Adkah
14.02.08,09:14
Pridavam tuto temu, aby sme si postupne zariadily cely dom, byt pripadne nacerpaly inspiraciu a nieco vylepsili.
Richard
14.02.08,15:32
To je stena po ktorej poškuluješ?
tixi
15.02.08,23:20
K stene obyvacky sice nedoladim sedaciu supravu:),
ale sa mozete ispirovat, ako mozno vyuzit priestor, ak ho mate malo obr. c1

Obr. c.2 Moznosti vyuzitia 'NIKY' v obyvacke. Priestor pre knihy a dekoracie.
cloe
15.02.08,23:31
K stene obyvacky sice nedoladim sedaciu supravu:),
ale sa mozete ispirovat, ako mozno vyuzit priestor, ak ho mate malo obr. c1

Obr. c.2 Moznosti vyuzitia 'NIKY' v obyvacke. Priestor pre knihy a dekoracie.

Úžasné, takéto vecičky sú mi blízke. Ja mám tiež v obyv. len sedačku, TV a kvety:)
Adkah
16.02.08,11:11
To je stena po ktorej poškuluješ?

Zatial, este len sledujem ponuku a potom si vyberiem.
Adkah
16.02.08,11:24
Dalsie inspiracie. :)
A.D.P.Accounting
11.04.08,07:12
Chcem sa spýtať na Vašu skúsenosť s bytovým dizajnérom, chcem doriešiť obývaciu izbu, v ktorej máme laminátové parkety, plastové okná, TV a koženú rohovú sedačku. V byte sme relatívne krátko cca 3 roky a myslím si, že už dozrel čas, aby som doladila detaily, avšak nemám žiadny nápad.Viete niekto poradiť?
Adkah
13.06.08,13:13
Dalsie inspiracie :)
tixi
11.10.08,09:32
Chcem sa spýtať na Vašu skúsenosť s bytovým dizajnérom, chcem doriešiť obývaciu izbu, v ktorej máme laminátové parkety, plastové okná, TV a koženú rohovú sedačku. V byte sme relatívne krátko cca 3 roky a myslím si, že už dozrel čas, aby som doladila detaily, avšak nemám žiadny nápad.Viete niekto poradiť?

Nemam konkretnu skusenost s bytovym dizajnerom, ale pravdu poviem, viackrat som nad nim uvazovala. Mozno nejake inspiracie na obyvaciu izbu najdes aj na www.iprima.cz - jak se stavi sen. Su tam zaujimave inspiracie aj co sa tyka obyvacej izby, a inych miestnosti.
osky
30.10.08,13:05
:rolleyes:ahoj,
aj my zariadujeme dom a prave je na rade obyvacka.takze aj ja vsetkym dakujem za obrazky,ktore ma inspirovali.
Sedacku sme si uz objednali-stavili sme nielen na pekny vzhlad ale aj na praktickost:
:)je zlozena z dvojsedacky s moznostou rozlozenia na lozko,takisto je k tomu trojsedacka s tou istou moznostou a este naviac rozkladacie kreslo-polohovatelne/sedacka je z ASKA/.
ja totiz nebyvam na Slovensku a tak musim mat v zalohe aj daco, kde mi navsteva moze prespat.:ona tejto sedacke sa vyspi dokopy 5 ludi,co je uplne super a navyse ma este aj ulozny priestor.
Nie som vobec odbornik na techniku ,takze obrazky nie som schopna prilozit-sory...

ostava mi domysliet obyvacia stena,ktora by nemala byt velka a mala by mat viac presklenych casti,kde by sme si mohli povykladat take pekne vecicky a somarinky,len tak pre potesenie oci....
Bobbix
07.12.08,05:41
Ako inspiracia tie obrazky mozu byt. No iba na par obrazkoch si viem predstavit spravne ulozenie systemu domaceho kina, ktory pouzivam cca 15 rokov. Neviem si predstavit, ze by som nemal sedacku presne oproti TV, o bocnom sedeni ani nehovorim.
KIKA16
14.01.09,06:14
Mne sa páčia biokrby, vhodné aj do bytu. Izbu zútulnia a vyžarujú aj teplo pri chladnejších dňoch.
http://www.flamedecorkrby.sk/Biokrby-priamo-pre-Vas/
ad-riana
12.03.09,12:42
Ahoj, ak napises viac poradim :-)
ad-riana
12.03.09,12:44
moja otazka smerovala pre A.D.P.Accounting