V § 63 ods. 1 Zákonníka práce sú taxatívne uvedené dôvody, z ktorých môže dať zamestnávateľ zamestnancovi výpoveď. V § 63 ods. 2 sú ustanovené podmienky, za akých môže dať zamestnávateľ zamestnancovi výpoveď (z niektorého dôvodu podľa ods. 1, okrem výpovedí z dôvodov uvedených na začiatku odseku 2).
brčko
17.02.08,21:12
Výpoved môže dať zamestnávatel iba z dôvodu a podla:
§ 63 ods.1a) alebo
§ 63 ods.1b) alebo
§ 63 ods.1c) alebo
§ 63 ods.1d) 1. alebo
§ 63 ods.1d) 2. alebo
§ 63 ods.1d) 3. alebo
§ 63 ods.1d) 4. alebo
§ 63 ods.1e),
resp. okamžite skončiť PP podla:
§68 písm.a alebo
§ 68 písm.b.

A §63 ods.2 doplna podmienky:
pred podaním výpovede podla ods.1a,1b,1c,1d 1.,1d 2.,1d 3., musí splniť podmienky uvedené v spomínanom ods.2 písm. a) a b)
Tieto podmienky nemusí splniť pri výpovedi podla §63 ods.1d 4.(neuspokojivé plnenie prac.úloh) a §63 ods.1e (menej závažné porušenie pr.disciplíny alebo z dôvodu, pre ktorý možno okamžite skončiť PP).
Podmienky podania výpovede sú upravené aj v dalších odsekoch 3+4+5.

Ak sa mýlim, prisím opravte, doplnte.
ajobs
17.02.08,21:40
A ešte jedna otázka: ak sa zamestnanec preradí na inú prácu s menšou mzdou, nemusí ju prijať?

Nemusí ju prijať - ide o dvojstranný právny úkon medzi zamestnávateľom a zamestnancom.
verenka@azet.sk
18.02.08,05:56
ďakujem všetkým za odpovede. mám maličký chaos ale veľmi mi pomohli. ešte by som sa rada uistila, v tom že ak zamestnávateľ uvedie vo výpovedi paragraf 63 ods.2 a) môže byť výpoveď neplatná ?
Tweety
18.02.08,07:24
ďakujem všetkým za odpovede. mám maličký chaos ale veľmi mi pomohli. ešte by som sa rada uistila, v tom že ak zamestnávateľ uvedie vo výpovedi paragraf 63 ods.2 a) môže byť výpoveď neplatná ?
Môže dať výpovedeď aj podľa podľa § 63 odst. odst.2, písm.a.
brčko
18.02.08,09:44
Podla mna, musí udať dôvod ukončenia PP, najlepšie niektorý z § 63 ods.1 (vid môj predchádzajúci príspevok), ale ak dôvod presne slovne popíše (rušia jeho prac. miesto-(to je dôvod), ponúknutú prácu odmietol a inú vhodnú náhradnú prácu pre neho nemajú) § tam byť nemusí.
Doplnam link a súhlasím s oboma príspevkami od Chobota:
http://www.porada.sk/t73296-preradenie-na-inu-vhodnu-pracu.html

Výpoved upravuje aj § 61, v ods. 2 sa píše:
"Zamestnávatel môže dať zamestnancovi výpoved iba z dôvodov ustanovených v tomto zákone. Dôvod výpovede sa musí vo výpovedi skutkovo vymedziť tak, aby ho nebolo možné zameniť s iným dôvodom, inak je výpoved neplatná. Dôvod výpovede nemožno dodatočne meniť."

Takže podla mna, ak neuvedie dôvod - slovne ani paragrafom, podla tohto § predpokladám, že bude výpoved neplatná.
verenka@azet.sk
18.02.08,13:13
všetkým Ďakujem pekne za odpovede.